Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

mam podobny problem jak inni, tj. multi się odpala i chodzi a singiel nie :/

próbowałem zmieniać nazwę pliku mssmp3.asi na .bak i na iw3sp.exe i nie pomaga, gdy klikam by odpalić singla miga mi tylko na ekranie napis 'Call of Duty Warfare' (wiecie, ta plansza przy odpalaniu gry) i nic się dalej nie dzieje.. mam nowego Directx i stery do karty..

Zainstaluj najnowsze stery do karty dzwiekowej :) www.realtek.com albo sprobuj wogule usunac plik mssmp3.asi 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pisze coś takiego

"Video card or driver doesn't support separate alpha bliend,glow will disable"

prosiłbym o szybką odpowiedz ze względu na wilczy apetyt zagrania.

mi wywala ten sam błąd tyle że ja mam geforce fx 5500 (256mb)

a minimalne to 128 mb wiec w czym problem z góry dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pisze coś takiego

"Video card or driver doesn't support separate alpha bliend,glow will disable"

prosiłbym o szybką odpowiedz ze względu na wilczy apetyt zagrania.

mi wywala ten sam błąd tyle że ja mam geforce fx 5500 (256mb)

a minimalne to 128 mb wiec w czym problem z góry dzieki

A problem w tym, Panie terravutta_tele_dwa, ze musisz miec GF6600 lub nowszy/Radeon 9800Pro lub nowszy. A ty masz GFfx5500, wiec chyba widzisz roznice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem w tym, Panie terravutta_tele_dwa, ze musisz miec GF6600 lub nowszy/Radeon 9800Pro lub nowszy. A ty masz GFfx5500, wiec chyba widzisz roznice?

Jeśli już to terrabitta a podkręciłem moją kartę i po zrobieniu testu w programie video card stability test wywala mi że moja karta wyciąga jak by była gf6600 więc pytanie moje jest takie co zrobić żeby komp widział

inną kartę niż ja mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dziwny deczko irytujący problem: podczas gry w SP (mam orginał) następuje taki moment, że gdy zostaję ciężko ranny to ekran nie robi się czerwony i nie pojawia się stosowny napis, ale bohater cały czas "dyszy". Oprócz tego przestaje się wtedy save'wować, ale akcja gry toczy się normalnie. Co to może być?

Moj komp: Sempron 64, 512 mb ram, Geforce 6600, Chodzi płynnie na średnich detalach, próbowałem na niższych, ale problem nadal występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dziwny deczko irytujący problem: podczas gry w SP (mam orginał) następuje taki moment, że gdy zostaję ciężko ranny to ekran nie robi się czerwony i nie pojawia się stosowny napis, ale bohater cały czas "dyszy". Oprócz tego przestaje się wtedy save'wować, ale akcja gry toczy się normalnie. Co to może być?

Moj komp: Sempron 64, 512 mb ram, Geforce 6600, Chodzi płynnie na średnich detalach, próbowałem na niższych, ale problem nadal występuje.

Jak dla mnie to wygląda na jakiegoś buga. Nie wiem czy są jakieś patch do gierki bo już dawno ją przeszedłem a na multi jakoś mi sie grac nie chce (też mam orginał żeby nie było) ale proponawał bym ściągnąć. A jak nie to przeinstalowac gierke tylko oczywiście najpierw save gdzieś skopiować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem obu metod i nadal to samo. Dziwi mnie ten bug bo przy demku nie miałem tego problemu. Zaktualizowałem grę do wersji 1.2, ale nadal występuje ten problem. Niemniej dzięki za pomoc.

Moze jakis blad z Tym Jedynym Egzemplarzem? Albo sprzet nawala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że przez demo rejestr został zasyfiony (raczej nie pomożesz) i przez to występują bugi, jedyne rozwiązanie to napisanie do pomocy technicznej.

A co do postu z poprzedniej strony o SP1 i legalności:

Ja też mam legalne okna, i SP1 bo na SP2 po 30 dniach windows mi się wyłączy, czemu? Bo mam w dupie microsoft i ich zabezbieczenia, kompa upować trzeba, a nie będe windowsa kupywał za każdym razem, kiedy coś zmienie w kompie, i przeinstaluje okno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam inny problem bo z multi.

