Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2012

Polecane posty

Ze Stalkera cieszę się bardzo, bo pierwsza część to jedna z moich ulubionych gier, Tropico 3 mam, ale polecam każdemu fanowi strategi, bo można przy nim bardzo przyjemnie spędzić czas, natomiast Speedway Liga mnie nie interesuje, bo nie lubię gier sportowych. Ogólnie, choćbyście wrzucili samego Stalkera, i tak bym się cieszył :thumbsup:

@Wuwu1978 - nie wymaga :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak w pierwszej chwili nie wierzyłem w ten 'wyciek' okładki, ale jak widać pełniaki się sprawdziły... cóż, dla mnie to nie problem, bo i tak rzadko biorę udział w przeciekach :D W każdym razie zestaw jest całkiem dobry ze STALKER'em na czele, z którym do tej pory miałem tylko styczność dzięki Cieniowi Czarnobyla. Reszta jest niezła i może kiedyś ją sobie obadam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw. To znaczy Stalker fajny (chciałam kupić ostatnio, ale w końcu nie kupiłam - i dobrze). Tropico pewnie odpalę żeby obadać. Słyszałam, że jest całkiem niezłą grą, nie miałam z nią jednak styczności. Speedway to kompletnie nie mój klimat, nie lubię sportówek.

Kolejny raz redakcja dorzuciła bardzo dobry zestaw. To się chwali :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker to na pewno silny argument (dla tych co go nie mają, czytaj: mnie) żeby ten numer kupić. Pozostałe gry mi raczej nie podpasują, nie przepadam za strategiami, a Speedwaya średnio chwalą. Zastanowię się jeszcze i może się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/frustrat mode on

Czyste Niebo czyli jak zniechęciłem się do STALKERa by Stingray.

Posiadam sobie już od dość dawna wspomnianą grę. Nawet kiedyś ją skończyłem, ale nikt tego nie wie na 100% bo... wyszedł patch 1.5.10. Jeżeli gra w tej wersji będzie dołączona do CDA to będzie śmiesznie. Dojdą tzw. blowouts czyli gniew zony. Fajnie to wygląda. Najpierw niebo ciemnieje, potem robi się czerwone... i łup! Nie znacie dnia ani godziny, bo zwarcia/emisje/czy jak to zwał są losowe. Jeżeli nie ukryjemy się przed nimi w budynku, to game over. Wszystko pięknie, w końcu możemy poczuć "gniew zony". Podbudowany tym kroczyłem dumnie przez tunel do Limańska. W Limańsku lekkie zdziwienie. Zawsze było tu pełno bydła, a starłem się z: dwoma bandytami i wrażym posterunkiem. Czyste Niebo zostało przy wejściu, a gdy tam wróciłem po kilku minutach gry już ich nie było. Jeden ze stalkerów poprosił o pomoc w wyczyszczeniu posterunku, co udało się wykonać za pierwszym podejściem. Widziałem go jeszcze przez moment jak stał na skrzyżowaniu, potem zniknął. Zadanie wyeliminowania wrogów na skrzyżowaniu dróg skończyło się fiaskiem, bo gdy tam dotarłem to wszyscy byli już martwi. No nic idę dalej. Cały czas dostając komunikaty radiowe od nieistniejących żołnierzy. Spokojny spacer w górę miasta, przejście przez plac budowy, potem przez pole anomalii przestrzennych i wyłączenie generatora. Pyk i jestem w podziemiach Pypeci czy tam szpitala. Tutaj ciągle otrzymuję komunikaty od nieistniejących oddziałów żołnierzy. No nic idę. Myk na prawo, myk na lewo, dochodzę do punktu gdzie wali do mnie karabin maszynowy. Zamknięte drzwi (przez które muszę przejść, aby popchnąć fabułę dalej) nie otwierają się, bo nie ma za nimi nikogo kto mógłby to zrobić. Karabin maszynowy strzela do mnie sam, bez żadnej obsługi, zaczynam kipieć ze złości na patch 1.5.10 i wywalam grę w kosmos. Kurtyna.

/frustrat mode off

Są dwie opcje, albo po którejś emisji gra ubiła wprawie wszystkich w zonie, lub najzwyczajniej sama się przeszła w wyniku błędów w grze. Z tego co pamiętam na patchu 1.5.06 lub 1.5.08 dałem radę przejść Czyste niebo i to kilka razy. To chyba były najstabilniejsze wersje gry. Jeżeli pełniak będzie w wersji 1.5.10 to czeka was naprawdę masa nieprzewidzianych atrakcji i frustracji - a wszystko to już jutro w CDA :)

Co do tematu (żeby całkiem offtop nie wyszedł), to zestaw dobrany wyśmienicie. Osobiście skuszę się na 1000% na Tropico, a jako żem fan Speedwaya to i "w żużel" zagram. STALKER też dostanie swoją szansę - może kopia z CDA nie będzie tak szwankowała jak moja platyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w jakiegoś speedway'a, ale było to bardzo dawno temu. Chętnie przypomnę sobie jak się ślizgać motocyklami ;)

Pierwszy Stalker do gustu nie przypadł i mam nadzieję, że po odpaleniu Clear Sky w końcu mnie takie klimaty zainteresują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Otóż chciałem sobie pobrać klucz ze strony ale pisze że nie mogę. Czym jest to spowodowane?

Pisze, że nie jestem zalogowany, ale ilekroć się loguje tak przywraca poprzednią stronę i dalej nie jestem zalogowany :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dopiero mam zamiar kupić,Stalkera 2 już mam z XK,więc pozostaje mi Tropico 3 które jest nawet ciekawe,specjalnie przeczytałem recke w starszym CDA,a mam pytanko w sprawie dem,jakie to są dema na coverku?dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dac klucz do tropiko bo zaraz mnie cos trafi... Nie po to kupuje gre w sklepie zeby sie pozniej prosis na forum o klucz!!! Mam nadzieje ze redaktorki co to wydaja czytaja to forum! Brawo za inteligencje chlopaki... Prosze o ten klucz niech mi go ktos poda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...