Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil145

Race Driver: GRID

Polecane posty

W trakcie autozapisu gry zresetował mi się komputer. Teraz gdy gra ładuje zapis pisze że jest zepsuty. Da się jakoś naprawiś save bo już byłem dosyć daleko i nie chcę grać od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchamiam demo z covera 06/2008 to pokazuje mi się błąd Grid.exe

Co z tym zrobić?

Mój sprzęt:

Athlon 2400+

1GB RAM

GeForce 6200 128MB

Wiem że to już leciwy :P sprzęt ale w crysisa na low detalach grałem i działał nawet dobrze.

P.S. mam najnowsze strowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grid wcale piekielnych wymagań nie ma ;]

A tutaj małe info o wymaganiach:

Minimalne wymagania:

- Windows XP SP2/Vista SP1

- DirectX 9.0c

- Pentium 4 @ 3.0GHz lub Athlon 64 3000+

- 1GB RAM

- GeForce 6800 / Radeon X1300

- Dźwiękówka komp. z DirectX 9

- DVD-ROM Dual Layer

- 12.5 GB Miejsca na dysku.

Zalecane wymagania:

- Core 2 Duo @ 2.66Ghz lub Athlon X2 3800+

- 2GB RAM

- GeForce 8800 lub Radeon X1950

Obsługiwane karty graficzne:

ATI Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, HD2600, HD2900, HD3870

NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9800

Owe modele nie są obsługiwane w wersjach zintegrowanych lub laptopach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tym demem dość nietypowy problem. Najpierw poustawiałem sterowanie pod pada. Zaczynam wyścig i w ogóle nie mogę skręcać samochodem. Wszystkie inne przyciski na padzie działają jak należy, tylko na gałkę odpowiadającą za skręcanie nie reaguje. Myślę sobie, że to wina pada być może. Zmieniłem sterowanie na klawiaturę (sic) :angry: i tu to samo!!! :blink: Nie działają kursory prawo/lewo. Ktoś wie o co kaman?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw może na default (ustawienia domyślne). Nie znam się na padach, bo nie korzystam z nich, ale wiem że są gałki analogowe i inne (stąd może problem).

Gdybyś doczytał do końca to wiedziałbyś, że klawiaturą też się nie da skręcać...

Any ideas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Jak każdy wie kto czyta cda i ma do nowego cda z płytka zauważył na niej demo "Race driver:GRID"

Mam problem z instalowaniem demka na kompa wywala mi że :

Jest zawirusowany plik exe ,dwa wyrzuca błąd gry przy próbie odpalenia .

Czy ktoś wie co z tym zrobić

:D

pozdro dla wszystkich jankos18

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z demem GRIDa z ostatniego CDA, otóż intaluję go, próbuję odpalić ze skrótu na pulpicie i... nic się nie dzieje :| Jak zdążyłem się zorientować już kilka osób tutaj zgłaszało podobny przypadek. Próbowałem instalować grę ponownie z wyłączonym Kasperskim i nic nie pomogło..

Czy komuś udało się już może coś z tym zrobić?

konfiguracja mojego kompa to:

Win XP SP2

Intel Core2duo 6400 (2.13 GHz)

GeForce 8800 GTS

3GB RAM-u

Płyta: Asus P5B

pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobylem wczoraj w koncu ostatnia licnecje na europe i usa, wlaczam sobie dzisiaj gre i zonk. jest jakis sposob zeby odzyskac ten save?

screenih3.th.png

wchdoze do moich dokumentow, save'y na miejscu...

screen2aj0.th.png

'pare' godzin mi to zajelo, jak mam grac od nowa to dziekuje, www.allegro.pl i cya grid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wielu użytkowników również mam problem z padem, bo gra wogóle go nie wykrywa (Manta Commander). Instalowałem patcha, ale to nic nie rozwiązało.

Druga sprawa to tworzenie konta online. Po wpisaniu danych wciskam confirm i po około minucie czekania wyskakuje błąd, że nie mogę założyć konta:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobylem wczoraj w koncu ostatnia licnecje na europe i usa, wlaczam sobie dzisiaj gre i zonk. jest jakis sposob zeby odzyskac ten save?

