Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

Majłatwiej jest grać wojownikiem. Dla początkującego najlepsze są umiejętności duchowe (Mentalne). Jak będziesz chciał to mogę cię podexpić. :) Gram dziewczyną na Twierdzy. Zgłoś się do mnie szeptem (PW) na serwerze. :)

PS. Podaj Nick i GG. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poczatkujacych to Body warrior szybko poexpisz, zdobedziesz kase i bedziesz miał na ewntualny ekwpipunek dla nowego chara, a takto polecam Ninja Dagger, bardzo fajnie sie nim gra, jak grałem SUra nie miałem takiej satysfkajci jak z gry Ninja :) Najlepsze jest w tej grze to żę nie nudiz tak jak inne darmowe MMO, serio :) JEst tak jak w innych, exp exp exp quest exp quest ale za to wojny Gildi sa bardzo interesujace:) A własnie w takich wojnach przydatni sa Ninja i Sura, sura da kuleczke ognista i ochrone i jest the best a ninja wezmie niewidke i zachodzi od tyłu i tez jest the best:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już dość długo w Metina i powiem tylko tyle: Jest to na prawdę bardzo przyjemna gierka, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Co do postaci. Zaczynałem już z 4 razy ponieważ zawsze było coś nie tak. Dziś zacząłęm wojem-mental i ugralem 11 lvl. Uważąm, że każda postać jest bardzo dobra na swój sposób. Jedyne co trzeba zrobić to dobrze ją rozwinąć. Nie będę się tu wypisywał bo wszystko jest na forum. Jednak krótkie info dla początkujących:

Wojownik: Body czy Mental?

Jest to wybór własny. Szczerze wam powiem: połowa mówi mental a inni body. Z własnego doświadczenia polecam Mentala. Grałem i tym drugim i poprostu lepiej mi się sieka mantalnym wojem

Sura: Biała magia i czarna:

Tutaj bezapelacyjnie trzeba dobrze rozłożyć staty. Podstawą jest dawanie i wymaxowanie inteligencii. Nie dość, że zwięszka ilość many to jeszcze (tylko u Sury) dostajemy bonus do skillów. Osobiście polecałbym Białą magię. Sam grałem ale także większość graczy wybiera właśnie tą drogę.

Ninja:

Nie napisze o tej postaci wiele ponieważ tylko widziałem jak brat gra. Uważam, że dagger jest dużo lepszy i to jego włąśnie polecam. Skille są naprawę fajne, np. zniknąc i zajść przeciwnika od tyłu-miodne :) Co do statów, oczywiście zręczność. Najlepiej moim zdaniem dorzucić witalność ale to dopiero przy dużej ilości zwinności.

Szaman:

Tak jak u Sury inteligencja jest najważniejsza. Jednak nie spodziewajcie się bonusów przy skillach. Szaman nie posiada czegoś takiego. Co do wyboru magii. Jest to chyba jasne. Smok jest to ofensywa i jeśli chemy się dobrze bawić jako singiel to właśnie tą magię powinniśmy wybrać. Leczenie wybierajcie wtedy gdy jesteście pewni, że będziecied latać z kumplami. Wtedy Healer spisuje się świetnie.

To tyle. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Poradnik napisałem z właśnych doświadczeń. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej wpadajcie na forum http://board.metin2.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego info:

Ja osobiście gram wojownikiem Body, poeniważ gra jest dużo ciekawsza, lecz gra Mentalem jest 3x łatwiejsza.

________________________________________________________________________________

Hmmm... z surą jest inaczej. BM'owie to mistrzowie pojedynków, a Biała Magia jest do walczenia PvE.

________________________________________________________________________________

Ninja Łowca ma duże szanse, by pokonać zabójce w pojedynku, ponieważ ma bardzo silne skille! Np. jeśli ma ognistą strzałe na M (mistrz) zadaje 500-1000 obrażeń! Porównaj to ze skillami zabójcy. Zabójcy jednak mają dużo łatwiejsze expienie...

