Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

Gość Jonathan_Farmer
Witam!!! Mam pytanie, czy ktoś wie, dlaczego po załadowaniu mapy w multiplayerze pojawia mi się komunikat "serwer odłączony"?

Przeczytaj cały wątek od początku (nie jest zbyt obszerny). Znajdziesz kilka pomocnych informacji (aktualizacja punkbustera, nowe patche itd.), które wskażą Ci możliwe przyczyny i jak im zaradzić. Jeśli wypróbujesz i nic nie pomoże wtedy zapytaj. Poza tym pamiętaj, żeby podać konfigurację kompa, wersję gry itd., bo wróżki to mit, nie ma ich tak naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie:

-musze sobie przeinstalować system a nie chciałbym stracić postępów w Cod 4 czy ktoś wie, w którym pliku należy szukać zapisów? :?:

Należy wejść w folder Activision na dysku gdzie masz zainstalowane CoD4:MW, następnie folder Call of Duty 4 - Modern Warfare, później folder players i w folderze profiles kliknij na swój profil gdzie znajdziesz folder - save :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

kupilem w grudniu CoD 4 (orginała). Teraz mam miejsce na dysku więc instaluje grę. kiedy dojdzie mniej wiecej do połowy wyskakuje okienko ze nie moze odczytac H:SetupDatamainiw_09.iwd kiedy biore sprubuj ponownie po chwili znowu pojawia się to okienko. Już kilka razy prubowałem i zawsze na tym sie zwalało. Można coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

kupilem w grudniu CoD 4 (orginała). Teraz mam miejsce na dysku więc instaluje grę. kiedy dojdzie mniej wiecej do połowy wyskakuje okienko ze nie moze odczytac H:SetupDatamainiw_09.iwd kiedy biore sprubuj ponownie po chwili znowu pojawia się to okienko. Już kilka razy prubowałem i zawsze na tym sie zwalało. Można coś z tym zrobić?

Sprawdź czy płyta nie jest porysowana, a poza tym popracuj nad ortografią :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Mam problem z grą Call of Duty 4. Chodzi mi o tryb w multi. Po prostu gra z niewiadomej mi przyczyny nie wyszukuje serwerów Próbuję odświeżać listę i nic. Null. Pusto. Kombinuję z filtrowaniem - też nic. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak rozwiązać ten jakże denerwujący problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk - moze go blokowac firewall, sprawdz czy pliczek exe Coda ma wolny dostep do sieci.

Andreas44pl - jeśli przetarcie szmateczką nic nie dało, to nie ma zmiłuj. Gwarancja jedynie Cie ratuje, płytka do wymiany. Jeśli to orginał, to problemu z tym nie bedzie(chociaz i z piratem tez wielkiego problemu by nie było, ale to tak na marginesie, nic nie sugeruje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Pomocy!

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak rozwiązać ten jakże denerwujący problem?

Przeczytaj ten wątek od początku. Problem był już poruszany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Mam problem z grą Call of Duty 4. Chodzi mi o tryb w multi. Po prostu gra z niewiadomej mi przyczyny nie wyszukuje serwerów Próbuję odświeżać listę i nic. Null. Pusto. Kombinuję z filtrowaniem - też nic. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak rozwiązać ten jakże denerwujący problem?

Ja mialem to samo ale pomogly rady innych forumowiczow. Po prostu sćiągnij sobie XFire i tam masz juz bardzo dobrą wyszukiwarkę serwerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt:

C2D 1,8 GHz

3 GB RAMu ( 2 w dualu, 1 normalnie)

Radeon X1950 PRO 256 MB

Nie wiem może mam zbyt wygórowane wymagania, ale wydawało mi się, że Call of Duty 4 pójdzie mi na maksa, oczywiście wiedziałem, że bedzie się zdarzało jakieś klatkowanie, ale nie w takim stopniu! No poważnie, w niektórych lokacjach to mam taki straszny spadek FPS'ów, że nie mogę patrzeć na monitor tak mnie oczy bolą!! Zauważyłem, że dzieje się tak w misjach brytyjskich, gdzie jest dużo trawy, roślinności, bo na Bliskim Wschodzie jest o dziwo lepiej ( tak mi się wydaje). Czy rzeczywiście jest coś nie tak z moim sprzętem czy winą jest coś zupełnie innego?

Mam zainstalowane wszystkie najnowsze sterowniki i patcha 1.4, komputera nie mam zasyfionego plikami, więc naprawdę nie wiem w czym tkwi problem:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt:

C2D 1,8 GHz

3 GB RAMu ( 2 w dualu, 1 normalnie)

Radeon X1950 PRO 256 MB

Nie wiem może mam zbyt wygórowane wymagania, ale wydawało mi się, że Call of Duty 4 pójdzie mi na maksa, oczywiście wiedziałem, że bedzie się zdarzało jakieś klatkowanie, ale nie w takim stopniu! No poważnie, w niektórych lokacjach to mam taki straszny spadek FPS'ów, że nie mogę patrzeć na monitor tak mnie oczy bolą!! Zauważyłem, że dzieje się tak w misjach brytyjskich, gdzie jest dużo trawy, roślinności, bo na Bliskim Wschodzie jest o dziwo lepiej ( tak mi się wydaje). Czy rzeczywiście jest coś nie tak z moim sprzętem czy winą jest coś zupełnie innego?

