Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Teraz gram w Two Worlds (nareszcie sprzęt mi pozwala...)

No i dzięki za RE5, kupiłem CDA po 2 latach przerwy (poważnie!) dla recenzji Wiedźmina 2 a tu proszę...nie lubię strzelanek a się wciągnąłem tak, że prawie całą przeszedłem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arma II i Robotica bardzo fajnie plus dla redakcji :icon_wink: pamiętacie numer z grą pod tytułem Resident Evil 5 gra bardzo dobrze wypadła to super połączenie shutera z survival horrorem i chciał bym żeby było więcej takich gier o takich klimatach horror owych :icon_smile: :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie?! ArmA II jest bardzo dobra tylko trzeba znaleźć jakieś serwer gdzie są spoko ludzie ;) (rozumiem, że większość woli bezmózgie Call of Duty). Jeśli ktoś chce zagrać na poziomie w Armę i uczyć się grać zapraszam na

www.armacenter.pl

Co do teraźniejszych pełniaków to bardzo fajne gry w szczególności Gothic 3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie?! ArmA II jest bardzo dobra tylko trzeba znaleźć jakieś serwer gdzie są spoko ludzie ;) (rozumiem, że większość woli bezmózgie Call of Duty). Jeśli ktoś chce zagrać na poziomie w Armę i uczyć się grać zapraszam na

Nope. To nie miejsce na reklamy. - Bethezer

Co do teraźniejszych pełniaków to bardzo fajne gry w szczególności Gothic 3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już cała seria Gothica pojawiła się w CD-Action. :) Arcanii nie liczę, ponieważ to zupełnie inna gra niż poprzednie części. Bardzo spodobała mi się Robotica na coverze. Może więcej ludzi dzięki temu podręcznikowi zacznie grać w RPG. Ogólnie pod względem pełniaków CDA jest coraz lepsze, do tego ciągle za tą samą cenę. ;) Pod tym względem (i pod wieloma innymi, ale to nie ten temat :)) jesteście najlepsi na ŚWIECIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie gry jak i cała zawartość cd-action jest świetna i żadne pismo w PL jak zapewne w całej EU nie może się równać. Za 15zł dostajemy świetne gry,konkretne pismo i całe mnóstwo dodatków na płycie(mnóstwo świetnych tekstów do poczytania) co podnosi wartość całego zestawu. Jak by policzył stosunek ceny do zawartości to inne pisma by musiały kosztować pewnie ze 40zł albo więcej żeby oferować to co cd-action.Takie są fakty. CD-ACTION ma wielką wartość.

I jeszcze jedno cd-action daje tyle dobra ,że ciężko wszystko przejeść w ciągu miesiąca.Na dobrą sprawe można nie kupować gier w sklepach jeśli ktoś oczywiście nie ma wewnętrznej potrzeby grać w nowości z których sporo będzie w cd-action w nie długiej przyszłości he he.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj spuśćcie z tonu:

@Mynar:

Napisałem o pełniakach, ale skoro nie robisz "koncertu życzeń"... to po co pisałeś o Bully Scholarship? Poza tym - nie używamy tutaj żadnych wulgarnych słów.

@0o0o:

Zamiast pisać post, zaraportuj ten, który łamie Regulamin i tyle. Zwracanie innym uwagi zostaw nam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja przez CDA boję się kupywać gry w sklepie. Miesiąc czy 2 temu poszedłem do sklepu zęby zakupić sobei jakiegoś przyzwoitego RPG'a oczywiście jak tylko zobaczyłem Mass Effect pomyślałem "wszyscy mówią że to zaje.. kupię sobie" po czym "nie no bez sensu pewnie za miesiąc będzie w CDA" i proszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie myślałem, że na tego Mass Effecta tak się ludzie rzucą. Trzy dni po premierze CDA, a w Empiku dwa numery zostały tylko, ledwo zdążyłem kupić.

W kiosku, w którym zwykle to zaopatrzam się w świeżutki numer CD-A (znajdującym się w mojej Wsi) już w dzień premiery, około godziny 16 nie było! Aby zakupić swój upragniony egzemplarz musiałem wybrać się do większego saloniku prasowego znajdującego się w Galerii Handlowej w centrum mego miasta! Szaleństwo, sądzę, że Bauer odnotował rekordowy wynik jeśli chodzi o sprzedaż aktualnego numeru CD-A.

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mass Effect już był to czemu nie DA Origins ? :P (żaaaartuję).

A tak ogólnie to coraz lepsze pełniaki dają w CD-A (jednego miesiąca ARMA drugiego Mass Effect). Aż strach udać się do sklepu bo człowiek myśli "A może ta gra będzie za miesiąc w CD-A ? ". Dlatego gry zazwyczaj kupuję po przeciekach mając już czyste sumienie że nie będę miał dubla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...