Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Gość TuComix

@Lookazz

Half-Life 2 nie jest grą od EA!

Co do tych dwóch pełniaków - raczej nie dla mnie. Oby było coś dobrego do czytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przetestuję każdą grę, ale niewątpliwie czekam na coś mocnego jako główny pełniak. HL2 to Valve... :dry: W sumie to mogliby dać jedynkę z modami, a ludzie by zwariowali ze szczęścia :) Sam po cichu liczę na Batmana/ Assasin's Creed/ Fallout 3/ Wiedźmin- nawet nie to, że chcę w tę gry grać, ale tak jakoś przeczuwam, ale pewnie one dopiero padną w jakimś specjalnym numerze... albo powtórzy się historia z Mass Effect :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver, dość NIETYPOWY pomysł na pełniaka, po rozmiarze podejrzewam, że coś ciekawego się szykuje jako główny pełniak, no ale czas pokaże.

Co do Hydrofobi, to mam mieszane uczucia niby grafika jest ciekawa, możliwość "manipulacji" wody w pewien sposób też jest ciekawa ale jak na mnie to tylko przeciętny pełniak. W każdym bądź razie czekam do jutra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pełniaki na razie takie sobie. Jeśli do hydry będzie dodany steam key (a przydałby się bo napęd się może zepsuć i nie ma w co grać) a jako ostatniego pełniaka obstawiam h.a.w.x (z pkk i jest z serii clancy'ego a ostatnio dużo takich gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pełniaki na razie takie sobie. Jeśli do hydry będzie dodany steam key (a przydałby się bo napęd się może zepsuć i nie ma w co grać) a jako ostatniego pełniaka obstawiam h.a.w.x (z pkk i jest z serii clancy'ego a ostatnio dużo takich gier)

HAWX to marzenia:Ptakie tytuly tylko w numerach urodzinowych sie trafiaja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że sporo osób pisze tutaj "Jeśli trzeci pełniak nie będzie super mega hicior to nie kupię tego numeru".Redaktorzy pracują miesiącami aby wykonać dla was kilkanaście/dziesiąt recenzji i liczą na to, że je przeczytacie.Gry są dodatkiem, i to świetnym więc nie marudźcie i zacznijcie myśleć inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak każdy ma swój pirytet przy kupowaniu pisma - są nim albo pełne wersje, albo zawartość pisma. Np. dla mnie piorytetem jest dział o sprzęcie, czasami zapowiedzi lub recenzje, publicystyka oraz pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki fajne, w ZD zagram, jednak dla czego do jasnej... ciasnej drugi pełniak (wg.gry-online) chodzi na vista dopiero od 4gb ramu?!

Bo tam dają wymagania zalecane, a nie minimalne! 2 GB wystarczy, żeby uruchomić i grać.

Zatem bardzo dziękuję za informację :) W takim razie nic tylko czekać na wydanie magazynu, jak również ujawnienie pierwszego pełniaka. Swoją drogą, mam nadzieję na jakiegoś dobrego, dynamicznego FPS'a. Przejadły mi się już te taktyczne, które od jakiegoś czasu były dodawane do CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych rozwala fakt, że ludzie myślą tylko o pełniakach, ale dla mnie jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że mimo iż nie ma żadnej informacji o tym że będą przypisywane do steama, a takowe były przy DoWII i SR2, więc są to tzw. wersje non-steamowe a duża część postów w temacie to zapytanie czy można będzie je przypisać... Ludzie, trochę trzeźwego myślenia, gdyby potrzebny był steam to ghost by o tym napisał w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że sporo osób pisze tutaj "Jeśli trzeci pełniak nie będzie super mega hicior to nie kupię tego numeru". Gry są dodatkiem, i to świetnym więc nie marudźcie i zacznijcie myśleć inaczej.

Przecież tak jest co miesiąc, więc nie jest nowością, jak ktoś napisze, aby do CDA dodali, np. Call of Duty. :happy:

A co do przecieków, to w Zombie Driver i Hydrophobię, pewnie zagram, ale nie sądzę, żeby mnie mocno wciągnęły. Ciekawi mnie jednak, jaki będzie trzeci pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver ? Nieźle, naprawdę nieźle. Choć nie dostała zbyt wysokich ocen od razu mi się spodobała i nawet planowałem jej zakup, ale dobrze, że CDA mnie uprzedziło :wink:

Hydrophobia. Tu już gorzej. Nie jestem zbytnim fanem tego typu gier, ale spróbować nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych rozwala fakt, że ludzie myślą tylko o pełniakach, ale dla mnie jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że mimo iż nie ma żadnej informacji o tym że będą przypisywane do steama, a takowe były przy DoWII i SR2, więc są to tzw. wersje non-steamowe a duża część postów w temacie to zapytanie czy można będzie je przypisać... Ludzie, trochę trzeźwego myślenia, gdyby potrzebny był steam to ghost by o tym napisał w pierwszym poście.

ghost jest na urlopie mnie akurat śmieszy umiejętność czytania niektórych osób: post enkiego z wczoraj :D

Po urlopową nieobecność Ghosta, w tym tygodniu przygotowane przez niego przecieki poprowadzę ja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...