Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

P_aul: Gadałem z Ghostem i sprawa wygląda trochę inaczej, więc na razie proszę się wstrzymać ze składaniem propozycji. Będę dziś w domu po 23 to mogę Ci przedstawić jak wygląda sprawa. Na razie jestem na uczelni i czekają mnie aryciekawe laborki z aplikacji www...

Fel: Pan w niebieskim będzie zajmował się zjazdowiczkami :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie będę mieć wtedy wakacje (no, w zależności od tego, jak się losy z egzaminami potoczą. Chociaż tak czy siak - wakacje jakieś będą ;]), więc mnie właściwie każdy termin pasuje.

Panie w niebieskim - zarzuć ofertą, inaczej zajmować się możesz najwyżej grami, o których Fel wspomniał. Zresztą Ciebie nikt nie lubi, więc na starcie wygrywam. ;P

Hrabciu, będziesz tak dobry i zademonstrujesz nam wszystkim, jakie to znasz lepsze gry. Chętnie zobaczymy. chytry_prosty.gif Może ktoś się do zabawy dołączy?

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skro hostel będzie ino 4 us, to proponuje by było zabawnie i kręciło się BK over 900 aby każdy się za kogoś/coś przebrał, od pirata po damę negocjowalnego afektu :) Pomyślcie sobie, 50 przebranych ludzi plątających się po hostelu bez celu ładu i składu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryl - ja się Tobą zajmę; powiedz rodzicom, że nauczycielka in spe będzie Cię pilnować, nic złego Ci się nie stanie. ;P

Takiemu to dobrze. A ja rok temu nie dostałem opiekunki chytry.gif

Cynamon był super, pewnie zaś trafią się NOWI, ja jestem ciekaw ile bym poznał osób i potrafił dobrać nicki z forum nauka.gif

Niech żałują Ci co nie mogą pojechać.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejti, dyplomowanych nauczycieli mamy tu więcej wink_prosty.gif już 2 lata temu wstawiałem pały na zlocie biggrin_prosty.gif

Stefan - Cospley to nie jest zły pomysł smile_prosty.gif Pyrkon dał rade to i zlot CDA da rade ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedEvil - no nie, w takim wieku byś opiekunki jeszcze chciał? To tymi maluchami trza się zająć. :trollface: Łatwo im jeszcze w głowach namieszać, dlatego też trzeba nowych trzymać jak najdalej od np. takiego Stefana.

Feo, to mnie chyba dwa lata temu nie było, bo nie pamiętam. D: Ja to się dopiero uczę i obserwuję, więc długa droga przede mną... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przez to zrozumieć, że mnie nie chcecie? :C Ja wiem, że patrzenie jak schnie farba jest ciekawsze niż rozmowa ze mną, że olewałem poprzednie zaproszenia i że Siekiera nazwał mnie "śpiącym jak zwierzę", ale zmieniłem się, serio!

Na gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spolonizujecie Katawa Shoujo to na rękach Cie zaniose na ten zlot, pozatym beznoga jest moja :D.

Czyli staneło na terminie 17-20 sieprnia tak? Jeszcze się nie pali ale pod koniec kwietnia chciałbym wiedzieć. Bo możliwe, dopadnie mnie niedługo bezrobocie i będę musiał wybywać z tego smutnego kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, to mnie chyba dwa lata temu nie było, bo nie pamiętam.

Oczywiście, że Cię nie było, bo ja byłem i Cię nie widziałem. ;D Mam nadzieję, że w tym roku mi coś do głowy nie uderzy i przyjadę na zjazd. Niestety tamten rok sobie odpuściłem. Człowiek tęskni za graniem w _ _ _ _ _ (ktoś zagra w wisielca? Nie powinno być problemów tongue_prosty.gif). Może w tym roku Stefan nie będzie zapominał i pomijał mnie podczas rozdawania kart. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sed - tego zwierza chyba do końca życia zapamiętasz. :3 Liczę, że oboje się na zjeździe pojawimy, bo planuję Cię pomęczyć za to, jak mnie traktowałeś w TF2. trollface.gif

Przy okazji, dołączam się do życzeń Hrabcia.

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sed - tego zwierza chyba do końca życia zapamiętasz.

I am a filthy animal and I should feel bad about it ;_;

:3 Liczę, że oboje się na zjeździe pojawimy, bo planuję Cię pomęczyć za to, jak mnie traktowałeś w TF2. :trollface:

Będziesz jak ten Amerykanin, co chciał wpieprzyć jakiemuś dzieciakowi, bo ten mu nakopał w Kolofdjuti? :trollface: Pff, come at me bro sis 818856854.png Niech ktoś załatwi dwa pecety, to urządzimy 420 MLG pro 360 quackscope headshawt duela, którego sromotnie przerżnę bo na tym tosterze odpala mi tylko trzeci Kłejk :(

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem, o kim mowa. Ale znając życie, to mu nie wyszło. biggrin_prosty.gif Poza tym, skąd ten pomysł, że ja taka agresywna jestem? Do tej pory nikomu krzywdy nie zrobiłam! Chyba.

Weź Ty mnie nie strasz jakimiś duelami (!), nawet nie ma sensu próbować. Szczerze mówiąc łatwiej mi będzie po prostu Cię pacać i wykańczać psychicznie swoją skromną osobą.

A Kłejk 3 jest fajny!

Tak się zastanawiam: zaproszenia na zjazdy zostają wysyłane najpierw do ludzi z kolorowymi rangami. A co, jeśli tych osób uzbiera się akurat 50? Czy wtedy "szarzy" użyszkodnicy nie dostaną zapro? chytry_prosty.gif

Edit.

Krakken - kthx ok.gif

W takim razie, może rozważycie coś w stylu "Tęczowy zjazd", wyłącznie dla użytkowników z kolorowym nickiem? :D

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...