Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD_Action 07/2012

Polecane posty

A mi gry nie chcą się zainstalować. na początku gra długo sie przygotowuje do instalacji i dvd-rom głośno pacuje i za chwile wyskakuje bład Steam error" ktoś ma ten problem? za pierwszym razem jeszcze się udało uruchomić instalację gry ale bład CRC a płyty swieżo wyjęte z opakowania.

Ktoś ma ten sam problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też płyta z S: Czystym Niebem nie czyta. Autorun wywołuje błąd : STREAM error., To pewno wina tego że płyta ma dwie warstwy, u mnie na stacjonarnym (LG) płyty nie czyta, na lapku nie mam problemu, kopiuje całą płytę dvd na dysk i wtedy zacznę przeglądać.

Strona z serialami do gier na forum dziwnie działa. Forum mnie za każdym razem prosi abym się zalogował, przecież jestem zalogowany. Więc wpisuje login i hasło i nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gry nie są na steam, i nie chodzi o "STEAM error" tylko o "STREAM Error" a to roznica... Morisato, nawet czytać ci sie nie chce....

przydaloby się, żeby w końcu zrobili coś z tymi kluczami, pisałem do użytkownika "seriale" ale niestety... tylko rano po zakupie gazety dostalem odpowiedź.... dzisiaj mogli sobie dać spokój z tymi zmianami i zabrać się za nie jutro, gdy większość użytkowników już by sie zaopatrzyła w CDkeye itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszq przegieliście z oceną MP3 chytry_prosty.gif W sensie, że za niska. Ja rozumiem, że każdy ma swój gust, ale pisząc, że gra polega na trzech BT, zabiciu 30 kolesi po czym znów to samo było imo zwykłym czepianiem się na siłę. Ja np dałbym pierwszą od czasów Crysisa 1 dyszkę tongue_prosty.gif Poza tym, świetny numer, jeden z lepszych ostatnich miesięcy. Dziękuję za artykuł o TR :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kupiony, zacząłem od testu aparatów. Zwycięzca kompaktów Olympus SZ-20 3D zainteresował mnie, ale jest słabo dostępny, a cena zaczyna się od 799 zł, a nie jak napisano 699 zł. Co do aparatów w smartfonach to chyba ktoś bardzo śpiący to pisał. 2 miejsce - Samsung i9000 Galaxy S II... Hmm nie znam - jest i9000 Galaxy S oraz i9100 Galaxy S II. W tabelce zaś został nazwany D7000. Jeszcze lepiej jest z Nokią - "Producent - Nikon, Nazwa - Nokia, Ekran - Lumia 800". Jakaś nowa współpraca Nikona z Nokią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam szczęście biggrin_prosty.gif Włożyłem do napędu obie płyty, przy czym napęd trochę charczał ale gry zainstalować się dało.

Co do numeru - dobry, ale liczyłem na lepsze noty dla Payna i Szatana 3

Ten "ŻUŻL" z krążka jest całkiem niezły gra.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modów do Army II. Jest Day-Z, ale nie można go zainstalować przy zwykłej wersji Army II bo wymaga innego modu. Wiem, że ten mod CO jest trochę drogi, ale skoro daliście Day-Z, który go wymaga to mogliście go na płycie też załączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko fajnie ALE:

-Dlaczego Recenzja Enkiego ,,Dirt Showdown,, opierała się tylko na PS3 ( ocena 6) skoro na stronie jest recka z wersji PC ( ocena 7) nie lepiej trza było zrobić jak Allor przy recenzji ,,Ridge Racer Unbounded,, gdzie zamieścił informacje o 2 wersjach (ze na X360 jest średniakiem a na PC jest jedna z najfajniejszych samochodówek)

-,, Megatest Aparaty Fotograficzne,, pan Piotr Surmiak ( autor tego testu) w dziale z smartfonami olał/ wdarła się pomyłka / błąd ( niepotrzebne skreślić) ALE ! ! !

Nokia Lumia 800 ma pamięć 512 ale RAM A Pamięć wbudowana (flash) TO 16 GB

Tak samo Sony Xperia S ma pamięć 1GB RAM Pamięć wbudowana TO 32 GB

Przez co Test Smartfonów i ich oceny są nieadekwatne do rzeczywistość.

To tyle reszta jest OK jak (prawie ) zwykle jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...