Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co sądzicie o rysunkach w CDA? cz. II

Polecane posty

Małe zapytanie: czy ktos potrzebuje nowej edycji planu lekcji z Klarą ;)?

A kto potrzebuje planu lekcji w WAKACJE???

No, z Klarą to bym nawet wziął instrukcję obsługi kosiarki do trawy... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto potrzebuje planu lekcji w WAKACJE???

No, z Klarą to bym nawet wziął instrukcję obsługi kosiarki do trawy...

Ale to już będzie plan lekcji na nowy rok szkolny. Lepiej zrobić wcześniej niż wcale :P A co do instrukcji obsługi kosiarki to też bym sobie poczytał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zapytanie: czy ktos potrzebuje nowej edycji planu lekcji z Klarą ;)?

Ja Ja się zgłaszam do odpow...Ja jestem chętny :P.

Choć z drugiej strony jeszcze mi w nocy jej duch wyskoczy z Planu i zacznie mnie straszyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Lenc robi robi naprawdę dobrą robotę w CDA a co najważniejsze jego rysunki pasują do tego pisma. Na uwagę zasługują też rysunki Błażeja Wiśniewskiego, naprawdę potrafią rozśmieszyć i stanowią przedsmak Game Walkera. Pozdro dla Was, powodzenia w rysowniczej karierze i oby tak dalej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwykłem chwalic zasłuzenie konkurencji z duzo ciekawszym warsztatem, więc... nic nie powiem :P

Uznam to za komplement xD.

Ale to już będzie plan lekcji na nowy rok szkolny.
Z magicznego przedmiotu pod nazwą "plan lekcji" przestałem korzystać parę łaaadnych lat temu, więc raczej nie wiem do czego miałbym go użyć ;), ale... może Klara uczyłaby w nim znajomości "nowej, słusznej listy lektur"? Taki mały hint :>.

Save Klara, save the world...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan lekcji, na wzór ubiegłorocznego (czyli czarno-biały) już gotowy. A na planie- oczywiście Klara (nowe odcinki) ;). Premiera: podobno we wtorek na stronie, na coverze CDA- za miesiąc.

Plan lekcji jezd gupi, szkoła jezd gupia, Lenc jezd... koślawo gryzmoli - alkohochlik

:mrgreen: -nauczyciele też są "be".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie moim faworytem jest rysunek z nr. zdaje się czerwcowego (2007) z dialogiem brzmiącym mniej więcej "-Co myślisz o tym konflikcie na Dalekim Wschodzie? -Trudno mi się wypowiedzieć, nie wiedziałem jeszcze rysunku Lenca" ;] Taka subtelna autoironia jak mniemam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka subtelna autoironia jak mniemam?
Dokładnie :) Mam nawet serię rysunków o... rysunkach narzekających na swego stwórcę ;).
ja też bym wziął.

Może będzie w wrześniowym cda???

Autoironicznie zacytuję i wytłuszczę:
Premiera: podobno we wtorek na stronie, na coverze CDA- za miesiąc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednymi z najlepszych rysownikó są - Japonia - Hayao Miyazaki , USA- Blackman , Ching - Europa - Goscinny + Uderzo , "Papcio Chmiel" , Marek Lenc.

Są również dwaj panowie o nazwisku LEE nie spokrewnieni ze sobą , jeden pracuje w MARVEL a drugi robi przy filmach i książkach ( ostatnio jego prace są w Dzieciach Hurina J.R.R Tolkiena i Ch.Tolkiena) . Każdy z nas lubi inny styl komiksów i trudno jest określić jednego lub kilku najlepszych bez jakiego kolwiek "ale". Marek Lenc, ma dużą wiedze i interesuje go co się dzieje w otoczeniu (Polska, europa itd ) i wykorzystuje to w swoich komiksach. Sam rysuję komiksy na poważnie i wiem że czasem znaleść temat na komiks nie jest trudno, ale jak powiedział Majewski w zapowiedzi nowej serii jego programu , dziękuję panom politykom za dostarczanie co raz to nowych materiałów na... komiksy.

