Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

Mam podobny problem jak kolega wyżej. Single chodzi bez problemu, wszystko jak trzeba, ale jak włączam multi to już w menu jest ścinka, a po wejściu na serwa widzę marne 15 fps i grać się nie da.

u mnie juz wporzo ....po wymianie kabla tego do neta drugi profil

juz działa normalnie ....więc to chyba wina samego netu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem mi8anowicie mam Cod4 + patch 1.4 i gra nie wyszukuje mi żadnych serwerów MP. Dosłownie, nie widzi nic z internetu (to nie wina filtru).

Normalnie gdy w konsoli wpisze connect IP to działa, moge również servery dodawać do ulubionych ale żadnych nie wyszukam! Ktoś mi powie dlaczego??

Może to wina patcha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem mi8anowicie mam Cod4 + patch 1.4 i gra nie wyszukuje mi żadnych serwerów MP. Dosłownie, nie widzi nic z internetu (to nie wina filtru).

Normalnie gdy w konsoli wpisze connect IP to działa, moge również servery dodawać do ulubionych ale żadnych nie wyszukam! Ktoś mi powie dlaczego??

Może to wina patcha?

Nowu to samo hehe. Bylo juz chyba 3 razy na forum. Ale dobra. Też tak mialem. Niestety nie skorzystasz juz wiecej z wyszukiwarki serwerow wbudowanej w grze. Problem mozna rozwiazac instalujac XFire i wyszukiwac serery poprzez niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem mi8anowicie mam Cod4 + patch 1.4 i gra nie wyszukuje mi żadnych serwerów MP. Dosłownie, nie widzi nic z internetu (to nie wina filtru).

Normalnie gdy w konsoli wpisze connect IP to działa, moge również servery dodawać do ulubionych ale żadnych nie wyszukam! Ktoś mi powie dlaczego??

Może to wina patcha?

Nowu to samo hehe. Bylo juz chyba 3 razy na forum. Ale dobra. Też tak mialem. Niestety nie skorzystasz juz wiecej z wyszukiwarki serwerow wbudowanej w grze. Problem mozna rozwiazac instalujac XFire i wyszukiwac serery poprzez niego.

Ok kupiłem oryginala i bez patcha narazie wszystko pięknie wyszukuje i widzi. O dziwo łączy mnie z każdym servem. Czyżby tak mało serverów było pod wersje 1.4??

I mam kolejny problem co chwile kickuje mnie z serverów przez PB. Albo pisze PB init failure albo violation "ignring queries". Ktoś zna przyczyne? Może powinienem zaktualizować PB??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem mi8anowicie mam Cod4 + patch 1.4 i gra nie wyszukuje mi żadnych serwerów MP. Dosłownie, nie widzi nic z internetu (to nie wina filtru).

Normalnie gdy w konsoli wpisze connect IP to działa, moge również servery dodawać do ulubionych ale żadnych nie wyszukam! Ktoś mi powie dlaczego??

Może to wina patcha?

Nowu to samo hehe. Bylo juz chyba 3 razy na forum. Ale dobra. Też tak mialem. Niestety nie skorzystasz juz wiecej z wyszukiwarki serwerow wbudowanej w grze. Problem mozna rozwiazac instalujac XFire i wyszukiwac serery poprzez niego.

Ok kupiłem oryginala i bez patcha narazie wszystko pięknie wyszukuje i widzi. O dziwo łączy mnie z każdym servem. Czyżby tak mało serverów było pod wersje 1.4??

I mam kolejny problem co chwile kickuje mnie z serverów przez PB. Albo pisze PB init failure albo violation "ignring queries". Ktoś zna przyczyne? Może powinienem zaktualizować PB??!!

Ja mam tez orginala, odrazu zainstalowalem patcha 1.4 i takich problemow nie mam, wszystko ladnie mi wyszukuje.

http://serwery.callofduty.pl/serwery-cod4.html <-- lista serwow do cod 4, odrazu napisana jest jaka wersja patcha obsluguje serw.

