Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Runaway A Road Adventure

Polecane posty

Nareszcie jakaś klasyczna przygodówka, ostatnio takich niedostatek. Ze sreenów zapowiada się nieźle (szkoda, że główny bohater wygląda na frajera, ale nie takimi postaciami się grało - vide Guybrush Threepwood^^). Pozaa tym gierkę zachwalał El General, a to już coś znaczy. W każdym razie na razie kieruję swoje "watchful eye" na nią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, w przygodówkę, która miała piękną rysowaną grafikę. Jeśli chodzi o polską wersję tego tytułu, to nie mam żadnych zastrzeżen do jego polonizacji, głosy zostały idealnie dobrane do postaci. Jakby ktoś by był ciekawy, w najnowszym numerze czasopismo Play jedną z pełnych wersji, jaką dali jest właśnie Runaway i do tego po polsku. Jeśli ktoś szuka dobrej gry przygodowej, to polecam ten tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam. Bardzo dobra gra. Co prawda w polskiej wersji glos Giny mogli dobrać lepiej, ale da się to przeżyć. Zagadki są logiczne (nie licząc dwóch). Ja grę z przyjemnością ukończyłem, no i utwór tytulowy jest niczego sobie.

Zgadzam się.Mam grę z Playa i jest świetna.Ciekawa fabuła i bohaterka.Warto.Polecam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, wszystkim gorąco polecam. Łdna grafika, wygodny interfejs i logiczne zagadki sprawiają że gra się naprawde przyjemnie. Grze moge wytknąć tylko to że jest do bólu liniowa. A;le i tak polecam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także zachwyciła ta gierka. Fajne zagadki, fajne postacie, świetna muzyczka z autobusu transwestytów jest kapitalna! Intro też jest fantastyczne, zaczyna się jak dobry film i równie dobrze się kończy.

ps. nie lubię przygodówek, a ta mnie wciągnęła bez reszty, to chyba o czymś świadczy prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no gra jest jak dla mnie co najmniej spoko 1wszy raz gram w przygodówkę ale mi się podoba więc to musi coś oznaczać :) ma m wersjje z playa (za krótki on niestety jest :( ale mam też cda wiec spoko ) zagadki mnie w pewnym momencie zacieły kompletnie biore solucje i dalej nie wiem :) aczkolwiek potem się skapnołem :) i teraz gram z solucją z GOLa :) jednym słowem POLECAM przez DUŻE P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, całkiem niezła gierka, tylko krótka jak nieszczęście. Za to cała reszta, czyli wykonanie i zagadki - heh, szacuneczek. Biorąc pod uwagę długość gry ledwo zdążyłem nacieszyć oczy i głowę...

Ale z drugiej cieszę się, że tak szybko sie skończyło. Dlaczego? Dzięki polonizacji oczywiście. Gina w wersji angielskiej miała głos seksownej 20 letniej dziewczyny z sąsiedztwa a po polsku mówi głosem 40-letniej hetery o języku ostrym jak krojona cebula... Matko święta, niszczy to całą przyjemność obcowania z tą - było nie było - najciekawszą postacię gry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, całkiem niezła gierka, tylko krótka jak nieszczęście. Za to cała reszta, czyli wykonanie i zagadki - heh, szacuneczek. Biorąc pod uwagę długość gry ledwo zdążyłem nacieszyć oczy i głowę...

Mam! Zdobyłem rzutemna taśmę :) - oststni Play już na kupce zwrotów leżał. Jak na razie sam miód (choć jesze z pokoju szpitalnego nie wyszedłem :) ) Już myślałem o poszukaniu jakiejś podpowiedzi, ale jak mówisz, że gra nie cinie się niczym telenowela to sobie daruje :)

Gina w wersji angielskiej miała głos seksownej 20 letniej dziewczyny z sąsiedztwa a po polsku mówi głosem 40-letniej hetery o języku ostrym jak krojona cebula... Matko

Fakt głos mógłby być ciut bardziej "słodki", ale nie jest też takźle jak piszesz :)

29.11.04

Runaway padło :) faktycznie niezbyt długa. W zasadzie to miałem wrażenie że skończyła się w połowie (które się potęguje, bo z rozpędu zacząłem zaleglego Broken Sworda 2), a autorom trochę zabrakło już inwencji na zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy część druga-->Dream Of A Turtle dotrze do Polski...Premiera z tego co wiem na zachodzie, już na dniach...

Premiera znów się przesuneła i teraz jest to 24 listopada. Nie jest to naszczęście aż tak odległy termin. :) Gra wydana zostanie w naszym kraju za 79 zł, co wydaje mi się niezbyt wygórowaną ceną jak za taki tytuł.

Gothic 3, Scarface i jeszcze Runaway. To będzie ciekawa jesień. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runaway 2:Sen Żólwia pojawi się u nas dopiero w grudniu,w Polskiej wersji językowej-wydany przez Nicolas Games.Skąd się na te wszystkie gry wezmie czas?(Just Cause,Scarface,Runaway 2)Pamiętam dobrze Runaway.To po prostu najlepsza przygodówka w jaką grałem.W dodatku te intro i muzyka...Z niecierpliwością czekam na drugą część.Lubię tropikalne klimaty(będą też zimowe) więc na pewno mi się spodoba...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Samuel Vimes

Gra po prostu ma "to coś". Co prawda w wielu lokacjach trzeba było polować na ogrom przedmiotów, by je potem użyć, ale to nawet (IMO) nie wada. Klimat, grafika i zagadki najwyższej klasy, obowiązkowa pozycja miłośników przygodówek. No i bohaterka niczego sobie :D

P.S.: Utkwiła mi w pamięci jedna - z braku lepszego słowa użuję terminu - zagadka:

spoiler:

Na pustyni trzeba było... walnąć łomem we wrak motocykla, by wypadł potrzebny przedmiot. Rzadko się zdarza coś równie nielogicznego, absurdalnego ale i śmiesznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oceniana?Dwie 9 to nie takie super oceny-rozumiem jakby dostała 10,ale 9?? :? Więc to nie był by jakiś przełom.Nie jestem nastawiony do gry sceptycznie-jestem nią zachwycony,ale to za mało na 10.9 to ocena w sam raz :)

PS:Wiesz Toshi w jakim numerze była zamieszczona recenzja tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma klimat wręcz wybitny. Grafika jest przepiękna. Zagadki perfekcyjnie wymierzone. Jest wielka przygoda, podróż, tajemnice, dużo humoru, czarne charaktery. To po prostu przygodówka idealna. Polecam każdemu, bo warto w tę grę zagrać. Zwłaszcza że można ją dostać za naprawdę małe pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...