Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

Poszukuję :D chętną osobę do pomocy ? (jak ci odpowida pisz na Priva)

Mam JEDEN, medal konny, i mam ubić Dzikich łuczników (nie mylić w Silnymi), i chce aby ktoś ze mną pożeszdł, i będzie chodził w lewo i prawo, i powie kiedy takiego znajdzie, a ja go sprzątnę :P, Jak Obleję nagrodą będzie 1 Yang :P a jak zdam hmmm całe yang co ma Ninja :D i coś odwoja :D pewnią tą nie używaną tygrysią :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie sie zarejestrowałem ;) Co do gry Metin2 gra jest świetna ale wkapczają mnie dzieci poniżej 12 roku życia, którzy tylko chcą cie dodać do przyjaciół (najczęściej jak masz pojedynek)i po 20 razy wysyłają Ci jedno zaproszenie <_< albo ciągle chca aby im pożyczyć kase czy podexpić. Widziałem nick DEATH oj ukręcił bym łeb każdemu kto gra z tym nickiem > na cs'ie grał gosciu co miał taki nick i zabijał swoich albo używał cheatow< ale ogulnie gra fajna bardzo polecem mam 5 postaci ;) 2x woja body na 30lvl ninja 21lvl sura BM 28lvl i gram teraz szamanem healer - nawet fajnie sie gra! Gram na Almanachu i czekam na nowy serv. THX POZDRO DLA ALL!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin na pewno wyróżnia się spośród konkurentów porządną szatą graficzną(jak na swój gatunek). Jednak to nie bardzo wpływa na grywalność. Może nie dałem temu szansy, bo nie mam czasu na MMO. Może po prostu nie było ''tego czegoś''...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Metin na pewno wyróżnia się spośród konkurentów porządną szatą graficzną" Teto tym mnie rozwaliłeś, od kiedy metin ma porządną grafikę? może grałeś w rozdzielczości 800x600? bo ja grałem 1280x1024 i w tej rozdziałce to jest bitwa pikseli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Metin na pewno wyróżnia się spośród konkurentów porządną szatą graficzną" Teto tym mnie rozwaliłeś, od kiedy metin ma porządną grafikę? może grałeś w rozdzielczości 800x600? bo ja grałem 1280x1024 i w tej rozdziałce to jest bitwa pikseli

Ja grałem w 1440x900 i nie narzekałem... Ogólnie gra spodobała mi się, grałem w nią przez rok, przestałem grać w Metina, bo każda gra się kiedyś znudzi... :) Niedopracowany jest balans między postaciami (porównaj robienie misji na konia wojownikiem, a szamanem...), tłumaczenie na język polski (paręnaście literówek), niektóre misje są trudne do wykonania. No i to co najgorsze, w Metin2 gra wiele noobków, który albo proszą o darmowe itemy, albo ksują (biją moby, które my bijemy - kradzież expa ja to nazywam), albo strasznie kaleczą polski język (np. "FSZYSTKO").

Pozdrawiam wszystkich, który grają w Metin2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających na Metin2.us. Około poziomu 20 jest quest Kill the Spy. Mam teraz zabić White Oath Shaman. Problem w tym że nie mam bladego pojęcia gdzie on jest. Więc jakby ktoś byłby w stanie mi podać jego położenie, to byłbym wdzięczny.

PS. Gram w królestwie niebieskich, więc na ich mapie muszę tego szamana znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na twierdzy ninja chopin2 3 lvl i wojownik korneliuszXxX czy jakos tam 23 lvl kto ma 30 lvl lub wiecej prosze niech nie podexpi 3 lvl kasa po expie dam jakies 30k

(juz straciłem dużo kasy na oszukanstwie tzn.

ja-kasa po

jakis koles- teraz albo nie

ja - a jak mnie zrobisz w konia to co

JK- to dasz mi bana

ja-a skąd mam mieć pewność

JK- no przecież ide expic

ja - no dobra

JK- hahaa dzieki fraj***

ja- ale z ciebie de***

Ech tak stacilem równe 100k :angry:

nie wiem o czym ty mówisz jakies angielskie nazwy...

a po drugie nie znam takiego qesta byl jakis zabij Mi-jung czy cos takiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos moze czasy, w ktorych nie bylo podzialu na servy w Metinie 2 PL? Nie bylo tylu noobow, a w miescie na raz bylo max 20 osob? czemu tak juz nie ma? ;( :PP

Ja pamiętam... Wtedy było super. Lecz gra się rozwija. Jest ona reklamowana przez reklamy Google, i przez naszych kolegów ;]. Jeden serwer, 2 CH, mało ludzi, spokojnie się grało. To rzeczywiście były super czasy. W Metin2 w Europie gra 2 800 000 osób (prawie 3 miliony). Nie ma się co dziwić, że nowe serwery są otwierane w Polsce, bo Metin2.pl daje prawie największe zyski dla Gameforge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestalem grać, bo tak wolno się expie samemu, a przeważnie na 99% mnie z party wywalają gadają że ksuje.

Ogłólnie fajnie się grało w póżnych godzinach :D nie ma nikogo, tylko mała grupka ludzi, nikt nie chatuje, i czasem sobie spróbować zapolować na metiny, a w tym czasie nam nie przeszkodzić, chyba tak z 4 jednej nocy rozwaliłem.

Teraz siedzę na www.gaiaonline.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą produkcje przez wiele godzin każdego dnia potrafi wręcz przekuć do monitora .Uważam że jest to jej największa wada poza tym przekręty gm'ów i sgm są nie do pomyślenia.

"nigdy nie wiesz skąd nadejdzie ban"

Bana mozna dostać za najmniejszą głupote,jeśli tylko Sgm uzna ze stanowisz zagrozenie jesteś w trybie natychmiastowym

banowany i przy tym obrażany.

Kanały na których można spotkać gm'a zeby wyjasnic sprawe są smiechu warte w wakacje gdy rano napisałem do danego gm'a i wróciłem wieczorem z myśla iż dowiem sie w czym rzecz.Mina gdy ujrzalem puste okienko bezcenna .

Gre skonczylem na 74lvl'u Monastyr -Body i Twierdza 68-Mental

Z grą zapoznałem się,i jestem szczęśliwy że udało mi sie porzucic ten nalog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po osiągnięciu 12 lvl staje się nieco nudnawa i monotonna (siecz i rąb ) a walki nie dają specjalnej frajdu - ze słabszymi pzreciwnikami poradzisz sobie z palcem w nosie, silniejsi rozwlą ciebie. Jak dotąd jestem na 14 lvl i ... myślę, że tak dlugo jeszcze zostanie. (będę do gry wracał, ale będą to raczej krótkie sesje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start nawet fajna gra, lubie styl z chin i ogólnie ze wschodniej azji. Niestety gra szybko sie przejadła mimo iż to pierwsza gra mmorpg full PL. MIałem ninje lvl 30+ z 10 metinow zniszczonych , miałem albo mam kilka KU i KD

Gdzieś czytałem bardzo fajny komentarz na temat tej gry ale nie moge go znaleźć...

Zapoznaj się z regulaminem forum i działu. To jest temat Gramy w Sieci, a nie Komentarze.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metina ja uważam za monotonnego Cały czas te same zadania tj. Zabij , Znajdź , Zniszcz. Czy to was nie nudzi? Ja dobiłem 62 szamana na Fenixie i mi sie grać odechciało no więc oddałem postać za free, a obecnie raz na miesiąc można mnie ujrzeć na Twierdzy 38 wojem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...