Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

@up

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wbiłeś jakiś 70-80lvl czy ledwo dobiłeś 20 ? ;p

Na jakiej podstawie? to ty mi udowodnij że moge wyglądać jak szaman będąc wojem... Pokarz mi ze wbijesz surą BM identyczne szybko 80 lvl co wojem... Pokasz mi event ktory da mi więcej expa... Wtedy będe wierzyć że to możliwe... Lecz tego sie nie da udowodnić, prawda? To moja podstawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee...tyle ze jedne klasy sa do PvP, inne do PyM....ale nawet sura bm da sie przyzwoicie expic, i przy dobrym eq i skilach mozemy nawet z calkiem dobrym efektem gonic wojow...

ee..i jeszcze jedno..BM teoretycznie jest slaby do PvM (chociaz...jak sie dobrze skile da to jest niezle)..ale do PvP wymiata...moje rekordy:

-archer 57 lvl

-mental 58 lvl

- body 56 lvl

- dagger 59 lvl

-wp 56 lvl

mam 44 lvl...wiec nie jest najgorzej...a i tak skile mam do expienia...

Cały sens gry opiera sie o to, zeby dopasowac postac (klase, profesje, eq) do stylu gry...bo jednym bedzie pasowalo powolne expienie, ale gromienie w PvP, a innych bedize satysfakcjonowalo gromienie wszystkich samym lvl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to nic nie poradzisz....chociaz mozesz zablokowac "szept" nikt Ci nie bedzie pisac....KONTAKT, moze jakies argumenty?

1 - Od grafiki oczy bolą.

2 - Bana dostajesz za byle coś.

3 - Okropna Fabuła.Chociaż nie.Tego fabułą nie można nazwać.

4 - Dużo Bugów.

5 - Niezbyt rozbudowany świat.

6 - Made in China.

Jak chcesz mogę napisać więcej , wystarczy że napiszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy ban za takie nic. SH to dla ciebie nic ? Bo najczęściej za to dostają.

Bugów za wiele nie widziałem chociaż grałem ponad 6 miechów.

Grafika znośna, po MMO nie oczekuje efektów cząsteczkowych, ani mega bajerów. No ale jak sie w WOW'a gra to ma sie prawo wymagać :P

Świat całkiem spory, jakbyś tak chciał z buta przejść wszystkie krainy z 1 końca na 2 to kilka godzin spokojnie spędzisz.

No i tylko ta fabula się nie trzyma kupy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Metina 2 trochę i nabiłem 25 lvl lecz się znudziło.Teraz myśląc o tej (wielu może się nie zgodzić ale według mnie beznadziejnej) grze nie mogę znaleźć jej żadnych zalet. I nie wiem jak można grać w takie coś kilka godzin dziennie, patrząc na te kanciaste postacie i beznadziejną grafikę.Naprawdę szkoda czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od grafiki oczy bolą.

I to pisze osoba która ma w sygnaturce:

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu

:dry:

Okropna Fabuła.Chociaż nie.Tego fabułą nie można nazwać.

Gry MMORPG raczej nie słyną z rozbudowanej fabuły (GW wyjątkiem), więc za wadę bym tego nie uznawał. Chyba że masz na myśli kreację świata. Jak tak to co innego.

A po co się w ogóle odzywam? Ano po to żeby was zachęcić do grania na globalu. Nie ma tam tylu noobów i DzIeCi co w polskiej wersji, gra jest bardziej dopracowana, nawet lagi o dziwo są mniejsze niż na polskich serwerach. Ogólnie rzecz biorąc gra nie jest aż tak tragiczna jak to mówią niektórzy. Jest to typowy średniak, wybijający się chociażby fajną walką. Tak się przyjęło że gra jest do bani i już.

Aha, adres serwera globalnego to: http://metin2.subagames.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to nic nie poradzisz....chociaz mozesz zablokowac "szept" nikt Ci nie bedzie pisac....KONTAKT, moze jakies argumenty?

1 - Od grafiki oczy bolą.

2 - Bana dostajesz za byle coś.

3 - Okropna Fabuła.Chociaż nie.Tego fabułą nie można nazwać.

4 - Dużo Bugów.

