Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD_Action 07/2012

Polecane posty

No żesz ty...

Kurczaczki to po co ja kupuję te gry w Biedronce, skoro i tak zaraz lądują w CDA? Gdyby choć Tropico 3 miało ten dodatek "Czasy współczesne" to bym nie narzekał, a tak JA jestem niezadowolony (ale ci co nie mają tej gry, niech biorą w ciemno bo warto).

@8azyliszek

Tropico 3 ma jeden dodatek i jest nim "Władza Absolutna". Pomyliłeś ten dodatek z najnowszą częścią Tropico 4.

Recenzja dla której kupie CD-A to Diablo III :]

A więc do wtorku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę, że opinie są różne i różniaste, nie oczekujcie bicia czołem i płynących ciurkiem pochwał, bo ponad 10 lat oczekiwania i legenda tytułu zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko...

Wydaje mi się, że czytelnicy oczekują własnie tego, by czytając recenzję nie odnieść wrażenia, że jej autor/autorzy dostawali podczas pisania ataków rozwolnienia z zachwytu na grą. Jeżeli wymieszacie zadowolenie z niezadowoleniem i nie wyjedziecie z oceną'10' to coś mi się widzi, że mamy kandydata na megarecenzję roku.

A jednak będzie Stalker. Chyba muszę się przemóc i ukończyć pierwszą część.

Ja tak samo... fajna gra, ale jakoś nie ukończyłem. Jako że mamy dostać następną część, trzeba będzie się chyba przełamać. Jak to ktoś już napisał: Zona wzywa.

Tropico chętnie sprawdzę. Dawno w coś takiego nie miałem okazję zagrać.

A w kółko jeździć mi się jakoś nie chce, obejrzałem parę gameplayów z tej gierki i wyglądała jak nowoczesne lekarstwo na bezsenność.

Okładka numeru 'taka se'. Art, który jest wszędzie wykorzystywany na skalę masową oraz napis "DIABLO III" walnięty chyba większą czcionką niż napis "CD-ACTION".

Bardzo ciekawie się zapowiada publicystyka. W przeciwieństwie do tej z ostatniego numeru, która była jak dla mnie trochę miałka, tu same tytuły już nakręcają do czekania na wtorek.

Wygląda na to, żespędze z wami ładnych kilka poranków na sedesie :laugh:

ps: Mam nadzieję, że więcej razy nie zepsujecie zabawy z przeciekami ^^ Fajnie jest po prostu tak odkrywać kolejne karty związane z następnym numerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dyskusja w pełnych wersjach 06/2012 doprowadziła nas do pełniaków już wcześniej :D.A chciałem sobie w przeciekach trochę podłubać xD.

CoH2 o tak na pewno przeczytam.Gram w CoH:ToW od czasu gdy ukazała się w CDA i nie mogę przestać, po prostu niesamowita gierka :D.A co do pełnych wersji to Tropico 3 oczywiście zainstaluję, zobaczę jak tam będzie z Stalkerem bo spodobał mi się Cień Czarnobyla, no cóż.Teraz tylko czekać na numer :D.

@8Azyliszek

Strona na której wyciekła okładka z pełniakami :D.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...5681&st=520

Sprawdź chyba jedną stronę wstecz czy tam dwie to dowiesz się jakim sposobem to wymyślili :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna okładka, Diablo z talerzem na głowie :P

Tropico 3 pewnie niesteamowe, to sobie poczekam do wyprzedaży na steamie i kupię razem z dodatkiem. Nie chcę się użerać z płytkami, dlatego w tym miesiącu CDA sobie odpuszczam.

(Bo i Clear Sky już mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wygląda bardzo ciekawie. No dobra - już nie mogę się doczekać lektury Diablo III (10 -stron, dobrze pamiętam, że aż tyle stron do tej pory poświęciliście "pierwszemu" StarCraftowi?), C&C Generals 2 i UFO :)

O co chodzi z tym North & South? :) Łupałem w to jeszcze na Amidze 500. To jest jakaś odświeżona wersja czy co? :) Do kompletu brakuje jeszcze Wings of Fury ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkera mam, pozostałe pełniaki mnie nie interesują. Nie są złe ale i tak bym w to nie zagrał (nie moje gatunki/klimaty)a miejsce na półkach się kurczy. Numeru nie kupię, interesuje mnie tylko OCENA (nie recenzja!) Diablo III ale na to zerkne w empiku.

Trudno, może następnym razem wydam pieniądze na CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker! Mniam!