Grałem parę tygodni bez żadnych problemów a nagle ostatnio wywala mnie po 10 sekundach i pisze coś o "Loosing Key Packets". Pytałem sie na serwerach i mówili, że PB nowszą wersje ściągnać. To śćiągnąłem PBsetup i updateowałem. Problem nie zniknał, ciągle mnie wywala z serwerów. Ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Uznacie mnie za debila. Otóż mam z tym problem:

kupiłem oryginała, uradowany pobiegłem do domu i zainstalowałem. Reklamówki i intro ładnie działają, lecz nie działa! Czytam tutaj, piszecie, że mam zmienić na .bak. Ale w jaki sposób? Pytałem google o konwerter - nie mogę znaleźć. Pomóżcie, proszę. ;[

Z góry dzięki.

EDIT: Hah, ale ja tępy jestem. xP Zmieniłem po prostu nazwę. ;D Dzięki wielkie za pomysł podsunięty, bo już chciałem wznosić modlitwy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną chęc na tę grę ale czy mógłby mi ktoś powiedziec czy CoD 4 pójdzie na moim kompie??

sprzęt: pentium 4 3 ghz, 768 mb RAM i radeona 9600 series 256 mb.

Otóż pójdzie bez problemów. Mi poszło na podobnym tylko ram mam 512 :] Znaczy miałem bo kupiłem niedawno 1 GB. Jak jeszcze miałem tą 512 to chodziło mi bez zacinania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z Call Of Duty 4, a dokładniej z Multi w nim. Otóż gram sobie w multi, grami nagle taka potężna zwiecha. Raz potrafi pojawiać sie ona co 5 min na różnych serverach, a raz wogóle przez 2-3 dni. Zaznaczam, że mam legalną kopie. Najciekawsze jest to, że w Single nie ma takich problemów.

Mój konfing: MSI K9N SLI, AMD Athlon X2 3800+ Windsor, GIGABYTE Geforce 8600GT, 2GB GEIL Ultra Low Latency 800MHZ,Seagate 160GB SATA II, ModeCom Fell III 350W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 jak napisał Eld w recenzji pójdzie na średnim kompie. Dobrze, że tak jest bo nie trzeba czekać na nowego kompa :D Ale w moim przypadku to różnicy nie ma co do wymagań :)

Co do gry to po prostu według mnie gra roku 2007. Będzie rywalizować z Crysisem. Jeszcze w Crysisa nie grałem bo nie mam. Ale niedługo bede mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki program 3d Analyzer który oszukuje gry, powinien pomóc także z oszukaniem CODa, będzie pokazywać inną kartę niż zainstalowana. Try.

Dzięki mój zbawco już sobie pykam w COD 4 very very thanks

Rowniez posiadam GFfx5500/256. Reszta daje rade. Blagam wyjasnijcie jak debilowi doslownie jak ustawic 3d analyze. Najlepiej prosilbym objasnienie ze screenem co ma byc poodznaczane i gdzie co musze wpisac:D Chodzi mi na max ust na lapie ale nie tylko ja go uzywam a na karte nowa do PC nie mam $. Zmienilem mssmp3.asi na mssmp3.bak i nic.

Mysle ze jak ustawie 3d Analyze to pojdzie tyle ze prosilbym jak wyzej wspomnialem o objasnienie i screena jak i co dokladnie zrobic.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco innej natury... odnoszę mianowicie wrażenie, że coś mi tekstury się nie wczytują. Po czym to poznałem? Cóż, na przykład po pierwszej misji amerykańskiej, gdzie modele towarzyszy broni były całe czarne, i to na otwartej przestrzeni w środku dnia. Później było jeszcze lepiej... Strzelanie do czarnych modeli przeciwników kryjących się za masą czarnych modeli sprzętu biurowego.

A że nie tak to ma wyglądać wiem, bo zdarza się modelom na kilka chwil pokazać tekstury i przez sekundę lub dwie widzę, jaki właściwie mundur oni mają...

No i właśnie, ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nieco innej natury... odnoszę mianowicie wrażenie, że coś mi tekstury się nie wczytują. Po czym to poznałem? Cóż, na przykład po pierwszej misji amerykańskiej, gdzie modele towarzyszy broni były całe czarne, i to na otwartej przestrzeni w środku dnia. Później było jeszcze lepiej... Strzelanie do czarnych modeli przeciwników kryjących się za masą czarnych modeli sprzętu biurowego.

A że nie tak to ma wyglądać wiem, bo zdarza się modelom na kilka chwil pokazać tekstury i przez sekundę lub dwie widzę, jaki właściwie mundur oni mają...

No i właśnie, ma ktoś pomysł, co z tym fantem zrobić?

A jaki sprzęt?? Jakie sterowniki do grafiki? Gra oryginał? Reinstalowałes gre? Taki sam problem jest z demem?(o ile sprawdzałes).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...