Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr DooM

Metin 2

Polecane posty

Wy już naprawdę nie macie co do roboty, stawiacie warny za byle [beeep]. Powiesz mi skąd posiadasz taką informacje? Skoro takie serwery były by nie legalne, na pewno ich by tyle nie powstawało i by były z miejsca zamykane przez odpowienie organy. Fakt, że nie można od tak sobie wejść na jakąś stronkę, zarejestrować konto. Dodać do bazy swoją gierkę i się cieszyć. Aha, i jeszcze byś mógł mi wskazać punkt w regulaminie, który miałeś na mysli? Bo jakoś go nie zauważyłem.

P.S Jak jesteś taki uparty to wstawiaj tego warna, np. za spam, szczerze mówią wisi mi to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ponieważ przestępstwa są nielegalne, to w ogóle ich nie ma z tego powodu, bo "pewno ich by tyle nie powstawało i by były z miejsca zamykane przez odpowiednie organy"... Muszę cię rozczarować, ale tak nie jest. Nie przypominam sobie, by twórcy stwierdzili że takie serwery mogą już działać legalnie, a to że nie są w stanie ich wszystkich zdjąć - dziwi cię to? Prawo nie jest takie samo na całym świecie więc np. serwer w Australii mógłby funkcjonować na jakiś kruczkach prawnych... i co wtedy mieliby zrobić? Pomijając fakt, ile by tego wszystkiego było na świecie...

Co do Regulaminu - punkty dotyczące piractwa, ponieważ prywatne serwery (niezalegalizowane przez twórców) podpadają pod piractwo właśnie. A wspominałem o Regulaminie bo ewidentnie nie wiesz, jak się zachowywać na forum publicznym. Dlatego więc EoT.

I przeciwnie - mam dużo do roboty, właśnie w takich przypadkach jak twój. Na prawdę myślisz, że sobie przyjdziesz na oficjalne forum CD-Action i przyznasz się do piractwa i wszystko będzie cacy? To jest jedna z najostrzej karanych rzeczy tutaj, więc to nie jest jakieś "byle gówno".

I jak tak cię boli to, że nie możesz tutaj pisać co ci się podoba - nikt cię przecież nie trzyma. :) Wystarczy poprosić o skasowanie konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć, że na dużych serwerach prywatnych w Metina jest więcej graczy niż na serwerze oficjalnym. Dodatkowo granie na takim serwerze jest darmowe, tak samo jak na serwerze oficjalnym. W WoW'ie, SWTOR może to jest różnica, bo gry sa p2p, ale bez przesady. Dawanie warna, za takie coś jak dla mnie to trochę przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie serwery były by nie legalne, na pewno ich by tyle nie powstawało i by były z miejsca zamykane przez odpowienie organy.

Już widzę jak FBI czy inny CBŚ zamyka prywatny serwer Metina bo gra na nim 100 graczy. Niestety, ale walka z prywatnymi serwerami to walka z wiatrakami, na jeden zamknięty powstają dwa nowe. Ilość kasy jaką trzeba wpakować w walkę jest nieproporcjonalna do strat, więc serwery sobie stoją. Tak samo jak stoją sobie torrenty z pirackimi grami. Jak któryś serwer za bardzo się rozrasta to wtedy odpowiednie służby się tym zajmują, np. słynne zamknięcie WoWScape'a przez FBI (serwer dziennie odwiedzało kilkanaście tysięcy graczy, paru adminów miało niezłe problemy z tego powodu, część pewnie siedzi).

@Orzechonek

Kwestia prywatnych serwerów była już poruszana wielokrotnie. Polecam przeczytać ten post LINK!. Nie ma znaczenia ilu graczy tam gra i czy jest to przesada, jest to nielegalne i zawsze było karane, deal with it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Aye. I na tym ostateczny koniec offtopu, bo to nie jest miejsce do dyskutowania z moderatorami. :)

@znajomi:

Zanim się weźmiesz za ożywianie czegokolwiek, to popatrz gdzie jesteś - GwS służy do umawiania się na wspólną grę i ew. komentowanie tych rozgrywek. Tyle. Od dyskusji o samej grze jest inny dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...