Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co sądzicie o rysunkach w CDA? cz. II

Polecane posty

Akurat wydaje mi się, że do nauczania polskiego w podstawówce nie potrzeba jakiejś wyjątkowej tężyzny umysłowej :P . Tak samo z prowadzeniem biblioteki ;) .

I tu sie mylisz. MINIMUM to dwuletnie studium pomaturalne, a sa i specjalistyczne studia. To sie tylko z boku takie proste wydaje. To samo z nauka polskiego, z ta roznica ze jeszcze bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Lenca mnie rozbrajają.Dobrze, że Mareczek ich nie koloruje.

Mareczek koloruje, choć faktycznie, nie nadwyręża się z kolorkami ;)

Nigdy nie przejawiałem zdolności artystycznych, ale teraz widzę, że nie są potrzebne aby cała polska oglądała czyjeś prace.Bez urazy, Lenc. :P
Polska wybacza Ci ten błąd zarozumialstwa ;)

Rysunki Marka Lenca idealnie pasują do listów w AR.

Można nieźle pośmiać się przy nich (i listach, i rysunkach...).

Szkoda, że dzieł Lenca nie jest ich tam więcej :P

Jest ich tak akurat.

Bywały czasy, że w AR odpadała ponad połowa obrazków.

I tu sie mylisz. MINIMUM to dwuletnie studium pomaturalne, a sa i specjalistyczne studia. To sie tylko z boku takie proste wydaje. To samo z nauka polskiego, z ta roznica ze jeszcze bardziej.

Pociągnę ten "offtopic": aktualnie, aby pracować (uczyć) w szkole niezbędny jest kurs pedagogiczny plus studia (kurs) potwierdzający dane kwalifikacje. Najmilej widziane są studia pedagogiczne (bo i kwalifikacje i przygotowanie pedagogiczne). Od kilku lat mamy nauczanie zgodne z wykształceniem, czyli nie ma tzw. zbliżoności (np. kiedyś poloniście na zasadzie zbliżoności "dowalano" historię; teraz niezbędne są studia...). To, czy dana szkoła zatrudni kogoś po studiach czy kursie kwalifikacyjnym zależy już od ilości zgłoszeń...

Dodatkowo każdy nauczyciel powinien wzbudzić w sobie "pęd do wiedzy" i co parę lat (2-3) robić nowe studia, kursy, szkolenia. Mi marzy się biblioterapia (może za rok).

Nie wspominam już o awansie zawodowym, bo to całkiem inna bajka :/ Niestety, bez morału i szczęśliwego zakończenia...

Rysunki Marka Lenca idealnie pasują do AR i NL. Ja proponuję osobny dzial poświęcony rysunkom Marka Lenca, albo taki dzial w tipsomaniaku.
Nie powiem, taki dział mi się marzy i coś w tej sprawie działam ;):rolleyes:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki w CD-A raz mi się podobają,a innym razem już mniej. Lubię prace Lenca,ale twórczość Błażeja ''Jakiegośtam'' do mnie nie przemawia. Ten pierwszy często ma średnio udane rysunki... Mimo to wielki + za poczucie humoru :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze wiekszosc tego watku to pochwaly i wychwalanie Lenca.. Dla odmiany wypadaloby napisac jakas krytyke a wiec...

Moze ktos ja napisze, ja na pewno nie;). Zamiast pisac jak bardzo podobaja mi sie rysunki Marka powiem tylko, ze przejrzalem ostatnio starsze CDA, w ktorych Klara i spolka jeszcze sie nie pojawila i... jakos tak pusto i nudno w AR bylo. Nie wiem ile zarabia na rysunkach Marek, ale powinien dostac podwyzke;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię prace Lenca,ale twórczość Błażeja ''Jakiegośtam'' do mnie nie przemawia. Ten pierwszy często ma średnio udane rysunki... Mimo to wielki + za poczucie humoru :).
Nie oceniaj go tak surowo: jego prace są po prostu inne i, a co tam, naprawdę fajne ;)

