Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Runaway A Road Adventure

Polecane posty

Recenzja była w nr. 10/2003 (91). Gra ma świetny klimat od samego początku aż do jej końca, a zakończenie... muaaaa ^_^... Zaskoczyło mnie tak, że przez kilka dni nie mogłem o nim zapomnieć (końcowa część gry - 6 akt). Według mnie to nie zagadki są takie trudne, co znalezienie właściwego przedmiotu. Kilka razy musiałem zaglądać do solucji w poszukiwaniu zagubionej rzeczy. Nie można zapomnieć też o grafice, jest prześliczna ^_^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do premiery jest coraz bliżej, pewnie za jakiś czas pojawi się demko...Na obecną chwilę gram w TUNGUSKĘ...Jak to się ma spytacie do Runaway? Już odpowiadam...Już nie "mam nadzieji" czy też "wyrażam nadzieji" że Runaway II będzie grą dobrą...Ja BŁAGAM twórców, żeby ta gra była zbliżona do Tunguski (nie chodzi mi o wartwę graficzną, to odmiennne sprawy) przynajmniej pod względem rozbudowania fabularnego. A jeśli R2 takim się stanie - cóż, będziemy mieli w tym roku 2 IDEALNE PRZYGODÓWKI (jedną z nich jest właśnie Tunguska - EGM-->zgadzam się odnośnie "10" 3xTAK)

1.Ja błagam aby dwójka była zbliżona do jedynki. Oprócz fabuły.

2.Za ile można kupić TUNGUSKĘ :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałemm garść informacji dotyczących Runaway 2 na Przygodoskopie:

"Jak łatwo się było domyślić, rozmowy z hiszpańskim Pendulo Studios zdominowała druga część Runawaya. Twórcy nie zdradzili niczego nowego, potwierdzili jedynie prace nad trzecią częścią. Obiecali jednocześnie, że będziemy na nią czekać krócej niż na Sen Żółwia, bo wbrew poprzednim planom to właśnie Runaway 3 będzie kolejnym projektem Pendulo. Dla fanów twórcy wygrzebali jednego artworka:

http://przygodoskop.gry-online.pl/rzutokie...03/runaway3.jpg "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R2 zadebiutowało w USA:

Blisko cztery miesiące musieli czekać anglojęzyczni gracze, aż najnowsze dziecko grupy Pendulo Studios, przygodówka o nazwie Runaway 2: The Dream of the Turtle, trafi wreszcie w ich ręce. Po tym, jak w listopadzie gra ukazała się w Niemczech oraz Francji, dzięki firmie Ascaron w piątek dotarła wreszcie na Wyspy Brytyjskie.

Dzisiaj z kolei swoją edycję Senu Żółwia mogą zakupić Amerykanie, dla których 12 marca jest dniem premiery wydanego przez CDV tytułu. Jeszcze w tym miesiącu opisywana pozycja z gatunku adventure ma ukazać się w Hiszpanii, a już w kwietniu tytuł trafi również do Polski. Rodzimy dystrybutor gry, przedsiębiorstwo Nicolas Games udostępni produkt w wersji zlokalizowanej kinowo, w cenie 79,99 zł. Projekt ukaże się wyłącznie na nośniku DVD.

Warto zaznaczyć, że Runaway 2 jak na razie może pochwalić się bardzo dobrą opinią w internetowej prasie. Dziecko madryckich deweloperów zbiera wysokie noty głównie wśród recenzentów specjalizujących się w opisywaniu gier adventure. Oceny tytułu we francuskich i niemieckich serwisach wahają się w przedziale 80-90%. Podobnie dzieło Pendulo Studios widzi także nasza redakcja, która przed niespełna dwoma miesiącami przyznała przygodówce notę 86%.

86% :roll: nie jest źle, ale ciekawe jak wypadnie lokalizacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przeszedłem runawaya

była to jedna z najlepszych przygodówek w jakie grałem

ostatnio wygrzebałem runawaya 2 który był kiedyś dodany do CDA

równierz bardzo dobra(fabuła gorsza niż w jedynce ,ale nadrabia to klimatem tropikalnej wyspy i alaski chociaż statek był nudny to ostatnia plansza wymiatała"cóż za ochydztwo-czysta woda")

i najzabawniejszy po Larrym i Georgu Stobbarcie bohater przygodówki

P.S.czy ktoś wie coś na temat Runaway3?-końcówka mocno sugeruje kontynuację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jakby nie patrzeć, swego czasu twórcy również mocno sugerowali kontynuację :f

Wg różnych źródeł miał to być koniec 2008/początek 2009, a nawet... pierwsze miesiące 2010.

edit: najbardziej prawdopodobna data (podawana przez kilka zagranicznych serwisów) to pierwsze 4 miesiące 2009.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...