Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

mam problemik dosc dla mnie nie jasny gdyz ja i komputery... mam nadzieje ze rozumiecie.... moj problem polega na tym ze wszystko niby jest cacy tylko ze postaci sa czarne i wszystko co sie rusza jest czarne (niektore przedmioty ktore sie nie ruszaja tez sa czarne) jak gralem w demko wszystko bylo ok. koledzy mi powiedzieli zebym sciagnol jakies sterowniki do karty graficznej ale przecierz je mam... powiedzieli ze dajreks ale go tez mam a wciaz zle chodzi.... wie ktos co moge zrobic zeby bylo wszystko tak jak powinno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas uruchomienia cod 4 multiplayer wyskakuje mi błąd odczytu statystyk. Twoje statystyki zostały wykasowane. I wszystko muszę od nowa zaliczać od pierwszego poziomu, ale jak wgram od nowa save to wyskakuje ponownie tn błąd. A to wszystko zaczeło się dziać po formacie. I mam orginalne CoD4. Co mam zrobić??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona 4000+ 2gb Ramu i Geforca 8600 GT. Demo chodzilo mi bardzo plynie prawie na najwyzszych detalach przy rozdzialce 1280x1024. Kiedy czytalem ten temat o CoD 4 sie tak naprawde przestraszylem bo kupilem nowa gre na Gram.pl za 95,80 i juz jutro mi starzy ja dadza. I nie wiem jezeli demo chodzilo mi bardzo dobrze bez zadnych bugów to pelna tez mi bedzie chodzila tak samo bardzo dobrze. Prosze o szybka odpowiedz bo jutro juz to bede mial!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejki,

mam pewien problem. Odpaliłem nowe CoD na takim oto sprzęcie:

Athlon 64 3200+

Galaxy 6600GT 128MB AGP

1 GB Ram

efekt - gra niesamowicie haczy, i to w najgorszej rozdziałce ze wszystkim na Low i wyłączonymi wszystkimi dodatkami poza Rag Dollem. Według gry optymalny konfig ustawień grafiki dla mojego kompa to 640x480, AA x2, medium detail, co jest chyba jakimś nieporozumieniem; w końcu na optymalnych ustawieniach gra powinna chodzić płynnie, a miejscami framerate spada poniżej 10 FPS.

Pytanie - gdzie może tkwić problem i jak go rozwiązać bez wydawania kasy?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem single plejer chodzi mi dobrze ale multi kiedy zmieniam rozdzialke na 1024x768 zostaje uciety lewy rog ekranu ok. 2 cm a z prawej strony jest czrny pas o dlugosci 5 cm. Co robić??!! AMD Athlon 4000+ 2gb ramu geforce 8600gt i monitor plazmowy SAMSUNG 19 cali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem związany z regeneracją. Przy jakiś późniejszych etapach zauważyłem, że ona czasem mi się wyłącza i nie wyskakuje ten komunikat o tym, żebym się gdzieś schował, bo za dużo oberwałem. Koleś ciągle sapie, jeśli oberwie, a przy następnej serii już pada.

Miałem tak samo z CoDem 2. Znaczy się wtedy kiedy zrobiłem upgread kompa, bo na starym konfigu takich mecyi nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam łącze internetowe 256kb/s. Jesli gram w coduo to mam ping w okolicach 150. OK da sie przezyc. W Unrealu 3 siega mi 600. Sa problemy ale jkeszcze tez sie przezyje. W CoD 4 mam ping ok 700 denerwuje mnie to juz bardzo. Roznie czasami jest mniejszy zalezy na jakim serwerze. Czy jest jakis sposub na zmiejsznie pingu?? W CoD 4 oczywiscie.

2. Mam problem. Jak wejde na jakis serwer to po 2min PUNKBUSTER wywala mnie. Czy jezeli zaktualizuje wersje z 1,0 do 1,4 to ten problem minie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze gra nie uruchamia sie na wszystkim komputerach z athlonami a moze nawet ze wszystkimi prockami amd, mam athlona 64 3000+ i gra wywala mi sie do windowsa zanim reklamy przeleca, szukalem na forach ludzi ktorzy maja podobne problemy i o dziwo wszyscy mieli procki amd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
1. Mam łącze internetowe 256kb/s. Jesli gram w coduo to mam ping w okolicach 150. OK da sie przezyc. W Unrealu 3 siega mi 600. Sa problemy ale jkeszcze tez sie przezyje. W CoD 4 mam ping ok 700 denerwuje mnie to juz bardzo. Roznie czasami jest mniejszy zalezy na jakim serwerze. Czy jest jakis sposub na zmiejsznie pingu?? W CoD 4 oczywiscie.