Nie wiem ile zarabia na rysunkach Marek, ale powinien dostac podwyzke;)
Dostał, ale nie w CDA. O dziwo, w szkole! (pewnie pierwsza i ostatnia, więc teraz ruch CDA:P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, prace Błażeja "Jakiegośtam" Wiśniewskiego, są inne. Skierowane są do wąskiej grupy odbiorców, tzw. inteligentnych ludzi. Musze powiedzieć, że cześć jest zabawniejsza od stajni pana Lenca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierowane są do wąskiej grupy odbiorców, tzw. inteligentnych ludzi. Musze powiedzieć, że cześć jest zabawniejsza od stajni pana Lenca.
Tu juz jazda po bandzie- stajnia Lenca zaspokaja tych głupszych, tak :blink:

Nie rozstrzygam ani nie osądzam kto jest lepszy- uważam, że ja i Błażej znaleźliśmy swe 2 odrębne nisze. Łączy nas pismo, dzieli prawie cała reszta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj go tak surowo: jego prace są po prostu inne i, a co tam, naprawdę fajne

Mi się przeważnie nie podobają ani trochę. To wcale nie znaczy,że ich nie rozumiem ;).

Wiecie, prace Błażeja "Jakiegośtam" Wiśniewskiego, są inne. Skierowane są do wąskiej grupy odbiorców, tzw. inteligentnych ludzi. Musze powiedzieć, że cześć jest zabawniejsza od stajni pana Lenca.

Noo tak... ''mi się coś podoba,a wam nie to znaczy,ze wy jesteście gópi''. A nie miałeś kiedyś tak,że x lat temu czytając kawały z ''Kaczora Donalda'' ryczałeś jak głupi dławiąc się własnym śmiechem, podczas gdy teraz nawet się nie uśmiechniesz,kiedy usłyszysz coś w podobnym stylu? To,że nie bawi Cię jakaś praca nie oznacza od razu tego,iż jej nie zrozumiałeś i na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wysunki obu panów podobają ;) choć niestety muszę przyznać, iż Marek Lenc tworzy ostatnio ciut mniej śmieszne niż rok-dwa lata temu. za to rysunki Błażej Wiśniewskiego niezmiennie trzymają wysoki pozniom abstraksji i humoru w dosknałym nawiązaniu do gier i mogłoby być ich więcej w GW :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki pana Lenca bardzo mi się podobają, szczególnie obecna seria Klara jako agent (tajniak), naprawde trzymają wysoki poziom. A co do rysunków pana Błażeja są tak samo dobre co Marka tylko że najpierw trzeba je zrozumiec, dodatkowo według mnie powinno byc ich troche więcej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki pana Lenca bardzo mi się podobają, szczególnie obecna seria Klara jako agent (tajniak), naprawde trzymają wysoki poziom.
Klara tajniak (właściwy tytuł "Klara 008") to dosyć nowa seria, którą będziecie oglądać przez dłuższy czas ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym rysunkiem, jaki kiedykolwiek pojawił się w CDA, jest ten autorstwa B.Wiśniewskiego, ten z tekstem "W programie nadawanym późnym wieczorem Bóg zdementował pogłoski, jakoby znał oficjalnę datę premiery Duke Nukem Forever". Miodzio ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelum polelum bładsqd ougbangc afdbfi hiuvb yuhn jhvghj

Eklust erjs mrgc dof wlwieuf wrubżejn tralalalalala dgvwsk

Neeneneneenenenene k ekjefbnwdj febfy gdblfbd shefgtty

Cebfurbwey egyrg e rgwryweg reyuqwhgeefwey fweyfweh

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytać pogrubione litery z góry na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz wytłuszczeń ma to jeszcze jakiś głębszy sens? Szukałem rymów- nadaremno...

--------

rysunki marka lenca to dla mnie rzecz dziwna, a mianowicie jeszcze nigdy nie śmiałem sie przy nich do rospuku ale zawsze sie przynajmniej uśmiechałem :rolleyes:

Dla mnie to i tak sukces ;)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...