Z tego drugiego to raczej wynika, ze musisz PB zaaktualizowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem mi8anowicie mam Cod4 + patch 1.4 i gra nie wyszukuje mi żadnych serwerów MP. Dosłownie, nie widzi nic z internetu (to nie wina filtru).

Normalnie gdy w konsoli wpisze connect IP to działa, moge również servery dodawać do ulubionych ale żadnych nie wyszukam! Ktoś mi powie dlaczego??

Może to wina patcha?

Nowu to samo hehe. Bylo juz chyba 3 razy na forum. Ale dobra. Też tak mialem. Niestety nie skorzystasz juz wiecej z wyszukiwarki serwerow wbudowanej w grze. Problem mozna rozwiazac instalujac XFire i wyszukiwac serery poprzez niego.

Ok kupiłem oryginala i bez patcha narazie wszystko pięknie wyszukuje i widzi. O dziwo łączy mnie z każdym servem. Czyżby tak mało serverów było pod wersje 1.4??

I mam kolejny problem co chwile kickuje mnie z serverów przez PB. Albo pisze PB init failure albo violation "ignring queries". Ktoś zna przyczyne? Może powinienem zaktualizować PB??!!

Serweow jest BARDZO duzo mi przez XFire wyszukuje ok 1000 a co do tego PB to mialem tak samo ale zainstalowalem patch 1,4. Zainstaluj go a bedzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CoD4 jest martwy jesli chodzi o multi.

Jest doslownie 6-7 map, w ktore ludzie graja absolutnie non-stop.

Absolutny brak innowacji (vide CS:Source ma cala mase roznych map) i bardzo malo ludzi online.

Uzywajac X-Fire doszukalem sie 4 serwerow w miare pelnych (nie moglem do zadnego dolaczyc, bo wszystkie byly w wersji 1.0 zamiast 1.5), a cala reszta byla pusta.

100-150 serwerow o populacji 0..

Probowalem spytac na jednym z tych serwerow czy graczom nie przeszkadza tak mala roznorodnosc map, ale ta jedna osoba, ktora patrzyla jeszcze na cos innego niz celownik i radar odpowiedziala krotko "nie".

Dlatego chcialbym spytac Forumowiczow grajacych w CoD4: czy Wam to rowniez nie przeszkadza? Czy w CoD zawsze tak bylo?

Od takich pytań jest dział "Komentarze" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie z przycinaniem itp. tylko z samą grą. Po przejsciu aktywują się cheaty, które są nagrodą za zdobywanie tych laptopów z tego co wiem. No wiec skończyłem grę i nadal nie mogę ich uruchomić. Jest napisane coś o tym, że cheaty nie działają w ekranie pauzy. No właśnie, jak wyjsc z tego ekranu pauzy, rozumiem, że chodzi tu o to żeby nie było napisu "wróć do gry" na samym szczycie. Probowałem już różnych kombinacji ale nic nie wychodzi. Miał ktoś podobny problem albo włączał już te kody? (z tego co wiem to są ciekawe, między innymi bullet time i czarno biały filtr).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Moim zdaniem CoD4 jest martwy jesli chodzi o multi.

Jest doslownie 6-7 map, w ktore ludzie graja absolutnie non-stop.

Absolutny brak innowacji (vide CS:Source ma cala mase roznych map) i bardzo malo ludzi online.

Uzywajac X-Fire doszukalem sie 4 serwerow w miare pelnych (nie moglem do zadnego dolaczyc, bo wszystkie byly w wersji 1.0 zamiast 1.5), a cala reszta byla pusta.

100-150 serwerow o populacji 0..

Probowalem spytac na jednym z tych serwerow czy graczom nie przeszkadza tak mala roznorodnosc map, ale ta jedna osoba, ktora patrzyla jeszcze na cos innego niz celownik i radar odpowiedziala krotko "nie".

Dlatego chcialbym spytac Forumowiczow grajacych w CoD4: czy Wam to rowniez nie przeszkadza? Czy w CoD zawsze tak bylo?

Uznaję ten post za dość prymitywną próbę wywołania flame war.

