Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

Mało serwerów ?? No faktycznie ok 16000 to mało.

Modyfikacje są , chociażby weapon chalange , old school itp.

7 map na krzyż?? a powiedz mi ile map miał css jak go wydali?? nie wspomne o tym że 90% było i jest zerżniętych z cs 1.6.

Nie porównuj gry która jest na rynku kilka lat z grą która wyszła niedawno bo to nie na miejscu. Zresztą zobacz sobie ten wywiad

http://www.gametrailers.com/player/31103.html obalający twój GŁÓWNY zarzut jak to napisałeś. Społeczność CoD4 jak na tak krótki czas jest już dosyć duża i ciągle rośnie więc o modyfilacje i nieoficjalne mapy nie ma się co martwić , wszystko przyjdzie z czasem.

"Ilez mozna grac Bog'a?" - Ilez można grać w de_dust'a2?

Co do 55 levela , to ja nawet nie wiem kiedy to nabiłem a że ciebie akurat CoD4 nudzi , trudno nie będziesz w niego grał. Jedni wolą blondynki drudzy brunetki. O gustach się nie dyskutuje.

Żebyś na mnie nie bluźnił to w cs'a gram od 1.4 a w cs:s praktycznie od samej premiery tak że znam te gry na wylot i złego słowa o nich nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam demo z CoD 4 z 11/2007 nr 145.

Po włączeniu gry, "reklamie" producentów i po filmiku gdy pokazuję się ekran robienia nowego konta odrazu mnie wywala. Pokazuje się błąd jakis iw3sp i wysyłaj nie wysyłaj. Plz pomozcie mi. Wydaję mi się, że spełniam wymagania minimalne gry a po recenzji w numerze CD-A Podnóżka Anusi a.k.a Eld (xD) gdy napisano ze recenzant napisał że odpalil gre na domowym złomie to jestem pewny że gra powinna mi póść.

Nie znam dokładnie szczegółow na temat owego "złomu" ale jak złom to złom :P

EDIIIT:

JEST JEEEEEESSSSSSSSTTTTTT DZIAŁA!!! CIESZE JAK GŁUPI:D:D:D:D Jakie ta gra jest super!!! ZAMAWIAM!!!!!:D:D xD Chyba najlpesza z all CoD'ow na PC (gralem we wszystkie:D) Przebija 2 wojne swiatowa!! A co to błędy wystarczylo zmienic w X:Program FilesCoD 4 Modern Warfare DEMOmiles mmsmp3 koncowke .asi na .bak w necie to znalazłem:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoD4, otoz zainstalowalem i gdy naciskam single player, mignie mi tylko obrazek z CoD 4 i koniec...

Zacznij od przeinstalowania sterowników od karty graficznej a jeśli nic nie pomoże, zainstaluj od nowa grę. Trochę masz słaby sprzęt, ale gra powinna ci się uruchomić-chyba :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, glupie sterowniki i gra nie chodzila :P Zainstalowalem nowe stery i gra dziala. Dosc plynnie lecz na slabych opcjach :P Najwazniejsze ze dziala :D:D !!

Jak narazie gra mi sie bardzo podoba, a juz najbardziej misja Pricem 15 lat wczesniej :) A ten strzal ze snajperki w tego ruska :D Miodzio :D !!

EDIT: wie ktos jak sie robi swoja klase?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem gdy gram w cod 4 to po chwili wylacza mi sie monitro tak jakby nie mial sygnalu od komputera nie wiem co jest a za kazdym razem jak tak sie zrobi to trzeba resetowac kompa bo nic innegio nie pomaga

moj sprzet to intel celeron d 2,5ghz 1 gb ramu ati radeon hd 2600 pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem gdy gram w cod 4 to po chwili wylacza mi sie monitro tak jakby nie mial sygnalu od komputera nie wiem co jest a za kazdym razem jak tak sie zrobi to trzeba resetowac kompa bo nic innegio nie pomaga

moj sprzet to intel celeron d 2,5ghz 1 gb ramu ati radeon hd 2600 pro

Musisz zmniejszyc rozdzielczosc gry, musisz znalezl plik z confingiem i tam zmienic rozdzielczosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komp:

Intel Pentium Celeron 2,93 Ghz

768 Ram

GeForce 6200 SE turbo cache

Ps. gralem w demo i normalnie chodzilo.

Trochę masz słaby sprzęt, ale gra powinna ci się uruchomić-chyba :?:

LoL ja mam jeszcze słabszy sprzęt niż Wazaslki a gra mi dziala plynnie miodzio malina:P Gra ogólnie fajna i wogule tylko za krótka itp.. ale to nie dzial komentarze:P

Wie ktoś czy to co napisano w cda ze w multi mozna restartowac konto jak sie ma 55 lvl i bedzie sie mialo inna ikonke to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
No co jak w kampanii mam te wszystkie bajery i jakoś każdy ma szanse (no ja troszke większe ^^)

Kampania to kampania. W multi wszyscy muszą mieć równe szanse. Jeśli wybierasz jedną rzecz mocniejszą to musisz zrezygnować z czegoś innego, to naturalne. Ale już od razu mogę Ci powiedzieć, że za ten granatnik sporo ludzi Cię zwyzywa na serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :] To jeden z moich pierwszych postów, i że od razu oczekuje pomocy to możecie mnie olać, bo na innych forach tak jest :=|

Proszę o pomoc ponieważ kupiłem Call of Duty 4 trzy tygodnie po premierze i nadal nie uporałem się ze swoim problemem. Jest on taki : Kiedy wchodzę na orginalny serwer pojawia się Autoryzacja Klucza CD, niby nic ale ona TRWA i TRWA ! U innych potrwa te 11 sekund i łączą się z serwerem, ja czekam i wyskakuje błąd : Koniec połączenia z serwerem. Fast /reconnect, czekam, to samo :( Mam internet radiowy, 512kb/s, może dlatego ? Bo kolega ze szkoły też ma ten internet tyle że 256kb/s i ma ten sam problem lecz z COD2. Gra upatchowana do 1.5. Z góry dziękuje za wszystkie pomoce od was, nawet te najgłupsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem :( Nie wiem co mam robić ! Wysłałem e-mail do pomocy technicznej z prosba o podanie nowego klucza. Sądzicie że to coś pomoże ?

Hmmm....Wejdź do menu głównego (MP) wejdź w opcje> Opcje trybu wieloosobowego i wpisz cd-key.*

*w opcjach multi jest taka możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Moze mi ktos cos poradzic? Kiedy uruchamialem COD4 w multi, to wyskoczyl mi błąd ze WYSTĄPIŁ BŁĄD ODCZYTU STATYSTYK. TWOJE STATYSTYKI ZOSTALY WYKASOWANE. lol co jest?? CO sie moglo stac?? Mam oryganelnego CODa 4 w wersji PL. Sprawdzalem w folderze profiles. Jest tam plik "mpdata" ktory jak mi sie wydaje przechowuje info na temat statystyk. Po wystapieniu bledu w folderze pojawil sie dodatkowo plik "mpdata.corrupt". Co mozna z tym zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...