Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co sądzicie o rysunkach w CDA? cz. II

Polecane posty

Wynagrodzenie- mizerne (żadne?), ale gwarantuję dobrą zabawę ;)

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to wolałbym to drugie (czyli żadne), najważniejsza jest wspomniana zabawa. :)

A! No i z pomysłami mam często problemy (znaczy są, ale nie do końca dobre, co też pokazywałem). Musiałbym liczyć na zbawienne natchnienie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam do prac nad antologia przygód rycerza Rufusa. Liczę na teksty, które w mniejszym lub większym stopniu będą nawiązywać do tego bohatera (np. jakaś historyczna rozprawa o średniowieczu czy zwyczajach rycerskich byłaby całkiem na miejscu). Tylko tekst! Chętnych zapraszam do współpracy. Kontakt: mail (adres w stopce).

I wszystko jasne:

Tym, którzy zwietrzyli śmierć moich komiksowych bohaterów, gratuluję - nie myliliście się ;)! Ba, sam jakoś specjalnie nie zaprzeczałem (w kilku miejscach utwierdziłem jeszcze bardziej w przekonaniu). Wszystko po to, aby teraz ogłosić, że...

Wydawcy znanych i popularnych amerykańskich komiksów o super bohaterach znaleźli pomysł na windowanie (w górę) sprzedaży poszczególnych zeszytów. Na początek robiono medialną zadymę o tym, że w najbliższej części ginie „taki a taki”, zazwyczaj ten dobry. Publika, czyli oddani fani, leciała do kiosków, wykupywała cały nakład (i dodruk). Bohater efektownie ginął w kilkunastu ekspresyjnych kadrach by po kilku miesiącach wrócić (zmartwychwstać) w nowych przygodach. Że co? Że brak sensu? Że to żerowanie na uczuciach fanów? Jak widać w komiksowych historiach wszystko jest możliwe...

Pokusiłem sam się na podobny zabieg. No niestety - wszystkie ogłoszone kilkanaście dni temu zgony są nieprawdziwe. Co to oznacza? Klara i spółka ma się dobrze i z pewnością jeszcze Was nie opuści (jeśli chodzi o to zapowiedź czegoś nowego, to nie jest to do końca moim kłamstewkiem ;)).

Czemu ma przysłużyć uśmiercenie wszystkich moich komiksowych postaci? Czystej zabawie ;)

Wiecej- wraz z pierwszą śmiercią Klary- na blogu

W kolejnych wpisach zgony innych moich komiksowych bohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.....
Zgrabna odpowiedź na pytanie zawarte w tytule topicu (znaczy, że chyba się podobają, co?). Na przyszlość: rozwijaj swe "mysli" w jakieś sensowniejsze zdania.

Raczej bym na to nie liczył. Właśnie pozbyłem się podobnych postów tego pana z innych topików. Następnym razem usunę nie posty, ale autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukali naS! Banda Lenców jednych!

Hehe... Kamień z serca, chciałoby się wykrzyczeć ;) Mam tylko nadzieję, że nie zarzucisz pomysłu wprowadzenia jakiegoś "powiewu świeżości" w grono bohaterów...

Zresztą to był dosyć odważny pomysł, żeby rysować te trumny... A jakbyśmy naprawdę się zdenerwowali i wzięli to wszystko w swoje łapska? :D

No i znów mogłem zbaczyć obrazek z Rufusem i znów się uśmiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Kamień z serca, chciałoby się wykrzyczeć ;)

A ja jestem zawiedziony! Miało być zejście, a tu się dowiaduję, że jednak wszystko będzie dobrze? ;)

Ależ będzie zejście. I to niejedno ;) Tyle, że nasi bohaterowie chyba mają kilka żyć, coś jak w grach komputerowych :) Żeby tylko przez przypadek Autor nie przesadził i nie zużył wszystkich ;)

Przynajmniej ciekawa mini-seria dotarła na blog.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok przeciętej klary na wpoł :(...Jezu...

Czemu nikt nie zawołał Medica??.Bojku,Miejmy nadzieje iż kolejne zgodny nie będą tak drastyczne...(oby nie:Klara wpada pod śmigło Helikoptera....Błeee :( ).

Jeszcze ludzi z PEGI wejdą na stronke Pana Lenca i dadzą znaczek +18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek w AR - Pop-upowe reklamy w czasopismach....

Llludzie, nawet żaden kawał nie wywołał u mnie takiego brechtu co to kreskowe (arcy)dzieło :!::D

Swoją drogą - nieco przerażająca wizja - Zaczytujemy się w jakimś interesującym artykule , przewracamy stronę, i.........

