Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Mi WRC 2 działa, ale jest to taka padaka, że nie mam zamiaru tego więcej włączać. Sterujemy kartonem, a nie samochodem.

Jak się gra na klawiaturze, to każda ścigałka jest denna. Chyba nigdy nie sterowałeś kartonem. Polecam Rajd Polski, Xpand Rally...

EDIT: @WoWfan102 - może raczej 'polecam'...

Granie w samochodówki na klawiaturze to jak mierzenie penisa razem z kręgosłupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo rozwiązałem problem. Należy przełączyć steam w tryb offline i gra śmiga aż miło. Problem w tym że nie pogra się wtedy w multi i co-opa confused_prosty.gif Pozostaje zgodność z innym systemem ale tym się będę bawił później, jeśli będzie ktoś ze znajomych chętny do co opa ;p

EDIT: Kombinowanie ze zgodnością i uruchamianie jako administrator nic nie daje. No to już pograłem na multi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie w samochodówki na klawiaturze to jak mierzenie penisa razem z kręgosłupem.

Nie generalizowałbym. W zręcznościówki typu Split/Second z reguły przyjemniej gra się na klawiaturze niż na ultraczułej kierownicy. Podobnie jest z padem. Zresztą, jakby się uprzeć to i w GTR 2 można z powodzeniem pomykać przy użyciu klawiatury (oczywiście to nie to samo co jazda z wykorzystaniem G27, ale znacznego dyskomfortu nie ma).

@ down:

Jednym z najpopularniejszych modeli jest Logitech Driving Force GT za ~360 zł. Tańszych raczej bym nie polecał (można ewentualnie coś Thrustmastera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnyWol

W prawym górnym rogu kliknij na "Konto Twójnick" -> "Dane Konta"

I tam powinny być wszystkie transakcje zapisane wink_prosty.gif

U mnie gra zainstalowała jako EFIS Comp. Może ktoś sprawdzić, komu się zainstalowało po polsku z CDA, jak to u niego wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra zainstalowała jako EFIS Comp. Może ktoś sprawdzić, komu się zainstalowało po polsku z CDA, jak to u niego wygląda?

Chwileczkę.Ja miałem po polsku, ale coś się zepsuło i grę instaluje jeszcze raz by zobaczyć jaki będzie język.Obecnie mam EFIS Comp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem problem ze steamem bo pisało ze nie moze sie połączyc pomogło pare razy klikniecie polącz ponownie . A co do wersji PL niewiem bo konczy mi sie instalowac ale jak bedzie po angielsku to nie bede zły na redakcje bo to nie ich wina . Wątpie żeby czerpali satysfakcje z tego ze ktoś nie ma wersji PL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...