5 - Niezbyt rozbudowany świat.

Jak chcesz mogę napisać więcej , wystarczy że napiszesz.

Trochę się zgadzam Kontakt. Poza pkt. 2 i 4 - bugów aż tak dużo nie jest.... to darmowe MMO jest... Bany są za coś zawsze. COŚ - to pojęcie oznacza duuużo rzeczy. Wystarczy jedno nazwanie spamującego n00ba skur**synem - ban jest. Aha jeszcze grafa - jest słaba, ale jako że jestem fanem prawdziwych RPG - Baldur's Gate jest według mnie legendą i w d*pie mam grafę - nie przeszkadza mi. Ale komuś komu zależy na grafie - okej może się nie podobać. A świat - tak jest duży . Tylko porównajcie to z starym Morrowindem! Tutaj - duża przestrzeń i pola pełne mobów. A tam - ruiny, skrzynie, chatki, grobowce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Metina2 grałem około rok temu, z początku nawet przyjemna gra mimo tylko 4 klas postaci, można sobie poklepać po kamieniach z których lecą rare itemki, grafika specjalnie nie kuła po oczach ( wiecie zawsze znajdzie się coś brzydszego, niemniej grafika to nie wszystko ), duża ilość zadań nawet jeśli są podobne, banalne lub idiotyczne, są miłym oddaleniem od expienia.

Niestety gra traci na wartości wraz z upływającym w niej czasie, im dłużej w nią grasz tym więcej zaczynasz widzieć niedoróbek, okazuje się, że jeśli nie grasz Wojakiem to możesz go zrobić od nowa albo męczyć stara postać.

Postacie są fatalnie zbalansowane (widziałem jak leją się ludzie, i nie wygrywa poziom doświadczenia, możesz mieć woja na 20lvlu i ubić innych graczy z levlem dwa razy większym ).

Chamstwo ludzi grających w Metina świadczy chyba o tym kto w to gra, próżno szukać jakieś kultury w grze,

ludzie kradną, oszukują, cwaniaczą, wkurzają nas jak tylko się da.

Błędy i bugi są w każdej grze, mniejsze czy większe ale są, jednak w większości tego typu gier są regularne aktualizacje i poprawki, a wchodząc na stronę metina nic o tym nie wiadomo, twórcy są chyba przekonani, że zrobili ideał ( nie wiem jak to do końca jest, ale na bank nie jest tak jak być powinno ).

No i jeszcze słowo o tych super GMach, w grze nie było wielu serwerów ( przynajmniej jak ja grałem )

to tez widywałem czasem GMa, sytuacja w której GM przechodzi obojętnie obok ludzi używających hacków śmieszyła mnie jak nigdzie, czytając forum można się naśmiać jeszcze bardziej ( naprawdę świetna lekturą jeśli lubisz komedie ), dało tam się naczytać o banach za free ( raz chyba czytałem, że ktoś dostał bana za wulgarność i obrażanie GMa, z tym problemem, że osoba zbanowana nie grała przez ostatni tydzień :teehee: ).

Ogólnie jakby nie było, jeśli ktoś chce spróbować gry w metinie to do 20 lvla nie powinien się zawieść, co do dalszej gry to życzę powodzenia.

PS:żeby mi nikt nie pisał, że 15 lvl miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wam sie niezbyt podoba ta gra....to moze ja wymienie zalety tej gry (wady sami znacie :D) :

-dynamika ( tego nikt metkowi nie odmówi)

-wersja Pl ( dla newbie to duuuza zaleta)

-jeszcze nie spotkalem nikogo, kto bylby obcokrajowcem

-niezle rozlozone skile (choc niezbyt duzo ich jest)

-sporo bonów do itemkow

-graficznie moze sie podobac (choc nie kazdemu)

-mozliwosc grania w okienku ( ja mam wlaczone gg, i jest fajnie :D)

-ładnie zrobione okienko do rozmow( podoba mi sie bardziej niz w WoW'ie)

-czytelnosc graficzna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wam sie niezbyt podoba ta gra....to moze ja wymienie zalety tej gry (wady sami znacie :D) :

-dynamika ( tego nikt metkowi nie odmówi)

-wersja Pl ( dla newbie to duuuza zaleta)

-jeszcze nie spotkalem nikogo, kto bylby obcokrajowcem

-niezle rozlozone skile (choc niezbyt duzo ich jest)

-sporo bonów do itemkow

-graficznie moze sie podobac (choc nie kazdemu)

-mozliwosc grania w okienku ( ja mam wlaczone gg, i jest fajnie :D)

-ładnie zrobione okienko do rozmow( podoba mi sie bardziej niz w WoW'ie)

-czytelnosc graficzna :)

Ohohoho...kolega nam się rozpędził i widać nie widział na oczy dobrego MMO.