Mam zainstalowane wszystkie najnowsze sterowniki i patcha 1.4, komputera nie mam zasyfionego plikami, więc naprawdę nie wiem w czym tkwi problem:(

A zmniejszyles detale czy nadal meczysz na maxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zmniejszyłem: wył. delikatna granica dymu, AA x2, wszystkie textury na normalne, rozdziałka 1024x768, brak vsync, ilość dynamicznych świateł niska, ciał średnio. I tak nic to nie dało. Przed chwila musiałem skończyć grać, bo już mnie za bardzo oczy bolały i ciśnienie mi się podnosiło patrząc na ten skaczący ekran...ehh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.. ja mam Athlona X2 4400, 2Gb RAM, Radka 1950 Pro i u mnie na wszystkim na high w 1280x1024 działa płynniutko.. tylko musiałem patchować proca, że dual core optimizer itd.

Może w C2D też trzeba coś doinstalować?

Coś masz źle skonfigurowane w kompie.. machnij formata, ładnie na czysto wszystkie stery, SP2, upgrady, poprawki, DX9.0c jakiś tam najnowszy, grafa najświeższa itd.. powinnoCi chodzić w miarę bombowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam oryginalną polską wersję COD4PL. Wszystko się elegancko zainstalowało i DIRECX 9.0c też, zrobiłem restart kompa i odpalam grę. Pokazuję mi się logo i komputer sprawdza płytę. Gdy logo znika nic się dalej nie dzieje, normalnie komputer jakby nie dostał polecenia uruchomienia gry.

Dziwny problem, ale może ktoś zetknął się z takim samym. Ktoś wie jak go rozwiązać ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, moze na tle innych błahe :)... Która opcja w menu generuje takie cudne dynamiczne światła i cienie? Kiedys przypadkiem coś pozmieniałem i np. helikopter w misji Polowanie jak świecił przez okno to dawało to WYBITNY efekt.

A tak profilaktycznie: Jeżeli macie sprzęt na poziomie GF 7600 GS Zalman (czyli taki jak 7600GT), 1-2 GB RAM i procek około 3.0 To pogracie w to maleństwo na wysokich detalach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem a polega on na tym ze bardzo spadły mi FPS ;/ tzn mialem cały czas 90 i to stałe ale moj stary zainstalowł DirectaX9L i gra zaczeła mi chodzic badziewnie bo mam non toper 15 FPS zainstalowłem na nowo gierke i Directa przeinstalowałem na 9.0c no ale lipa bo mam tyle samo FPS moze ktos cos poradzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z drugim profilem w multiplayer po przejsciu na niego gra zaczyna dziwnie szarpac w menu (myszka szarpie) jak i w samej grze

(jak by proc czy karta za słaba)..??

Natomiast na drugim profilu gra chodzi bez problemu..

miał ktoś podobny problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak kolega wyżej. Single chodzi bez problemu, wszystko jak trzeba, ale jak włączam multi to już w menu jest ścinka, a po wejściu na serwa widzę marne 15 fps i grać się nie da.

Instalowałem najnowszego patcha. Mój komputer to: Athlon X2 5200+, GF 8800 GT, 2 GB RAMu. Gra oczywiście oryginalna. Czy to wina kiepskiego połączenia z netem??? Skoro tak to czemu już w menu tnie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

Do znawców gry: dopiero dziś zacząłem grać w singla tej gry i mam do Was pytanie:

a) czy kiedykolwiek gra Wam się wywaliła do Windowsa?

B) czy kiedykolwiek gra podczas akcji się Wam zawiesiła? (obraz się zamraża i słychać tylko dźwięki)

c) czy w misji snajperskiej, gdy patrzyliście na towarzysza broni, gra przycinała tak strasznie, że nie dało się grać?

Ponieważ:

a) Podczas wczytywania poziomu miałem wyrzut do WIndowsa w trakcie, gdy pasek doszedł do końca i film przemieniał się w grę

B) Trzy razy podczas misji snajperskiej miałem zawiechę gry i musiałem robić reset

c) W misji snajperskiej pod koniec miałem tak, że gdy patrzyłem na towarzysza, cięło pewnie kilka klatek na sekundę. Po ponownym załadowaniu poziomu nie miało to miejsca.

Czym może być to spowodowane? Bo jeśli gra ma do tego tendencję, to OK. Ale jeśli nie, to coś musi być nie tak z kartą graficzną. Bowiem mam podkręconego GF 7900GS i słyszę, jak podczas akcji wentylatorek wchodzi na wyższe obroty. Może za dużo od niego wymagam? Nadmienię, że detale na maksa wraz z AAx2 i AF.

Szkoda mi tylko gry, bo mało która mnie tak wciąga, a szczerze mówiąc trochę przez te zwiechy straciła w moich oczach i ciężko jest się ponownie wczuć w akcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornel T.: U mnie na kompie jak grałem nie w single player nie zaliczyłem żadnej zwiechy, zaciachy, wyłączenia/resetetu kompa czy innych takowych dolegliwości. Kompa mam nowego, więc wszystko ok, ale na starszych mogą wystąpić jakieś problemy. To jeśli chcesz widzieć czy gra po prostu sama ma w sobie takie błędy to wiedź, że nie, gdyż ich nie napotkałem(w single player...bo w multi...patrz post wyżej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :lol:

Jestem nowy na tym forum, jednak mam problem z COD4.

Pozyczyłem od kumpla gre, ktore jest zapakowana. Rozmiar tej paczki wyniosł 2.5 GB. Rozpakowałem na dysk do nowego folderu. Jednak gdy do niego wchodze, nie ma zadnej instalki ani nic podobnego... Niestety kumpel wyjechał na tydzien i nie mam jak sie z nim skontaktowac... W czym jest problem?? Jak zainstalowac tą gre??

ostrzeżenie za piractwo - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona 64 3200+, nvidia geForce 7600GS 256MB, 2GB RAM

Sterowniki niewiem które ale tydzień temu ściągałem więc z tych nowszych, i działa jak natura chciała!! super gierka przeszłem w 2 dni, wciąga :P Tylko szkoda że taka krótka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...