Powyłączaj wszystkie zbędne programy, które masz w tle, a szczególnie wszystkie downloadery. Być może też antywirusa i firewall. A jaką masz sieć? Kto jest Twoim dostawcą?

2. Mam problem. Jak wejde na jakis serwer to po 2min PUNKBUSTER wywala mnie. Czy jezeli zaktualizuje wersje z 1,0 do 1,4 to ten problem minie??

Ściągnij z netu plik pbsetup.exe (np. stąd http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php). Wrzuć do osobnego katalogu (nazwij go np. Punkbuster) i uruchom. Ten program uaktualni Ci punkbustera w grze, bo wyrzuca Cię z powodu zbyt starej wersji. Aktualizacja do wersji 1.4 nie pomoże, musisz zrobić tak jak napisałem. Patch oczywiście zainstaluj jednak, bo wszystkie serwery powoli na niego przechodzą, nie będziesz się mógł z nimi połączyć mając starszą wersję gry.

Jeszcze jedno: w najnowszym patchu - 1.4, autorzy zmienili kod gry odpowiedzialny za przeglądarkę serwerów w multi i coś zepsuli. Wszystkie serwery mają olbrzymie pingi mimo odświeżania (od 300ms wzwyż). Nie należy się tym przejmować (to fałszywa informacja, spokojnie da się grać), tylko czekać na kolejny patch.

R_O_B - gra działa znakomicie na AMD Athlon. Przynajmniej na moim; nie mam najmniejszych problemów (jednordzeniowy Athlon 64 2800+).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas uruchomienia cod 4 multiplayer wyskakuje mi błąd odczytu statystyk. Twoje statystyki zostały wykasowane. I wszystko muszę od nowa zaliczać od pierwszego poziomu, ale jak wgram od nowa save to wyskakuje ponownie tn błąd. A to wszystko zaczeło się dziać po formacie. I mam orginalne CoD4. Co mam zrobić??????

ZAczac grac od nowa. Chyba nic innego nie zostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam łącze internetowe 256kb/s. Jesli gram w coduo to mam ping w okolicach 150. OK da sie przezyc. W Unrealu 3 siega mi 600. Sa problemy ale jkeszcze tez sie przezyje. W CoD 4 mam ping ok 700 denerwuje mnie to juz bardzo. Roznie czasami jest mniejszy zalezy na jakim serwerze. Czy jest jakis sposub na zmiejsznie pingu?? W CoD 4 oczywiscie.

Powyłączaj wszystkie zbędne programy, które masz w tle, a szczególnie wszystkie downloadery. Być może też antywirusa i firewall. A jaką masz sieć? Kto jest Twoim dostawcą?

2. Mam problem. Jak wejde na jakis serwer to po 2min PUNKBUSTER wywala mnie. Czy jezeli zaktualizuje wersje z 1,0 do 1,4 to ten problem minie??

Ściągnij z netu plik pbsetup.exe (np. stąd http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php). Wrzuć do osobnego katalogu (nazwij go np. Punkbuster) i uruchom. Ten program uaktualni Ci punkbustera w grze, bo wyrzuca Cię z powodu zbyt starej wersji. Aktualizacja do wersji 1.4 nie pomoże, musisz zrobić tak jak napisałem. Patch oczywiście zainstaluj jednak, bo wszystkie serwery powoli na niego przechodzą, nie będziesz się mógł z nimi połączyć mając starszą wersję gry.

Jeszcze jedno: w najnowszym patchu - 1.4, autorzy zmienili kod gry odpowiedzialny za przeglądarkę serwerów w multi i coś zepsuli. Wszystkie serwery mają olbrzymie pingi mimo odświeżania (od 300ms wzwyż). Nie należy się tym przejmować (to fałszywa informacja, spokojnie da się grać), tylko czekać na kolejny patch.

R_O_B - gra działa znakomicie na AMD Athlon. Przynajmniej na moim; nie mam najmniejszych problemów (jednordzeniowy Athlon 64 2800+).