________________________________________________________________________________

Z szamanem jest to samo co z ninja. W pojedynkach ma duże szanse, bo może się uzdrawiać i to bez oszukiwania (mikstury)! Do tego nie trzeba czekać jak po rzuceniu zaklęcia PŻ będzie się regenewało, bo uzdrawia naychmiast.

________________________________________________________________________________

Takie jest moje skromne zdanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo, każdy może mieć inne zdanie. Sam pisałem, że jest to wyciągnięte z własnych doświadczeń. Jednak uważam, że np. ninja jeśli ma tego skilla na m1 i atakuje z łuku to zaatakuje raz ale później przeciwnik dobiega i już nie ma jak atakować z łuku. Ale nie to żebym tutaj jakoś kłocić. A który lvl peter?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem kazdą postać po kolei i najbardziej do gustu przypadł mi wojownik(body - mentala nie sprawdzalem). :) Gram na twierdzy przeważnie Ch3. Jeśli ktoś będzie mógł podexpić to szeptać (mój nick: kapucynusPL). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja sie wypowiem :) Gralem w kiedys (to znaczy ostatnio przestalem) - moj level 54 ninja dagger...

Wojownik:dla poczatkujacych (lepszy mental) Nie zwiedzcie sie tym, ze jest ich najwiecej i na poczatku sa bardzo silni. Po 50 lvlu staja sie stopniowo coraz slabsi (na ninja lvl 50 na PvP z wojem lvl 50 pokonalby go bez problemu =)

Ninja:Najlepsza postac przy wysokim lvlu, na poczatku w pojedynku trudno bedzie ci kogokolwiek pokonac, ale przy poziomie 40+ jest NIEZROWNANY (oczywiscie dagger, choc lucznikiem tez mozna zagrac ladujac w ognista strzale i przyspieszenie - strzelasz w przeciwnikow raz, po czym na przyspieszeniu uciekasz i tak w kolko) Nie polecam dla poczatkujacych. Wbrew pozorom, wcale nie trzeba ladowac w zrecznosc, mozna tez w sile (choc nie polecam, o wiele lepiej wlasnie do zrecznosci, ktora daje nam dodatkowe dmg ze skilli). Jesli chodzi o skille daggera: Na poczatku TYLKO Zasadzka az dojdzie do M1 (2000 dmg w plecy!!), potem niewidzialnosc...

Szamanka:Nie polecam, nudna. (chociaz podobno o gustach sie nie dyskutuje :D)

Sura: Wymiatacz PvP... do 40 lvla wymiecie wszystkich, potem moze miec jedynie problem z ninja

Obecnie rozpaczalem gre od nowa, rowniez ninja - swiat monastyr, nick Dreamkiller

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę kiedy były servery od ch1 do ch4. Grałem warriorem 43 lvl, moim zdaniem najlepiej nim grać wysokie dmg i łatwo się expi, Surą grałem do 45 lvl i zacząłem mieć problemy z ninjami ;/ Ale w końcu chciałem ulepszyć mojego RIB'a a tu kowal mi go zj##ł :( Później z zbroją sury +6 ;/ Straciłem całą kasę na odnowie itemków *kupienie od nowa itp.* i gra mnie zaczęła nużyć nie tylko z powodu kowala, ale również n00bków, kiedy byłem w kryzysie *bez kasie po zniszczeniu* zarabiałem jako rybak *łowiłem se ryby, nie zwykłe tylko "ryby lotosu" :D* ale zawsze podbiegał jakiś nubek i mi przeszkadzał, a to było niedoniesienia ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na poczatku sura doszelm do 36lvl znudzil mi sie wiec zaczolem grac wojem. Dobilem nim do 31lvl i mi konto ukradli ;/. Po pewnym czasie zaczolem znow grac i dobilem znow wojem do 53lvl i mi sie gra znudzila;/ Pewnie gdyby sie tak dlugo lvl nie nabijalo na wyrzszych lvl to bym jeszcze gral ale no coz... Przerzucilem sie na Titan Questa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...