Albo dostajemy zawału z powikłaniami na miejscu, albo czujemy się

jak pewien nieostrożny pan z Nostromo, który niczym dziecko

na gwiazdkę "musiał rozpakować prezent" :)

Brrrrr......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa formuła konkursów - nie sądzisz Marku, że za trudna jeszcze? Może samo "Wyślij smsa" by starczyło? ;)
Albo: wyobraz sobie, ze wyslales sms-a...
No cóż... :)

Musze powiedzieć, że rysunki są wyjątkowe. Niewielu ludzi potrafi stworzyć coś tak niewiarygodnie obleśnego. :?

To chyba komplement :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa formuła konkursów - nie sądzisz Marku, że za trudna jeszcze? Może samo "Wyślij smsa" by starczyło? ;)
Albo: wyobraz sobie, ze wyslales sms-a...
No cóż... :)

Musze powiedzieć, że rysunki są wyjątkowe. Niewielu ludzi potrafi stworzyć coś tak niewiarygodnie obleśnego. :?

To chyba komplement :P

Obawiam sie, ze to prostu maruda z antyfanskim zacieciem - 6 postow w stylu "najwieksza wada CD-Klapszyn jest sam fakt jego istnienia" i tak jeszcze dam mu ze 4 posty na podobne uzewnetrznienia a potem sie wyrwie chwasta, bo smiem watpic zeby cos konkretniejszego splodzil.

Aneks: sklamalem, wystarczylo jednak przeczytac te 6 postow... i "ten pan juz nikogo wiecej nie zabije". Za ziobro marude, za ziobro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Marka Lenca są znakomite. Pokazuje on, że nie forma, lecz treść jest najważniejsza(chociaż też muszą być odpowiednio zrobione, żeby ukazać np. emocje postaci). Kilka miesięcy temu wydaliście w dodatku do CDA specjalną książeczkę, w której były komiksy z cyklu "Archiwum Iks". To było naprawdę coś. Przeczytałem od deski do deski i większość bardzo mnie rozbawiła. Tylko tak dalej panie Marku, więcej rysunków w AR!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, sorry, że wchodzę ci z butami :twisted: tutaj, ale być może w wakacje częściej wchodzisz na forum niż na skrzynkę mailową. Doszedł rysuneczekz kaczuszkami?? Póki co - reszcie braci forumowej cicho sza ;).

Aaaa, bym zapomniał - rysunki!

Pop-up i płaszczowa mafia wymiatają.

Nie wyobrażam sobie AR bez Twoich prac!

PS. Wasiukiewicza i Krzętowskiego wyrzucono ze SPAK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S -> Widzę Marku, że jednak nie porzuciłeś wątku Moldera i Skali (niewykorzystane rysunki do AR), jak to zapowiadałeś

w Tipsomaniaku ze swoimi rysunkami. :)

Czy może to była tylko jednorazowa próba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S -> Widzę Marku, że jednak nie porzuciłeś wątku Moldera i Skali (niewykorzystane rysunki do AR), jak to zapowiadałeś

w Tipsomaniaku ze swoimi rysunkami. :)

Pozwoliłem sobie na powrót bohaterów w wyjatkowych chwilach, bo na regularną serię już nie ma miejsca.

Czy może to była tylko jednorazowa próba?
Nie, od czasu do czasu wrzuce coś (np. na blog0, ale to raczej pojedyncze akcje.
Marku, sorry, że wchodzę ci z butami :twisted: tutaj, ale być może w wakacje częściej wchodzisz na forum niż na skrzynkę mailową. Doszedł rysuneczekz kaczuszkami?? Póki co - reszcie braci forumowej cicho sza ;).

Nie zwykłem chwalic zasłuzenie konkurencji z duzo ciekawszym warsztatem, więc... nic nie powiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie:

Dla mnie jesteś nieodłączoną częścią AR :)

Chyba pomyliłeś mnie ze Smugglerem ;)

Obaj jesteście nieodłączną częścią AR. Smuggler musi skomentować listy pisemnie, ty skomentować rysunkiem i obaj komentujecie i jest kompromis. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie:

Dla mnie jesteś nieodłączoną częścią AR :)

Chyba pomyliłeś mnie ze Smugglerem ;)

Smuggler odpowiada na listy naszą piękną prostą polszczyzną, a Ty sztuką :)

Potrafisz jednym rysunkiem podsumować list i bardzo to mi się podoba.

To tyle, a 'wielkości' Smugglera oczywiście nie kwestionuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...