Dobra dobra zrobilem to co powiedziales zainstalowalem patch 1,4 i znowu mam problem single chodzi dobrze ale kiedy probuje wyszukac serwery pojawia sie cos takiego : Pobieranie informacji o 0/15348 serwerow( oczywiscie to 0 dochodzi to tej drugiej liczby) no i wyszukuje mi moze z 5 serwerow i nic wiecej odswiezanie nie dziala musze wylaczyc i wlaczyc gre. To wlasnie dlaczego mam tylko tyle serwerow a przed zainstalowaniem patcha bylo ich o wiele wiecej!!!!????!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemik dosc dla mnie nie jasny gdyz ja i komputery... mam nadzieje ze rozumiecie.... moj problem polega na tym ze wszystko niby jest cacy tylko ze postaci sa czarne i wszystko co sie rusza jest czarne (niektore przedmioty ktore sie nie ruszaja tez sa czarne) jak gralem w demko wszystko bylo ok. koledzy mi powiedzieli zebym sciagnol jakies sterowniki do karty graficznej ale przecierz je mam... powiedzieli ze dajreks ale go tez mam a wciaz zle chodzi.... wie ktos co moge zrobic zeby bylo wszystko tak jak powinno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemik dosc dla mnie nie jasny gdyz ja i komputery... mam nadzieje ze rozumiecie.... moj problem polega na tym ze wszystko niby jest cacy tylko ze postaci sa czarne i wszystko co sie rusza jest czarne (niektore przedmioty ktore sie nie ruszaja tez sa czarne) jak gralem w demko wszystko bylo ok. koledzy mi powiedzieli zebym sciagnol jakies sterowniki do karty graficznej ale przecierz je mam... powiedzieli ze dajreks ale go tez mam a wciaz zle chodzi.... wie ktos co moge zrobic zeby bylo wszystko tak jak powinno?

1: Naucz sie pisać i nie rób chlewu na forum.

2: Konfiguracja sprzętowa Twojego PC

3: Jakbyś nie miał DirectX to byś gry nie odpalił.

4: Sterowniki możesz mieć, owszem, ale są pewnie stare jak świat.

5: A jeśli masz dość nowe, tzn że Twój komputer chciałby być zmodernizowany.

6: NIE PISZ TRZECH TAKICH SAMYCH POSTÓW!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Dobra dobra zrobilem to co powiedziales zainstalowalem patch 1,4 i znowu mam problem single chodzi dobrze ale kiedy probuje wyszukac serwery pojawia sie cos takiego : Pobieranie informacji o 0/15348 serwerow( oczywiscie to 0 dochodzi to tej drugiej liczby) no i wyszukuje mi moze z 5 serwerow i nic wiecej odswiezanie nie dziala musze wylaczyc i wlaczyc gre. To wlasnie dlaczego mam tylko tyle serwerow a przed zainstalowaniem patcha bylo ich o wiele wiecej!!!!????!?

Po raz pierwszy stykam się z takim cyrkiem. Pytanie retoryczne: czy to jest oryginalna wersja gry?

Jaki masz komputer? Kto jest Twoim dostawcą Internetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra zrobilem to co powiedziales zainstalowalem patch 1,4 i znowu mam problem single chodzi dobrze ale kiedy probuje wyszukac serwery pojawia sie cos takiego : Pobieranie informacji o 0/15348 serwerow( oczywiscie to 0 dochodzi to tej drugiej liczby) no i wyszukuje mi moze z 5 serwerow i nic wiecej odswiezanie nie dziala musze wylaczyc i wlaczyc gre. To wlasnie dlaczego mam tylko tyle serwerow a przed zainstalowaniem patcha bylo ich o wiele wiecej!!!!????!?

Po raz pierwszy stykam się z takim cyrkiem. Pytanie retoryczne: czy to jest oryginalna wersja gry?

Jaki masz komputer? Kto jest Twoim dostawcą Internetu?

Orginal zakupiony na gram.pl za 95,80 w czwartek.

Czasami cos wyszuka i troche sie pogra ale nie moge grac z kolegami na tych samych serwerach bo nie moge ich wyszukac.

A jak wpisuje w konsoli: connect (jakis IP) i naciskam enter to nic sie nie dzieje. Mam Internet 256kb/s jest to SOKOLNET(dostepny tylko w Sokolowie Podlaskim) jest to TP(Telefony Podlaski S.A) jest to jeden z oddzialow Telekomunikacji Polskiej. Wszystkie inne gry (np. UT 3 CS CoD UO) chodza bez problemu.

AMD Athlon 4000+ 2 gb ramu i GEFORCE 8600 GT (single chodzi bez problemu max detale 1024x768 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Czasami cos wyszuka i troche sie pogra ale nie moge grac z kolegami na tych samych serwerach bo nie moge ich wyszukac.

A jak wpisuje w konsoli: connect (jakis IP) i naciskam enter to nic sie nie dzieje. Mam Internet 256kb/s jest to SOKOLNET(dostepny tylko w Sokolowie Podlaskim) jest to TP(Telefony Podlaski S.A) jest to jeden z oddzialow Telekomunikacji Polskiej. Wszystkie inne gry (np. UT 3 CS CoD UO) chodza bez problemu.