Do Pana Marka.

Czy można gdzieś zobaczyć Pana prace, ale nie w formie pasków, czy tylko taką formą Pan się zajmuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten plan lekcji, mimo, że dla mnie nieprzydatny ;) Prince z ADHD czy Dziady: Resurection wywołały u mnie szczery uśmiech, nie rozumiem tylko dlaczego Klara tak się denerwuje czytając "Krzyżaków" - dobra książka to przecież :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten plan lekcji, mimo, że dla mnie nieprzydatny ;)

E tam, wypisz sobie na nim, kiedy jest Twoja kolej na wyrzucanie śmieci :P

Prince z ADHD czy Dziady: Resurection wywołały u mnie szczery uśmiech,

Dodam, że to paski premierowe wykonane wyłącznie na potrzebę planu lekcji.

nie rozumiem tylko dlaczego Klara tak się denerwuje czytając "Krzyżaków" - dobra książka to przecież :P
Cóż, to obszerna solucja niecałej historii...
M.L. rulezzzz!!! A swoją droga- zaciekawiły mnie również komiksy Błazeja dodawane do GW i najnowsze komiksy o tym co na czasie i nie można przegapić (koncerty, film w kinie) przy dziale kulturalnym.
Te ostatnie to właściwie reklama, ale co tam...
PS Będzie plan lekcji? Juhuuu!!! Zrobie se na tapete.
U mnie wisi na lodówce ;)
Dla mnie jednymi z najlepszych rysownikó są - Japonia - Hayao Miyazaki , USA- Blackman , Ching - Europa - Goscinny + Uderzo , "Papcio Chmiel" , Marek Lenc.
Naprawdę miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie (nawet ze świadomością, że to duża przesada ;)).
Są również dwaj panowie o nazwisku LEE nie spokrewnieni ze sobą , jeden pracuje w MARVEL a drugi robi przy filmach i książkach ( ostatnio jego prace są w Dzieciach Hurina J.R.R Tolkiena i Ch.Tolkiena) .
Znamy, znamy i podziwiamy, ale to raczej inny sort i półka.
Każdy z nas lubi inny styl komiksów i trudno jest określić jednego lub kilku najlepszych bez jakiego kolwiek "ale". Marek Lenc, ma dużą wiedze i interesuje go co się dzieje w otoczeniu (Polska, europa itd ) i wykorzystuje to w swoich komiksach. Sam rysuję komiksy na poważnie i wiem że czasem znaleść temat na komiks nie jest trudno, ale jak powiedział Majewski w zapowiedzi nowej serii jego programu , dziękuję panom politykom za dostarczanie co raz to nowych materiałów na... komiksy.

Z ciekawości: a gdzie można zobaczyć Twoje komiksy?

Do Pana Marka.Czy można gdzieś zobaczyć Pana prace, ale nie w formie pasków, czy tylko taką formą Pan się zajmuje?
A pewnie: kiedyś to się tylko takimi zajmowałem. Przejrzyj bogate archiwum bloga (www.lenc.blog.onet.pl) lub zerkaj do tego topicu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są również dwaj panowie o nazwisku LEE nie spokrewnieni ze sobą , jeden pracuje w MARVEL a drugi robi przy filmach i książkach ( ostatnio jego prace są w Dzieciach Hurina J.R.R Tolkiena i Ch.Tolkiena) .

Eee... w Marvelu to pracują/pracowali co najmniej trzej panowie o nazwisku Lee, a może było ich więcej. Ciekawe z którym panem porównać można rysunki Marka? Chyba z Jae Lee, bo ma wykręconą na maksa kreskę (ostatnio tworzy adaptację Mrocznej Wieży Kinga). Mam nadzieję, że Marek nie zjedzie mnie za to porównanie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...