Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co sądzicie o rysunkach w CDA? cz. II

Polecane posty

Zaryzykuję i odpowiem:

najlepszym rysownikiem jest Marek Lenc.

Mówcie co chcecie-jego rysunki są moim zdaniem

śmieszne i bardzo mi się podobają.

Ostatni Tipsomaniak z jego rysunkami był super.

Tak trzymac, Panie Marku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE ja juz się kiedys wypowiadalem na temat Twojego "rysownictwa" ale powiem to jeszcze raz tyle że w skrucie: LENC RULEZ xD. a tak serio... :) Nie mialem okazji zobaczyc tych komiksów z kaczkami o kturych tu mowa ,ponieważ z powodów pieniężnych nie kupywalem a z 4 ostatnich wydań więc co do "kaczek" wypowiem się jeśli takowe znajde w najnowszym numerze :) . ps: jeśli mnie pamietasz (ale watpie :P ) to informuje Cię że jednak nie rozwinołem kariery jako medium ,wróżka , czy wróżbita... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei dowcipy o wszelakich kaczkach zaczynają nudzić. Niech rysunki zostaną w swoim dobrym, oryginalnym (za to wielbionym przecie) stylu. Bez kaczek...

ŚWIĘTE SŁOWA! Fearon ma rację, niech chociaż rysunki Lenca pozostaną bez tej nużącej, wszechobecnej polityki. A jak już - to niech to będzie coś ORYGINALNEGO, a nie w kółko kaczki i kaczki. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego rysowania... Czasem te pogrubienia konturów brzydko wyglądają dla mnie ;< Niszczą wygląd postaci. Ale nie zawsze. Byle ich nie było za dużo...
A mi się podobają- jest to sposób na róznicowanie kreski, a nawet cieniowanie. Według mnie zgrabnie porzadkuje obrazek, bo wiadomo na co patrzec i dlaczego ;)
Nie wszystkie są co prawda zabawne, ale większość trzyma wystarczający poziom.
Ciut poza brzeg szamba :twisted: ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Lencu Lencu... Różnicowanie kreski - OK. Cieniowanie... no OK. Ale nie w całym rysunku. Trochę może być. Ale jak za dużo to nieczytelny się robi rysunek.

Znajdź pan złoty środek ;] Pogrubienia są fajne, byle nie w nadmiarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź pan złoty środek ;] Pogrubienia są fajne, byle nie w nadmiarze.
Kwestia gustu i postrzegania złotego srodka ;)

------------------------------------------------------------------------------------

Zaległe materiały dla każdego rysunkowego „CDAmaniaka” ;)

Niewykorzystane obrazki z zeszłego numeru CDA:

AR 5/07

Historia pewnego komiksu do AR:

Archiwum Iks na cenzurowanym!

Miłej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ogłosiłem na swoim blogu konkurs na rysunek z Klarą (instrukcja w Tipsomaniaku). Napłynęło kilka ciekawych prac, każda zasługiwała na nagrodę (rysunek i CD „Klara Fan Kit”- o zawartości płyty przy innej okazji). Prace możecie zobaczyć:

Narysuj sobie Klarę- wyniki

Prawda, że efekt jest niesamowity ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...