Ale ponieważ istnieje domniemanie niewinności i oprócz niewiedzy z Twojego posta wynika, że masz mega problemy z netem w tej grze, więc proponuję to co innym z podobnymi problemami (czyli z problemami znalezienia serwerów). Zaktualizuj punkbustera, skorzystaj z zewnętrznej przeglądarki serwerów jak np. xFire, skonfiguruj firewall... Takie najprostsze, ale na 100% skuteczne. Obowiązującym w tej chwili patchem dla gry jest wersja 1.5. Patch jest nowy, wyszedł dwa dni temu. Jeśli próbowałeś szukać serwerów dwa dni temu zaraz po jego instalacji to nic dziwnego, że nie było serwerów (ale i tak wątpię w te Twoje 4 sztuki, myślę, że konfabulujesz :wink: ).

Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
A ja mam problem nie z przycinaniem itp. tylko z samą grą. Po przejsciu aktywują się cheaty, które są nagrodą za zdobywanie tych laptopów z tego co wiem. No wiec skończyłem grę i nadal nie mogę ich uruchomić. Jest napisane coś o tym, że cheaty nie działają w ekranie pauzy. No właśnie, jak wyjsc z tego ekranu pauzy, rozumiem, że chodzi tu o to żeby nie było napisu "wróć do gry" na samym szczycie. Probowałem już różnych kombinacji ale nic nie wychodzi. Miał ktoś podobny problem albo włączał już te kody? (z tego co wiem to są ciekawe, między innymi bullet time i czarno biały filtr).

Kody działają po rozpoczęciu nowej gry, ale nie misji w trybie zręcznościowym tylko w normarnej, regularnej grze. Przechodząc ją drugi raz wciskasz ESC i tam w opcjach możesz włączyć cheaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wlaczasz cod 4 mp, tam jest chyba 2 zakladka utworz serwer... tam wybierasz tryb gry i rozne informacje i klikasz utworz czy jakos tak. Nie jestem pewien czy on nie stawia serwa tylko na lanie.

Pisalem to z pamieci wiec moze sie lekko roznic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim to witam wszystkich forumowiczów. Jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość.

Mój problem polega na tym iż jak gram w singla to wszystko śmiga aż miło, na swoim komputerze wyciągam średnio ok 90 kl/s, natomiast jak odpale multi to już porażka mam ok 5kl/s a czasem i mniej. Strasznie przycina i nie wiem dlaczego. Dodam że i nternet ma prędkość 1mb/s. Po zmierzeniu prędkości łącza na stronce http://test.vline.pl/test.php mój wynik to średnio 850kb/s-900kb/s. Do grania powinno wystarczyć. Więc w czym leży przyczyna. Gre mam zaktualizowaną do wersji 1.5. Może takie pytania już były na forum, ale nie moge znaleźć. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niewiem czy moje pytanie juz było ale chyba nie zaszkodzi zapytać. Nie mogę wejść na servy z punkbasterem. Mam patcha w wersji 1.5. Gra orginał jakby coś.

Szukac - ten temat jest dosyc krotki - dla ulatwienia na 4 stronie tego tematu jest odp. z PB - mi pomogla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multiplayerem. Rozumiem, że net może być przyczyną różnych rzeczy. Ale jak postawiłem serwa sam dla siebie to się mało nie załamałem. Grać się nie da, ba nawet chodzić postacią, gdyż tak ścina. Tu załączam obrazek z ilością fpsów wyświetlanych przez grę. Mam najnowszego patcha 1,5, mój komp to: Athlon X2 5200+, GF8800 GT, 2GB RAM. Co może być przyczyną tego problemu. Grając w singla nie zaliczyłem, żadnej ścinki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Od niedawna zacząłem grać w CoD 4 w multi, a że wcześniej nigdy nie ciągneło mnie do tego trybu w innych grach nie za bardzo się orientuję. Mógłby mi ktoś napisac co to znaczy przy wyborze serwerów "ping"?. I o co chodzi, ze niektóre są kolorowo napisane, a inne nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...