Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ciągle przegrywam pojedynki z kimś :( Mam Sure 15 lvl, biała magia,

czarowane ostrze- 8

Uderzenie palcem- 2

czarowana zbroja- 2

wir-1

rozproszenie magii- 1

PŻ- 18

PM- 26

SIŁ- 13

zrecznosc bez zmian

zwykle walcylem z ninja albo wojem mniej wiecej te same lvl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie po co dajecie link do speed hacka!!!!??? przecież gra bez czitow to fajna gra. O i ja miałem worriora z broniami dwuręcznymi (lvl 16) :D wiem zapisze mało profesjonalnie ale nie wiem jak to się pisało w metinie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pierwszy post na forum :P

@ Widze, że jestem tutaj najbardziej doświadczonym graczem (S>Monastyr, Woj Body 61 lvl:P)...Gram (grałem) w Metin od ponad pół roku...Jednak miałem bardzo długi okres przerwy, podczas którego wiele osób mnie prześcignęło w EQ i lvlu :D

A więc tak: każdy początkujący powinien na samym początku zapoznać się z http://board.metin2.pl ...

Moja ulubiona klasa? Wojownik Arahan (body)... Sama w sobie genialna, nieprawda jest ze dobra tylko na niskich poziomach...W Metinie panuje przekonanie, ze Wojowie to idioci, a graja nimi tylko tee nooby:P

Dla początkujących polecam właśnie wojownika body. Jeśli chcecie raczej powalczyc w pvp, a expic raczej w pt, mozecie sprobowac swoich sil Surą BM. Oprócz Wojownika body grałem również wlasnie BMką (takze Weaponem:P, i mentalem:P), nie grałem ninja (assassin) ani szamanem.

Hmm a teraz chwila refleksji...Wszyscy mający styczność z tym tytułem od dluzszego czasu wiedza pewnie, ze polska wersja gry bardzo różni sie od wersji chociazby amerykanskiej. Grę stworzylo studio Ymir. W Polsce gre wydaje niemiecka firma GameForge, która wykupiła wyłączność dla całej Europy. Istnieja wersje np. turecka, portugalska, angielska, grecka...i oczywiscie niemiecka [inne rowniez]. Tak sie sklada ze GameForge obecnie realizuje inny projekt i ma swych graczy (a przynajmniej Polakow - w moim odczuciu) głęboko gdzieśtam.

Za oceanem sprawa ma sie zgoła odmiennie. Grą zajmuje sie studio G4BOX. Często porównuje sie polską i amerykanska wersje metina...Wersje polska przedstawia sie jako Betę (czy też demo - a to z powodu mnóstwa bugów, błędów, braku wielu opcji), amerykanska jako wersje pelna.

Zmierzam do tego, ze wszystkim chcacym rozpoczac przygode z metinem (najgorzej i najnudniej gra sie do 30 poziomu, potem jest juz z górki:P), chcialbym polecic wersje amerykanska (www.metin2.us). Sam przerzucilem sie tam wlasnie. Rzeczywiscie zaczalem odnosic wrazenie, ze to porownanie polskiego metka do bety jest trafne.

Pozdrawiam

TheWaszak (nick w Metinie - Waszockman - Shinsoo

Waszak - Milgaard)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja grałem w ta grę do 26lvl niestety byłem okrutny ponieważ jakiś bot sie przywalił i go tłukłem ze nawet nie zobaczyłem ze mam rangę okrutny i przestałem grac ale mam zamiar znowu zacząć ale nie chce mi sie ściągać z neta w nr 143 w bonus 2 każdy powinien mieć metin 2 a ja mam jakieś badziewne gierki może ktoś powie co jest grane :P z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz u Handlarza Różności Tobół (500 yang), idziesz w miejscie, w którym chcesz otworzyć sklep, ściągasz zbroje i naciskasz PPM na Tobół i wystawiasz itemki.

A tak poza tym... ja już w to nie gram, powód? Lagi, noobstwo i niekompetentość GM'ów... po prostu tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem znów zacząć grać w metina więc ściągnąłem jeszcze raz instalkę gry ;p

Jak ją zainstalowałem i odpaliłem próbuje się zalogować na konto i nic. Hackneli mi konto ;/

Więc założyłem konto jeszcze raz i gram sobie teraz na serwerze Twierdza wojownikiem(21lvl).

I tu mam do was pytanie: jak mam sprawdzić czy jestem mental czy body? :D

Na początku grałem szamanką wiec nie jestem za bardzo zorientowany w tych "klasach" wojowników.

