Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2012

Polecane posty

Dziś okazyjnie kupiłem sobie grę strategiczną Polskie Imperium:Od Krzyżaków do Potopu. Informuję wszystkich, że pewnie niedługo wyląduje w CDA na coverze. Ostatnio takie moje szczęście smile_prosty.gif.

EDIT: W Biedronce będzie Operation Flashpoint: Dragon Rising - to na pewno będzie w CDA do końca roku. Może Juceid 2 też :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam poważny problem z stalkerem nie moge zmienić opcji sterowania!!! nie ma żadnych przypisanych klawiszy ani nie da się ich dodać moge tylko ruszać myszką i to wszystko pomóżcie ;/

@edit uff poradziłem sobie tu macie pomoc w razie czego

http://www.cdprojekt.pl/support/article/2097/5840/Brak_mozliwosci_sterowania_za_pomoca_klawiatury_Windows_XP

:) jestem zadowolony że kupiłem ten magazyn tropico 3 + stalker = po życiu...na jakis czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za te gry :)

jestem tak zwanym "niedzielnym graczem" (gram tylko okazyjnie). Tropico jest świetne, bardzo wciąga, chociaż nie wiem na jak długo, grałem raptem 2h.

Za to za STALKER'a stokrotne dzięki! Jakoś nigdy nie chciało mi się zapoznać z tą serią, z resztą w strzelanki grałem praktycznie w ogóle. Stalker: Czyste Niebo jest świetny, niezły klimat i co najważniejsze nie jest zbyt prosty. To nie jest głupia strzelanina, tutaj trzeba myśleć, skradać się, atakować z ukrycia i takie powinny być gry FPS.

Kupiłem CD-ACTION po raz pierwszy i dzięki, przekonaliście mnie do kupna po raz kolejny. Czekam na następny numer :) Nie zawiedźcie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

A może frytki do tego? Ile razy na forum mówione było o tym, że pełniaki będą jakie będą, a takie ja bym chciał nic nie da?

Słuchaj,rozmawiałem z redakcją i mówili że będą brać pod uwagę prośby czytelników(Co do pełniaków)

RLY? Jestes pewien, ze ci sie rozmowa nie przysnila? Bo mojej zonie ostatnio sie przysnilo, ze ja cala noc nie spalem i gralem na konsoli, nie mogla uwierzyc, ze to byl sen.

My wiele razy mowilismy, zeby nam NIE mowic, "co bym chcial dostac" bo my doskonale wiemy, co byscie chcieli. Problem w tym, ze i tak o tym, co mozna dac na cover decyduja ci, ktorzy owe gry sprzedaja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, Mam kłopot ze stalkerem czyste niebo, cóż instalacja przebiegła pomyślnie, próbuje uruchomić grę i dzieje się tak, wyskakuje małe okienko tak jak by logo no i koniec można czekać i czekać coś poradzicie na to?, robię aktualnie reinstal i zainstaluje ale tym razem na c, zawsze to coś, i może akurat pomoże.

@Reinstal zrobilem i teraz gdy chcę uruchomić grę wyskakuje żebym płyte włożył i co teraZ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki żal. Gdy załączę płytę i wejdę w menu STALKER'a pojawia mi się tylko możliwość otwarcia pliku PDF, żadnego pliku instalacyjnego do STALKER'a. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem???

Spróbuj uruchomić instalkę z poziomu menu płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kupiłem głównie, żeby Was poczytać... Jednak S.T.A.L.K.E.R jest miłym zaskoczeniem- pożyczyłem kiedyś od znajomego bodajże pierwszą część, ale akurat wtedy nie miałem ochoty na taką grę i błyskawicznie poszła w odstawkę. Teraz daliście mi drugą okazję, by to obadać, bo pewnie "sam z siebie" bym nie kupił. Klimat w każdym razie na +. Jeśli chodzi o Tropico 3, to- może za jakiś nieokreślony okres czasu... Rzadko miewam ochotę na strategię, ale zawsze może leżeć na półce. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ocenię, bo wcześniej zapomniałem tego zrobić:

S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebo - cóż, dawno grę ukończyłem, podobało mi się.

Tropico 3 - też grałem, aż przestałem jak mi się znudził sandbox.

Speedway Liga - nie grałem, jak kupię numer w poniedziałek to sobie zainstaluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem zainstalowałem sobie stalkera z waszej płytki (mam własnego ale pod koniec gry,gra sie buguje )i zainstalowałem sobie moda PreSky ,następnie postanowiem zobaczyc jak wygląda ten drugi mod z waszej płytki,wszystko zadziałało ładnie....Potem zachciało mi sie nowych pukawek więc zainstalowałem znow PreSky i [beeep]...Chciałem zmieniac ten plik ale gdy otworzyłem katalog zauważyłem zupełnie inne pliki niż gdy pierwszy raz instalowałem PreSky ,i nie ma tam pliku który miałbym zmienić.Jezcze 2 razy reinstalowałem i nadal nie ma tych plikow jakie widziałem za pierwszym razem.

Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedway Liga-nie grałem, nie przepadam za wyścigami.

Tropico 3 -wymiata! Już pierwsza część była świetna ale ta gra rządzi!gra.gif (9uklon.gif )

S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo-nigdy nie grałem w Stalkera, ato taka fajna gierka.I wystraszyć się można.I to erpeg po trochu.I like it!cheesy.gif(9)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde megatrollface.gif. Jeśli chodzi o Tropico 3 to ta część jest dużo lepsza niż 2, ale mimo to obie są zarąbiste. S.T.A.L.K.E.R. również jak na swój poziom jest świetny a speedwaya jeszcze chyba w CDA nie widziałemnauka.gif. Ogólna ocena 9/10 speedway, 8/10 S.T.A.L.K.E.R.,9/10 Tropico 3 POZDRO DLA CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...