Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil145

Race Driver: GRID

Polecane posty

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale mam problem z zainstalowaniem demka GRIDa z cover DVD :/ W mniej więcej połowie instalacji pokazuje się komunikat - błąd odczytu (CRC) i failed i kaputt :/ Co więcej nie mogę ręcznie otworzyć archiwa data2, czy data1, które są na płytce :/ O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ryska na płycie, która uniemożliwia Twojemu napędowi odczytać płytkę akurat w tym miejscu, albo napęd uszkodzony i coś wywala i mu nie pasuje... Może też być to wina tłoczni. Najlepiej spróbuj skopiować instalkę na dysk twardy i z niego instalować. Jeśli to nie pomoże idź do kolegi i sprawdź płytkę, jeśli to samo = reklamuj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na klawiaturze i raczej ciężko na padziku nawet fajnie ale na kierownicy to już w ogóle poezja :rolleyes:. Taka samochodówka na PC wychodzi raczej rzadko (10/10 w testach Cd-Action) więc wydatek ok 850zł na kierownice Logitech G25 Racing Wheel jest raczej rozsądny . 2052223.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"raczej" :lol:

Nie rozumiem, czemu większość osób ma takie podejście do grania na klawie; też bym pewnie teraz w GRID-a na padzie jeździł, ale mi się nie chciało do szuflady po pada sięgać, więc teraz śmigam na klawiaturze, gra się super. Lenistwo zwyciężyło! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze w tą grę pyka się bajecznie.

Z resztą, gdybym miał jakąś porządną kierę (momo, dfp, g25) to nie bawiłbym się w GRIDy i inne takie tylko wgrałbym rFactora i ćwiczył żeby dostać się do jakiejś ligi. To jest dopiero frajda!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DzikuXXX:

Te "driver offerts" są głównie to jeżdżenia na początku by zarobić kasę, a jeździsz w nich nie dla swojego teamu tylko dla innych. Można nimi nieraz dobrze podreperować konto (szczególnie bonusy na LeMans xD).

Mój problem:

Pożyczyłem od kuzyna kierownicę coby nią pograć w GRID-a. Sterowniki ściągnąłem ze strony producenta i zainstalowałem. Próbowałem ją programować jak w instrukcji, ale w GRID-zie nie chciała działać. Z ciekawości (bo myślałem że źle zainstalowana czy coś) sprawdziłem ją w PES5 i działała. Co zrobić żeby współpracowała z GRID-em? Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<_<

Jeśli powiem o cioci w Ameryce, ewentualnie wujku, w Anglii, nikt nie uwierzy, prawda? Jeśli powiem, że dostałem tą grę, to i tak mi nie uwierzysz :angry: . W tym właśnie internet zawodzi. Nigdy nie wiesz, czy ktoś kłamie, czy pisze prawdę. Nie masz możliwości zbadania tego dokładniej. Więc jeśli mi nie uwierzysz, to po co mam pisać o tym skąd mam tą grę?

W każdym razie to NIE jest pirat, jeśli oczywiście to miałeś na myśli, pytając skąd posiadam tę grę.

Co do zatrudniania kierowców: opłaca się to tylko wtedy, kiedy masz fajne warunki u sponsorów: np. musisz przyjechać do mety, bez uszkodzeń (kolega, i reszta na ogół jeździ bezbłędnie, więc problem z głowy), musisz ukończyć wyścig na co najmniej 5 miejscu (na wyższe [przynajmniej w początkowej fazie gry], ze słabym kolegą, nie masz co liczyć [no chyba, że to jego specjalność]).

Ja zatrudniłem gościa za pół miliona, ale bardzo się to opłaciło ^_^ . Garvin Andrews (chyba tak się nazywa) specjalizuje się w GT1, ma dobre staty. Dzięki temu, zawsze mamy podium w Le Mans i GT1 (ja pierwsze, on drugie :P ), co jest bardzo dobrze płatne. + bonusy od sponsorów za 150tys. i w sumie w ogóle kasy nie liczysz. No, i oczywiście punkty i wspinanie się w rankingu :) .

Trzeba się też liczyć z "drobną" pomocą dla kolegi. Zawsze warto, kiedy ma jakieś problemy, przyblokować trochę przeciwnika, a potem bez problemu wyprzedzić naszego "mejta" :P :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z demem Grida. Otóż wcześniej zainstalowałem demo z Clicka i kilka razy odpaliło, potem nie chciało się odpalić(żaden błąd nie wyskakiwał, po prostu gra nie odpalała). Sformatowałem dysk(oczywiście nie dla dema grida, chciałem zrobić format już wcześniej ;P) i o dziwo nawet po formacie gra zainstalowana z CDA w ogóle nie chce odpalić. Tak podejrzewam, że może Kaspersky IE 2009 mi blokuje(wcześniej miałem G Date i gra działała), jednak wstrzymałem ochronę i dalej nie chce odpalić.

Zależy mi na tym, żeby pograć w to demko, bo chcę ostatecznie wypróbować grę. Proszę o pomoc.

Specyfikacja Komputera:

Amd Athlon 5000 x2,

Palit GeForce 8600 gt 256 mb,

2 gb ram.

Dodam, że wcześniej, gdy nie miałem Kasperskiego gra śmigała mi bez żadnej zawiechy, wszystko czysto chodziło... Czy to wina Kasperskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj najnowsze stery do karty ze strony Nvidia (ja mam gf 8500 gt, działam na najnowszych i jest skok wydajności). Wcześniej oczywiście usuń stare. Może jeszcze nowy DirectX, chociaż przy instalacji gra coś wspomina o jego aktualizacji. No i dosyć ważne. Jaki masz system i jaki sp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zatrudniania kierowców: opłaca się to tylko wtedy, kiedy masz fajne warunki u sponsorów: np. musisz przyjechać do mety, bez uszkodzeń (kolega, i reszta na ogół jeździ bezbłędnie, więc problem z głowy), musisz ukończyć wyścig na co najmniej 5 miejscu (na wyższe [przynajmniej w początkowej fazie gry], ze słabym kolegą, nie masz co liczyć [no chyba, że to jego specjalność]).

a jak jest taki wymóg ze nie ma sie zniszczeń to co? nie może żadna część "świecić" się na żołto/czerwono czy nie moge nawet lakieru zadrapać?

a i jak już kupie gościa raz, za np. te 0,5mln$ to już nie płace póżniej za niego, tyko kase nabijam ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest taki wymóg ze nie ma sie zniszczeń to co? nie może żadna część "świecić" się na żołto/czerwono czy nie moge nawet lakieru zadrapać?

a i jak już kupie gościa raz, za np. te 0,5mln$ to już nie płace póżniej za niego, tyko kase nabijam ? smile.gif

Na początku myślałem, że nie można nawet lakieru zadrapać i tak bezkolizyjnie jeździłem, ehh... Nic nie może się świecić na żółto, lakier może być porysowany :P .

Tzn. chyba jest coś takiego "% of winning", ale nie wiem jak to działa :D Kasa leci do portfela, tak, czy tak, więc ja się o nic nie martwię :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...