Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Drakensang: Dragon Edition PL - jest iście bosko ;) Straciłem płytkę z pierwszym Drakensangiem i znowu będę mógł w to zagrać :):ok: CDA.

@enki - gratuluję udanego debiutu w przeciekach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie. Chociaż pierwsza część przecież już była. I teraz nie wiem, czy wpierw zagrać w drugą część z dodatkiem, która jest przecież prequelem "jedynki", czy może w pierwszą część. Chociaż zagram pewnie dopiero na jesień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak wypaśnego numeru jeśli chodzi o pełniaki :P Wczoraj (!) miałem jechać sobie kupić pierwszą część Drakensang z serii za 15zł ale lało jak z cebra więc zostałem w domciu :> A dzisiaj patrzę... jeb, i to cały komplecik.

Zadowolenie u mnie w tym miesiącu co do zawartości płyt osiągnęło apogeum. Byle do wtorku!

ps: przekażcie Ghostowi żeby tyle lepiej nie kombinował z tymi zagadkami ;p niech będą trudne, ale możliwe do zgadnięcia ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver - fajnie, że w CDA pojawia się gra niezależna, na pewno spróbuję :)

Hydrophobia Prophecy - recenzje, jak i gameplaye nie zachęcają, ale może dam szansę..

Drakensang: Dragon Edition - SUPER! Szukałem dobrego, taniego RPG, a tu CDA robi miłą niespodziankę :) DZIĘKI :laugh:

Edit:

@PolskiAssasin - przecieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver mnie nie interesuje, po paru minutach pewnie by mi sie znudzil.

Hydrophobia Prophecy odstrasza mnie wymaganiami, takze rowniez nie zainstaluje. Drakensang: Dragon Edition - gdy Drakensang: The Dark Eye byl calkiem niedawno w CDA zagralem troche i kompletnie mi sie nie spodobal, wiec tez pelniak nie dla mnie.

W tym miesiacu w moim przypadku zawartosc numeru zdecyduje o zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, główny pełniak znowu nie dla mnie. Pozostaje pyknąć w tego Zombie Drivera i czekać na następny numer z nadzieją, że będę mógł zagrać w jakiś inny gatunek. Choć z drugiej strony w ostatnich paru miesiącach za dużo było tych dobrych gier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee Moim zdaniem przesadzacie z tymi zachwytami. No przecież pierwsza część już była w CDA 4/10. Dlaczego redakcja nie dała tylko River of Time i Phileasson's Secret a na reszcie miejsca jakieś demko (choćby tej UEFY 2012). Przecież to kłóci się z tym co pisze Smuggler w AR 5/12 o Egoistach. Naprawdę fajny RPG ale jestem stanowczo przeciw dublowaniu na coverze gier które już były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft sprzedaje, wystarczy spojrzeć na Prince of Persia i na Dzikie Hordy.

Prince of Persia, Rainbow Six Vegas, Ghost Recon Advanced Warfighter wydaje także Cenega,

Dzikie hordy... chyba CDProjekt to wydawało, ale nie wiem czy jeszcze to robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee Moim zdaniem przesadzacie z tymi zachwytami. No przecież pierwsza część już była w CDA 4/10. Dlaczego redakcja nie dała tylko River of Time i Phileasson's Secret a na reszcie miejsca jakieś demko (choćby tej UEFY 2012).

Demo Euro 2012 jest tylko na konsole :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...