Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil145

Race Driver: GRID

Polecane posty

Ludzie!!! Przecież jest napisane jak wół na pudełku i w CD-ACTION. DODATEK SERVICE PACK 3! Czy ktoś to rozumie?!

Jakos gram bez...

Mam problem natomiast taki; dostalem misje doprowadzenia auta no i ladnie, zgubilem policje od razu ; / Ale problem jest taki, ze nie mam nic na mapie zaznaczone, auto to Nissan gtr.

EDIT...

Hecotr zadzwonil po paru minutach dopiero ;/ Ta gra jak dla mnie zasługuje na 6/10 (gdzie jest patch) , praca kamery 0/10 ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problemik:

na święta dostałem kierownicę, na model nie zwróciłem uwagi, ale jak będzie potrzebne to podam =D

W Undercovera gra się po prostu genialnie, gorzej już z Gridem. Żeby skręcić trzeba kierownicę przekręcić prawie do końca, a zanim to zrobię, to już z reguły jestem poza trasą. Poza tym jest to bardzo niewygodne! Co robić? U kumpla, na INNEJ kierownicy jest to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie próbował ktoś z was w 2 mieście kupić Gallardo i nim jeździć po raz pierwszy wyścigi bo ja go kupiłem i się troche zawiodłem mam go lekko podrasowanego chyba trzech części nie ulepszyłem a tu punktu kontrolnego nie przejadę bo brakuje mi dosłownie paru sekund z torem też nie lepiej , a drugie pytanie czy tuning wizualny coś pomaga, bo podejrzewam że dlatego że mam go fabrycznie wizualnie to zawsze zaczynam jako ostatni.Proszę o pomoc bo już się wkurzam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale jak masz problem z wygraniem wyścigu w karierze to lepiej przestaw się na coś innego. Użyje tu cytatu z pewnego programu telewizyjnego: "Ta gra jest tak debilnie łatwa, że można ją przejść z zamkniętymi oczami słuchając tylko, czy skręają w lewo czy w prawo." I to niestety jest prawda. Sam miałem Gallardo i nie miałem żadnych problemów. Co do tuningu to zawsze startujesz jako ostatni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze może to przez kompa albo coś nie wiem bo raz miałem o 20sekund lepszy czas niż w dominacji i byłem 2:)Lubię tą gre i nie chce jej zmieniać

Możesz mi wierzyć lub nie ale teraz jak wyłączyłem kompa i włączyłem to odrazu wyścigi zacząłem wygrywać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was jak można zmienić ustawienia grafiki. Na opcjach mam tylko jedną rzecz związaną z grafiką(Gamma) a reszta to dźwięk, sterowanie i inne...

Chcę je zmienić bo jak jadę lambo lub bugatii po miastach to co jakiś czas pokazuje mi się pasek "lołdingu" i wczytuje mi się reszta miasta.( na autostradach tak nie mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tzn widzi tylko kierownice (nic innego nie mam podłączonego) w np. prop street gram na kierownicy normalnie wszystko działa co to może być?

Zapraszam na targowisko... Mam tam na sprzedaż parę ciekawych tytułów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wina Demka, jeżeli gra wykrywa kiere poprawnie, a nic innego nie masz podłączonego to niestety wszystko wskazuje na to że to demko ponosi tu winę. Możesz się jeszcze pokusić o zainstalowanie jakiś nowszych sterów do kierownicy, ale osobiście sądzę że nic to nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Po jakims czasie grania zdarza sie ze co chwile gra dostaje zadyszki i zabkuje w tempie 1-2 FPS. Do tego momentu gra chodzi plynnie w najwyzszych detalach. Pomaga (na chwile) wyjscie do pulpitu i powrot. Zupelnie jakby komp dostawal zadyszki ale to nie mozliwe bo sprzet jest high endowy i nigdy z plynnacia nie ma problemu.

P.S. Zadne procesy w tle ani nic takiego - tu nie lezy przyczyna. Moze ktos wie jak temu zaradzic?

Ja mam taki problem. Po jakims czasie grania zdarza sie ze co chwile gra dostaje zadyszki i zabkuje w tempie 1-2 FPS. Do tego momentu gra chodzi plynnie w najwyzszych detalach. Pomaga (na chwile) wyjscie do pulpitu i powrot. Zupelnie jakby komp dostawal zadyszki ale to nie mozliwe bo sprzet jest high endowy i nigdy z plynnacia nie ma problemu.

P.S. Zadne procesy w tle ani nic takiego - tu nie lezy przyczyna. Moze ktos wie jak temu zaradzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że gra uruchamia się, pojawia się logo GRID, intro, a potem czarny ekran. Słyszę muzykę z menu ale ekran jest czarny. Raz udało mi się na ślepo wybrać jakiś wyścig. Widziałem tylko mini mapkę, prędkościomierz i moją pozycję. Dźwięk działa w porządku. Mam laptopa - wiem, że na pudełku pisze, że gra nie działa na laptopach, ale demo działało bez problemu (na medium). Może da się coś zrobić, aby gra się uruchomiła?

(Normalnie bym o tym nie pisał, bo uznałbym, że po prostu gra nie działa na laptopach. Ale ponieważ demo mi działało bez problemu to jednak wolę się upewnić :P )

- Gra jest oryginalna

- Nie instalowałem patchów

Procesor - Core 2 Duo T5250 1,5

Wielkość dysku - 120GB

RAM - 3GB

Karta graficzna - ATI Mobility Radeon HD 2600

System operacyjny - Vista Home Premium SP 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj. Czy w ogóle ktoś jeszcze gra na kodach? W tak banalne gry jak Undercover?

Szczerze mówiąc pierwsze wrażenie po UC było pozytywne. Pierwszych kilka godzin też. Odinstalowałem. Nie chcę więcej na oczy widzieć. Gniot totalny wypuszczony na szybko. NIE POLECAM NIKOMU TEJ GRY. Polecam zaś Pro Streeta, poprzednią część, która zdaje się mieć lepszy engine (lol?) graficzny, większy realizm, lepszą grywalność. I zero błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcenty2 w spojlerze masz kilka cheatów (10 sekund z google.pl - polecam!)

Adam__R gratuluje wyrozumiałości i posta na temat! Jak ktoś lubi cheaty (nawet w NFS'ach) niech gra. W czym problem?

Wejdź w grze do menu opcji, następnie wybierz pozycję Secret Codes, teraz wpisz podane niżej kody do gry Need for Speed Undercover.

Uwaga: Niektóre z podanych niżej kodów mogą być użyte tylko raz w danym profilu gry Need for Speed Undercover.

Zdobądź $10,000:

Wpisz $EDSOC (litera O nie zero) lub %%$3/" jako kod do gry.

Samochód Die-Cast Lexus IS F:

Wpisz 0;5M2; (zero a nie litera O) lub 0;6,2; (zero a nie litera O) jako kod do gry aby odblokować samochód Die-Cast Lexus IS F.

Samochód Die-Cast Nissan 240SX (S13):

Wpisz ?P:COL (używając litery O a nie zera) lub @/;#/+ jako kod do gry aby odblokować samochód Die-Cast Nissan 240SX (S13).

Samochód Die-Cast Volkswagen R32:

Wpisz !2ODBJ: (wpisz litere O zamiast zera) lub !3/$"): jako kod do gry aby mieć samochód Die-Cast Volkswagen R32.

Samochód NeedforSpeed.com Lotus Elise:

Wpisz -KJ3=E lub .+)3>$ jako kod aby odblokować samochód NeedforSpeed.com Lotus Elise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...