Taki sam problem miałem w Dircie. Pobuszowałem po forum CodeMasters i coś zrobiłem, że ruszyło, ale gra była niestabilna... Myślałem, że w Gridzie wyeliminowali ten problem. A jednak nie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta z CDA jest w 100% wolna od wirusów. Pamiętam jednak, że jeden z programów antywirusowych mógł wykrywać syfy na tych DVD. Spróbuj przed instalacją wyłączyć antywira, zainstalować i dopiero wtedy uruchomić grę

fakt nie które anty wirki przy maksymalnych ustawieniach ochrony gg nie pozwalają włączyć

ale to nie w temacie

Witam, mam problem z demem GRIDa z ostatniego CDA, otóż intaluję go, próbuję odpalić ze skrótu na pulpicie i... nic się nie dzieje :| Jak zdążyłem się zorientować już kilka osób tutaj zgłaszało podobny przypadek. Próbowałem instalować grę ponownie z wyłączonym Kasperskim i nic nie pomogło..

Czy komuś udało się już może coś z tym zrobić?

konfiguracja mojego kompa to:

Win XP SP2

Intel Core2duo 6400 (2.13 GHz)

GeForce 8800 GTS

3GB RAM-u

Płyta: Asus P5B

pozdr.

to nie wina kompa ( wymagania) ja na swoim C2D 2 giga ramu i GF8600 gts 256 jade na wysokich ustawieniach i luz ( więc jedną możliwość masz mniej )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie które anty wirki przy maksymalnych ustawieniach ochrony gg nie pozwalają włączyć

ale to nie w temacie

to nie wina kompa ( wymagania) ja na swoim C2D 2 giga ramu i GF8600 gts 256 jade na wysokich ustawieniach i luz ( więc jedną możliwość masz mniej )

Wyłączenie Kasperskiego nic ci nie da :( Żeby Grid raczył się włączyć musisz odinstalować antyvira i dopiero zainstalować grę. Nie jestem pewien czy będziesz mógł z powrotem zainstalować Kasperskiego, bo nie sprawdzałem. Nie mam kasy żeby lecieć po innego, a nie chce ryzykować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Wogole nie mam pojecia jak skonfigurowac pada. Mam Rumblepada 2. Wlaczam gre i tylko klawiatura moge grac a wolalbym na padzie. Jak ktos wie jak to ustawic to prosze o pomoc. Pozdro

Proponuję zrobić tak:

1) Po odpowiednim podłączeniu i skonfigurowaniu pada w Winie włączasz GRIDa

2) Wchodzisz w Options -> Driver options -> Controls

3) Przechodzisz na zakładkę Custom i wciskasz Ctrl aby rozpocząć edycję

4) Następnie po kolei ustawiasz przyciski wciskając Enter i odpowiedni przycisk na padzie

5) Po ustawieniu wszystkiego Esc i koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak skonfigurować kierownicę w tej grze aby ona działała? Bo chyba głupi jestem i nie wiem. W innych ścigałkach nie mam tego problemu, a tutaj nagle zonk.

@EDIT

Dobra jednak jestem głupi. Już sobie ustawiłem co było dziecinnie proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GRIDem...

Zacznę od początku:

Gdy zainstalowałem po raz pierwszy GRIDa wszystko było w porządku. Niestety okazało się że muszę zrobić reinstalkę systemu ponieważ dostał się do niego wirus, więc tak też zrobiłem.

Teraz gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje mi komunikat abym włożył oryginalny dysk :/

Najbardziej mnie zastanawia to, że JA MAM ORYGINALNĄ PŁYTĘ GRIDA a to mnie prosi o oryginalną!!! :(:blink:

Proszę o pomoc, bo nie wiem co o tym myśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... Właśnie przed reinstalką miałem takie programy i wszystko było w porządku xD

Teraz nie mam takich programów i nie chce mi się gra włączyć... Dziwne... xD

Ale dzięki za radę :)

Przypomniało mi się że przy reinstalce były problemy z napędem DVD i trzeba było zmienić kable... Może to ma jakieś znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...