Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Czemu mam wrażenie, że CDA stara się za wszelkącenę dawać pełne wersje jak najnowszych gier, często ignorując fakt, że sami dali wcześniej średnie oceny dołączanym grom ?

So Blonde z najnowszego numeru, nijak się nie ma pod względem grywalności w porównaniu z chociażby Runaway (dołączoną, zdaje się, w ubiegłym roku).

Najnowsza nie znaczy najlepsza. Już wolałabym serię BG na DVD, pomimo reedycji Extraklasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że CDA daje świetne gry ostatnio.Devil Mac Ray 4,World of Goo,Watchmen.Nawet dla samych płytek warto was kupować... ale oczywiście jest jeszcze więcej powodów:).

Aż strach pomyśleć jakimi pełnikami uraczycie nas za miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Nie trzeba dawać tylko premierowych i nowych gier. Bardzo chętnie zobaczył był na coverze jakieś starsze sprawdzone gierki, bo większość z tych Polskich premier to co najwyżej średniaki. Jak dotąd zaskoczyła mnie tylko jedna gra o której nic nie wiedziałem. Nexus: the jupiter incident. Niby polska premiera a tu kawał naprawdę dobrej gry.

Tyle jest dobrych gier z tanich reedycji a tu takie gry które kosztują po 60 zł. Mi się marzy jakiś stary hicior :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym się ucieszył z którejś części serii Heroes albo jakiejś starej dobrej strzelanki, ale skoro tak się rozpędzacie z dawaniem nowych gier to marzyłbym o BF2, Kane & Lynch Dead Men lub Bioshocku.

p.s Wiem, że Ea nie sprzedaje licencji do gazet, więc Bf'a raczej nie będzie na coverze.

Edytowano przez badcompany2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych starych gier to moglibyście kiedyś dodać na coverka jakiegoś Dawn of Wara. Jak jeszcze chwilę pomyślałem to także ucieszyłbym się z tego nowego Bionic Commando.

taa...może Heroes oMaM 5 ??A potem Kuźnia przeznaczenia...ciekawi mnie czy kiedykolwiek w CDA będzie Wiedźmin.///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki owszem są super ,ale od pewnego czasu jest standard-Przygodówka-Akcja , a ja bym chciał jakieś RPG bo dawno ich na coverze nie widziałem ( na przykład M&B ) co do Bionic comando to bardzo prawdopodobne po tym jak przeczytałem ocene w CDA ,zresztą są dawane lepsze gry od bionica i nowsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, data premiery nie ma żadnego znaczenia, cała rzecz polega na porozumieniu się z wydawcą i osiągnięciu ugody. Jak się domyślam wydawca Ninja Blade nie nastawiał się na duży zysk z wersji PC, więc po miesiącu opchnął ją do czasopisma. Zresztą, każdy pełniak należy rozpatrywać w osobnej kategorii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC4 jest troche dziwne. Ja przeszedłem tą 1 misję (miałem pokonac tego kolesia w kościele) i nie było następnej. Cały czas była ta sama po 3 przejściu tej misji juz mi sie nie chciało.

Było w CDA jakies Diablo ? Albo jakies Heroses ? Albo jakis Hitman ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...