Dynamika - jaka dynamika co? Lvl 40+ i musisz pół dnia expić zeby lvl wbić!

Wersja PL - brawo że ktoś się odważył, ale dlaczego to był 10-latek?!

Obcokrajowcy - Boty reklamujące są obcokrajowe-.-

Skille - 6 skilli na krzyż, i ty to nazywasz rozłożonymi skillami? W dodatku na 1 lvl dostajesz jeden skill point i co?

Bony - coś w tym jest, ale nie zawsze działają

Grafika - jakotako:/

Granie w okienku - chyba jedyny plus tej gry

Okienko do rozmów - widziałem lepsze, a po drugie rzuca się w oczy nie tyle co okienko a błędy co drugi wyraz pisane przez rodaków.

Metin 2 to DNO!

To moje zdanie;] Ogólnie niepolecam:/ (chyba że jesteś hardcorowiec)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dynamiki...zobacz PvP w WoW'ie a w metku....bardizej dynamiczne...tego mi nie zarzucisz....ee, co do lat...o 6 latek sie pomyliles :D

i bynajmniej nie mozesz mi zarzucic ze nie widzialem innych MMO...no coz, od WoW'a sie odbilem...ale sa rozne gusta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 to DNO!

Kolega perfekcyjnie podsumował... Swego czasu zagrywałem się w tą grę, wielbiłem ją wręcz. Niestety dla niej, kiedy zagrałem swoje pierwsze piętnaście minut w WoWa, zapomniałem o niej całkowicie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć iż:

? Głupotą jest spolszczanie takiej gry. Potem tylko wychodzą takie smaczki jak "Krwawy Sztylet Zagłady"... może nie w tym wypadku, ale ogólnie, spolszczanie MMO to największe dno jakie może być :P

? Quest w tej grze są po prostu... Do bani.

Pójdź i porozmawiaj. Zabij trzy bestie. Wróć i porozmawiaj. Pójdź i porozmawiaj. PÓJDŹ I POROZMAWIAJ.

Albo to mnie rozśmieszyło: Zanieś memu ojcu żarcie, stoi o tam, po drugiej stronie placu... (A ty jendzo nie masz nóg!?)

? Tak w ogóle to tu nie trzeba robić questów żeby bić level :P Sam grindung (I to w dodatku cholernie nudny...) wystarcza.

? Klimat... Tragiczny jest. Jak chcecie się udać w rejony Japonii/Chin to polecam biuro podróży Silkraod Online. Ale na pewno nie to to.

Cóż, mimo iż to tylko parę argumentów, są one wystarczające by nie pozwoliły mi więcej do tego czegoś zasiąść. A póki co, wracam do Azeroth, któremu Metin nie jest godny nawet rozpiąć rzemyka u sandała :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dynamiki...zobacz PvP w WoW'ie a w metku....bardizej dynamiczne...tego mi nie zarzucisz....ee, co do lat...o 6 latek sie pomyliles :D

i bynajmniej nie mozesz mi zarzucic ze nie widzialem innych MMO...no coz, od WoW'a sie odbilem...ale sa rozne gusta

Kolega nam obraża WoWa, a to źle. Jeśli grałeś na serwerze Blizzardu to nie powiesz mi, że w metku gra jest bardziej dynamiczna (po 2h miałem 8lvl, a kumpel 10 :P). Jeśli śmiesz porównywać metka do WoWa to chyba faktycznie masz 10 lat. Ja po miesiącu gry w metina miałem dosyć, a w WoWa gram od roku i jeszcze nie mam dosyć.