Już sobie z tym poradziłem ;p A mam do was pytanie: gra ktoś może na serwerze Twierdza lub Obsydian w królestwie czerwonych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm !

Ostatnio po namowie kolegi skusiłem się na zagranie w Mteina 2, już na początku chciałem zaznaczyć że jest to mój pierwszy MMORPG i mam kilka pytań :

- jaka jest najlepsza postać na początek

- jak gram już Surem to takie pytanie w jakie cechy najbardziej pakować (ja zaczełem siłe i to pierwsze,chyba PŻ)

- jak się pojedynkować (za każdym razem jak to robie to nie trace wogóle życia ani nic nie zabieram i tak można bez końca)

- do czego służą futra wilków, kły itp. bo jak na razie nic z tym zrobić nie moge a zaśmieca mi ekwipunek

To chyba na początek wystarczy dodam jeszcze, że gram Surem Czarna Magia 15lvl ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm !

Ostatnio po namowie kolegi skusiłem się na zagranie w Mteina 2, już na początku chciałem zaznaczyć że jest to mój pierwszy MMORPG i mam kilka pytań :

- jaka jest najlepsza postać na początek

- jak gram już Surem to takie pytanie w jakie cechy najbardziej pakować (ja zaczełem siłe i to pierwsze,chyba PŻ)

- jak się pojedynkować (za każdym razem jak to robie to nie trace wogóle życia ani nic nie zabieram i tak można bez końca)

- do czego służą futra wilków, kły itp. bo jak na razie nic z tym zrobić nie moge a zaśmieca mi ekwipunek

To chyba na początek wystarczy dodam jeszcze, że gram Surem Czarna Magia 15lvl ;)

ad.1 Ja gram wojem i nabiłem już sobie 26lvl. Wojownikiem(body) świetnie się expi, a mental jest dobry do PvP.

ad.2 hmm... w moim przypadku ładowałem w pż i siłę ale jeżeli grasz Sura BM to możesz dawać w to pod pż(jakoś zapomniałem jak to się zwie)

ad.3 Od 15 lvl jak już z kimś walczysz to powinno lecieć Ci hp.

ad.4 te itemy przydają się do np. ulepszania zbroi, broni i innych rzeczy (jak nie masz miejsca w ekwipunku to zostaw je w magazynie u dozorcy).

A na jakim grasz serwerze? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Gram na Astralu CH1, a moja Sura (bo to ona) ma już 18 lvl, ale nie za bardzo mi szło więc zaczełem grać też ninjom która teraz ma 10 lvl i musze stwierdzić że gra się o wiele łatwiej i przyjemniej. Oczywiście ninja nastawiony na walkę w zwarciu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram u niebieskich serwer Twierdza :D, mam 3 postacie.

Ninja lvl 23 moja piersza postać jakoś do niej nie chce wracać :D bo expienie wolno leci

Wojownik lvl 31 druga postać tu exp leci jak miło ale też trochę wolno Szukam Party :D (pisałem na wielu forach w temacie o tej grze i odpowiedzi nie dostałem)

Szaman lvl 1 :P gdy Ninja i Wojownik będą na 40 poziomnie robię za szamana, i gdy szman będzie 40 to robię surę :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisniaspa

Sprecyzuj swoje pytanie, bo "Jak robić czary? " nie do końca Cię rozumiem nie umiesz ich używać czy może wogóle nie byłeś u mistrzów i jeszcze nie masz żadnego ?

A teraz troche chwalenia się ;)

A ja już mam 4 postacie :

- Ninja Dagger 23 lvl Dagger

- Wojownik mental 28 lvl

- Sura dark magic wciąż 18 lvl

- Szaman cośtam smoka 13 lvl

Teraz cały czas się skupiam na expieniu Woja, chce nim przynajmniej dobić do 40 lvl, ale ostatnio wogóle nie gram w Metina za dużo nauki mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja też się pochwalę :P

Mam na razie takie postacie:

- Wojownik Body- 26lvl(Twierdza)

- Ninja Archer- 30lvl(Obsydian)

- WojownikMental- 15lvl ;p(gram na metin2.us)

Teraz cały czas się skupiam na expieniu Woja, chce nim przynajmniej dobić do 40 lvl, ale ostatnio wogóle nie gram w Metina za dużo nauki mam ;)

Hehe, ja też kupę nauki mam w tym liceum :P. W metka to teraz mogę trochę w weekend pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...