Szczerze powiem, że jeszcze takich cudów nie widziałem i wymiękam. Ostatnie co mi przychodzi do głowy to żebyś spróbował innej wyszukiwarki serwerów niż ta w grze np. xFire i próbował łączyć się wybierając serwer właśnie w tym programie. Może Twoje rozwiązanie sieci nie służy akurat tej grze (bo nie wiem jak dokładnie Twój provider rozwiązał to technicznie), a może coś masz pobrużdżone w komputerze, ciężko powiedzieć.

Spróbuj jeszcze xFire, bo trudno coś mi tu poradzić. No i zawsze zostaje pomoc techniczna LEM. Zapłaciłeś, więc masz wszelkie prawo domagać się pomocy u wydawcy. Uderzaj do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami cos wyszuka i troche sie pogra ale nie moge grac z kolegami na tych samych serwerach bo nie moge ich wyszukac.

A jak wpisuje w konsoli: connect (jakis IP) i naciskam enter to nic sie nie dzieje. Mam Internet 256kb/s jest to SOKOLNET(dostepny tylko w Sokolowie Podlaskim) jest to TP(Telefony Podlaski S.A) jest to jeden z oddzialow Telekomunikacji Polskiej. Wszystkie inne gry (np. UT 3 CS CoD UO) chodza bez problemu.

Szczerze powiem, że jeszcze takich cudów nie widziałem i wymiękam. Ostatnie co mi przychodzi do głowy to żebyś spróbował innej wyszukiwarki serwerów niż ta w grze np. xFire i próbował łączyć się wybierając serwer właśnie w tym programie. Może Twoje rozwiązanie sieci nie służy akurat tej grze (bo nie wiem jak dokładnie Twój provider rozwiązał to technicznie), a może coś masz pobrużdżone w komputerze, ciężko powiedzieć.

Spróbuj jeszcze xFire, bo trudno coś mi tu poradzić. No i zawsze zostaje pomoc techniczna LEM. Zapłaciłeś, więc masz wszelkie pr

awo domagać się pomocy u wydawcy. Uderzaj do nich.

Spruboje w Xfire moze pomoze. A komp byl nowy kupiony w poniezialek 17,12,2007. Wiec jest dobry. A oprócz tego koledzy maja w tej samej sieci i wszystko chodzi im dobrze. A i wczesniej jak nie zainstalowalem patcha 1,4 to bylo wsztsyko dobrze tylko punkbuster mnie wywalal wiec musialem to zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemik dosc dla mnie nie jasny gdyz ja i komputery... mam nadzieje ze rozumiecie.... moj problem polega na tym ze wszystko niby jest cacy tylko ze postaci sa czarne i wszystko co sie rusza jest czarne (niektore przedmioty ktore sie nie ruszaja tez sa czarne) jak gralem w demko wszystko bylo ok. koledzy mi powiedzieli zebym sciagnol jakies sterowniki do karty graficznej ale przecierz je mam... powiedzieli ze dajreks ale go tez mam a wciaz zle chodzi.... wie ktos co moge zrobic zeby bylo wszystko tak jak powinno?

1: Naucz sie pisać i nie rób chlewu na forum.

2: Konfiguracja sprzętowa Twojego PC

3: Jakbyś nie miał DirectX to byś gry nie odpalił.

4: Sterowniki możesz mieć, owszem, ale są pewnie stare jak świat.

5: A jeśli masz dość nowe, tzn że Twój komputer chciałby być zmodernizowany.

6: NIE PISZ TRZECH TAKICH SAMYCH POSTÓW!!!!

To może ja za niego, bo mam ten sam problem:

Intel Core2 Duo 6400@2.14GHz, 2 giga RAMu, Nvidia GeForce 7950GT, ogólnie komp na tyle mocny, by Crysis na średnio-wysokich na nim gładko chodził. Sterowniki tak dwa tygodnie temu aktualizowane.

I też ciągle się modele postaci (i innych rzeczy) zdarzają robić całe czarne. Sam zgaduję, że to pewnie problem z cieniowaniem, ale diabli wiedzą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że jeszcze takich cudów nie widziałem i wymiękam. Ostatnie co mi przychodzi do głowy to żebyś spróbował innej wyszukiwarki serwerów niż ta w grze np. xFire i próbował łączyć się wybierając serwer właśnie w tym programie. Może Twoje rozwiązanie sieci nie służy akurat tej grze (bo nie wiem jak dokładnie Twój provider rozwiązał to technicznie), a może coś masz pobrużdżone w komputerze, ciężko powiedzieć.

Spróbuj jeszcze xFire, bo trudno coś mi tu poradzić. No i zawsze zostaje pomoc techniczna LEM. Zapłaciłeś, więc masz wszelkie prawo domagać się pomocy u wydawcy. Uderzaj do nich.

OK dzieki co moj Wybawco w Xfire wyszukuje lecz normalnie w CoD 4 nie. Ale i tak WIELKIE DZIEKI!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...