Swoją drogą to wole płacić abonament niż za darmo grać w gry w których co drugi gracz jest noobem. Mówiąc krótko Metin 2 jest GŁUPIĄ grą, której nikomu nie polecam (chyba, że noobą, żeby zostawili porządne gry typu WoW (rzadko bo rzadko ale też niestety są))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dynamiki...zobacz PvP w WoW'ie a w metku....bardizej dynamiczne...tego mi nie zarzucisz....ee, co do lat...o 6 latek sie pomyliles :D

i bynajmniej nie mozesz mi zarzucic ze nie widzialem innych MMO...no coz, od WoW'a sie odbilem...ale sa rozne gusta

Kolega nam obraża WoWa, a to źle. Jeśli grałeś na serwerze Blizzardu to nie powiesz mi, że w metku gra jest bardziej dynamiczna (po 2h miałem 8lvl, a kumpel 10 :P). Jeśli śmiesz porównywać metka do WoWa to chyba faktycznie masz 10 lat. Ja po miesiącu gry w metina miałem dosyć, a w WoWa gram od roku i jeszcze nie mam dosyć.

Swoją drogą to wole płacić abonament niż za darmo grać w gry w których co drugi gracz jest noobem. Mówiąc krótko Metin 2 jest GŁUPIĄ grą, której nikomu nie polecam (chyba, że noobą, żeby zostawili porządne gry typu WoW (rzadko bo rzadko ale też niestety są))

Masz moje PEŁNE poparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

Metin 2 jest ogólnie słabą grą, skille przeciętne (nic efektownego) no i na dodatek ciężko się wbija nowe

Grafa.... teren płaski jak naleśnik , postacie tylko dosyć ładnie wyglądają.

Zgadnijcie czemu nie aż tylu obcokrajowców... ojej to przecież polskie serwery dla Polaków

no kto by pomyślał że nie będzie tam obcokrajowców.

Questy.. denerwujące

3/10 bym dał :P

A co do WoWa też jakoś mi się nie widział

dużym plusem jest naprawdę duży świat, grafika jest jakaś taka wyidealizowana

nie podoba mi się (jakby cały świat poubierał się na kolorowo to nie trzeba by WoWa)

z dynamiką też dość średnio, niby skille fajne ale... brak czegoś

No cóż nie pisze więcej bo nie ten temat :P

PS

Metin2 jest dla tych co nie znają się jeszcze na świecie mmo

Ta gra może być ich początkiem.

Oraz jest dla tych co nie umieją nic po english :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalka waży ok. 432 mb :).

Radzę ściągać z tej strony : http://metin2.pl

Przykładowy screen : SCREEN

//Edit

Przepraszam, pomyliłem się z tą wagą instalki. Miałem wpisać ok. 450 mb, a wpisałem 850 mb, to przez te święta mam głowę w chmurach :P.

Kolega na dole ma rację.

A co ty masz za wersję, chińską??? Nie lepiej ściągnąć polską? [jasne, że lepiej xD]

Osobiście pierwszy raz zagrałem w lutym i... było świetnie! Jednak gdy dotarłem do 19 lvl-u, okazało się, że mam JEDNĄ misję na jeden level!!! Skandal, no :rozpacz:! Teraz to jest nuda, już przestałem grać... :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie porównujcie tu WoWa z Metinem, no bez jaj WoW to WoW, a metin to ......... .

Obie gry to rożne kategorie, najbardziej widoczna to ta, że jedno z abonamentem, a drugie bez, więc jak porównujecie gry to dajcie z tej samej kategorii.

Jest tak jak napisał Grachol

Metin2 jest dla tych co nie znają się jeszcze na świecie mmo

Ta gra może być ich początkiem.

Oraz jest dla tych co nie umieją nic po english :D

Całej reszcie znudzi się po 20 lvlu, albo ktoś się nie zna i gra dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden sposób żeby zdzierżyć Metina2, wejść na nowy serwer, expić, expić i trafić do gildii z w miarę inteligentnymi ludźmi , ale zjawisko człowieka kulturalnego oraz inteligentnego zarazem w tej grze występuje niezwykle rzadko. Z całego serca odradzam, zostawmy ten tytuł dzieciom :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...