Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Cześć,Chciałem się spytać czy uciągnie mi te dwie gry : http://gry.onet.pl/a...gania sprzętowe + http://www.gry-onlin...13.asp?ID=89711 przy takim sprzęcie :

procesor: AMD APU A10-5800K, socket FM2, Quad-Core 3.8 GHz, L2 Cache 4MB, 100W, BOX

karta graficzna: GeForce CUDA GTX760OC 2GB DDR5 PCI-E 192BIT DVI/HDMI/DP BOX

płyta główna: ASRock FM2A88M-HD+, A88X, DualDDR3-2133, SATA3, RAID, mATX

pamięć ram: Adata XPG V1.0 DDR3 8GB (2x4GB) 2133MHz CL10 ( CL10-11-11-30 )

dysk twardy: Toshiba, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 32MB cache

obudowa: Take Me TRYGON 500W Silent

napęd optyczny: Samsung nagrywarka DVD 22x SATA bare bulk czarna (bez Nero)

W3 raczej nie ma szans - nie z takim procesorem.

@DarthKoza. A jak że czytaj potrafię, tylko kilka str. wcześniej pytałem się o i3 3250. A teraz pytam się o i5 3470. Jak na moje oko, trochę się od siebie różnią wydajnością.

Po drugie chłodziło mi też, jak bym wymienił gtx 650 na gtx 750 to czy, było by git przy proc i3 3250.

1) Czy i proc 5 3470 + Gtx650. i git

2) Czy i5 3470 + Gtx 750 i git

Ciągle chodzi o Wiedźmina 3

Po trzecie, też interesuję mię to, czy procek jest dobry, czy karta graficzna. Nie znam się na tym, tak dobrze jak inni, choćby ci który, odpowiadają na pytania takim jak ja. Więc proszę o pomoc, w końcu to forum od tego jest? rozpacz.gifbialaflaga.gif

Przepraszam w takim razie. Myślałem, że dalej pytasz o ten sam procesor, który podałeś i dzisiaj, i kilka stron wcześniej (i3). Na tym drugim W3 pójdzie w niskich.

Jeśli chodzi o dobór sprzętu, pod względem "który lepszy" - zapraszam do innego działu. ;)

@UP - tak, nie będzie problemów.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pójdzie Wiedzmin 3na tym?

Intel Core i5 4690k

4gb ram(mogę dokupic kolejne 4gb)

Karta graficzna Nvidia Gainward GTX 460 V2

Windows 7 64bit

Nie z taką kartą.

@UP - wątpie, aby na niskich było stałe 30FPSów. Gra jest bardzo wymagająca. W minimalnych figuruje też i5-2500k, więc...?

Zobaczymy jak z optymalizacją - gra jednoznacznie wymaga jakiegoś czterordzeniowca, więc ja bym się zbytnio nie rozpędzał.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek szanse na uruchomienie Dying Light na moim sprzęcie?(w profilu jest podane parę podzespołów)

Podaj proszę w poście.

@UP - z takim procesorem - wszystkie w niskich, z czego AC:U i W3 mogą zaskoczyć i trochę się dławić. Ew. Shadow of Mordor w wyższych - coś koło średnich, tak sądzę.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek szanse na uruchomienie Dying Light na moim sprzęcie?(w profilu jest podane parę podzespołów)

Nie na dwurdzeniowcu, gdy w minimalnych mamy i5

@DarthKoza Shadow of Mordor ma dobra optymalizację (updates, updates, updates m8) Na E5300 i Radku 6670 śmigało w niskich na stałych 30-40. Tutaj na wysokich byłoby dobrze :)

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek szanse na uruchomienie Dying Light na moim sprzęcie?(w profilu jest podane parę podzespołów)

Podaj proszę w poście.

@UP - z takim procesorem - wszystkie w niskich, z czego AC:U i W3 mogą zaskoczyć i trochę się dławić. Ew. Shadow of Mordor w wyższych - coś koło średnich, tak sądzę.

Kłamiesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digman pytał się o Dying Light a nie o AC Unity. A w takich filmikach mogą równie dobrze napisać że mają Pentium III 200MHz oraz Voodoo!

I nie wiem po co ten double post z tym samym linkiem tylko innym zdaniem.

Widzę że zły cytat dałeś i chodziło o DarthKozę

@Mateo1993 nie dam sobie ręki uciąć ale na niskich powinno być Ok

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek szanse na uruchomienie Dying Light na moim sprzęcie?(w profilu jest podane parę podzespołów)

Nie na dwurdzeniowcu, gdy w minimalnych mamy i5

@DarthKoza Shadow of Mordor ma dobra optymalizację (updates, updates, updates m8) Na E5300 i Radku 6670 śmigało w niskich na stałych 30-40. Tutaj na wysokich byłoby dobrze smile_prosty.gif

Przesadziłem z tym dość znacząco.

Na jakich ustawieniach powinien chodzić wiedźmin 3 ,Farcry 4, Shadow of mordor, AC U. Z góry dzięki. Pc z sygnaturki

Poprawka - AC:U w niskich/średnich będzie chodził dość dobrze. Jedynie jakieś cutscenki mogą powodować problemy. FC4 w niskich/średnich również. SoM - tak jak @iSoyer napisał - będzie dobrze w minimum średnich. W3 to niewiadoma - sądząc po wymaganiach, to raczej niskie.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateo1993 Ja dzisiaj pierwszy raz odpaliłem grę na Phenomie II X4 955 @ 3,6 GHz, 8 GB RAM, SSD 120 GB, GeForce GTX 660 i w 1366x768 mam średnio 35 FPS. Jedynie w prologu było całkiem nieźle. U Ciebie może być podobnie, albo minimalnie lepiej, ale biorąc pod uwagę wypowiedzi ludzi w sieci to ta gra potrafi przyciąć na znacznie lepszym sprzęcie. Pozostaje mieć nadzieję, że Techland niedługo to poprawi.

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smite

Alan Wake

Pentium? Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ram 3 GB

ATI Radeon HD 5450

win 7

W Smite już grałem na tym samym kompie i mi chodził ładnie, a teraz strona CanYouRunIt pokazuje mi że Smite mi nie pójdzie, więc nie wiem, czy wymagania się zmieniły, czy strona źle pokazuje.

Edytowano przez bowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...