Tropico!! MNIAM !! :D

Dawno gry tak dobrze nie trafiły w moje gusta :D Dobrze, że już po maturach, a i praca elastyczna więc od kompa nie odejdę pewnie ;)

Jestem ciekaw waszych opinii o Diabolo... Ogólnie tekstowo też ładnie się zapowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze antyfani hejtują, ale jak dla mnie numer rewelacyjny tj. liczyłem na to, że wyciek okładki jest prawdziwy, bo chcę być El Dictatore :)

Co do recenzji najbardziej ciekawi DiRT, ale już bez takich emocji jak recka 3, bo coraz bardziej odchodzi to tego, co najlepsze w tej serii- oby wyszła 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc wprost to numer jest wielce zacny zarówno pod względem zapowiedzi i recenzji (a ciekawi mnie co tam Max Payne 3 dostał, ciekawi :D) a także pełniaków, bo z tą częścią STALKERa nie miałem okazji się zapoznać a i takie Tropico 3 wydaje się całkiem ciekawe do bezstresowego grania ^_^ Tak czy inaczej, jak zwykle moje szesnaście złotych macie w kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, teraz S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo :happy:. Oprócz tego Tropico 3, w które nie miałem okazji zagrać (darmowe Tropico 4 na Steam pobudziło mnie do tego, żeby powrócić do grania w tą serię). Pamiętam jak Speedway Liga był w sklepach i miałem ochotę kupić go, ale zdecydowały inne rzeczy. Pełniaki kolejny raz - SUPER!

Co do recenzji, nie miałem jeszcze styczności z Diablo III, więc zanim cokolwiek zrobię w tym kierunku, na pewno przeczytam megarenenzję.

Znalazłem też dużo ciekawych rzeczy w testach :cool:. Moim zdaniem będzie to dobry numer ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się bardzo pięknie :wink: Zwykle 7 numer kojarzył mi się z wielką relacją z E3, przez co był jakby był nudniejszy od pozostałych. Królowały zapowiedzi, a recenzje i teksty spychane były na dalszy plan. Rozumiem, że teraz relacja będzie w numerze specjalnym ?

Anyway pismo, aż pęka w szwach od liczby tekstów i pełniaków :laugh: Mam nadzieję, że aparaty, jak to było w bodajże numerze specjalnym roku 2009 będzie testował Smuggler ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze antyfani hejtują

Jacy do diabła antyfani? Bo ktoś napisał że mu pełniaki nie podeszły? A wiesz co mnie najbardziej irytuje? Gdy czytam tekst w stylu "Pełniaki słabe, ale i tak was kupię bo one się nie liczą, najważniejszy jest tekst". Wtedy można się pociąć. Być może dla kogoś te 16 zł na sam tekst to jest nic a płyty służą mu za podstawkę pod piwo, ale np. ja zarabiam na tyle mało że nie mogę sobie pozwolić na kupno każdego numeru CDA ot tak (nigdy nie rozumiałem ludzi którzy kupują jakiś numer CDA jeśli mają już danego pełniaka w domu), zwłaszcza że za 16 zł mogę mieć od 1 do 5 książek w antykwariacie. Sorry, ale prawda jest taka że od końca lat 90 pisma o grach same strzeliły sobie w stopę, bo nagle stały się dystrybutorami gier (Tropico 3, Speedway Liga i Stalker za 16 zł + CD-Action gratis). Kiedyś pisma o grach były oknem na świat elektronicznej rozrywki, ale dzisiaj w czasie internetu już nimi nie są i tylko pełniaki trzymają je przy życiu. I tak naprawdę redakcja każdego pisma o grach musi być wdzięczna każdemu klientowi za zakup, także temu, który dostając czasopismo z 4 pełniakami kupił je tylko dla jednego pełniaka z owych czterech, całą resztę wraz z czasopismem wywalając do kosza. Jeśli więc ktoś pisze że "pełniaki słabe" to po prostu używa niewłaściwego słowa (powinno być: pełniaki w tym numerze mnie nie interesują) ale daje swój powód niekupienia numeru. I nie możesz takiej osoby nazywać hejterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w czystym niebie ma być opcja szybkiej podróży - nie było to miłe gdy na początku gry wskutek przemierzania długiego mapy ganiały za mną zmutowane ustrojstwa , zobaczę na pewno spróbuję zagrać ;p Tropico - kiedyś nawet chciałem kupić ale tak jakoś , a Speedway fanem nie jestem ale widzę ,że paru ludzi byłoby chetnych to gry online ,wiec pewnie sprobuję ,A merytorycznie jak zwykle pewnie będzie klasa A+ jak to mówią=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, z resztą jak zwykle, podoba mi sie że jest duzo o nowym diablo i że juz po pół roku kolejna czesc stalkera. Ciekawe czy w nr 210-220 bedzie złota edycja DoW2 lub Dead Island^^, bo skoro po 28 numerach mozna zrobic smocza edycje, to po kilkunastu numerach mozna sie spodziewac czegos niezwykłego^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...