Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Co do klutni o sterowanie to

M.in. dlatego!

Ort- zawsze dobra zmiana tematu gdy nie ma sie argumentów w dyskusji :roll:

A wracajac do tematu to przeczytalem naprawde mase recenzji na zachodnich serwerach i jakos nikt nie nazeka na problemy z wersja PC Po za tym wcale nie ma tak wiele negatywnych komentow na forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ort- zawsze dobra zmiana tematu gdy nie ma sie argumentów w dyskusji

Ja tylko dla Twojego dobra. Dyktando jeszcze Wam jakieś zrobią w szkole i będzie chryja w domu. Szlaban na konsolę.

Zebys wiedzial ze tak bylo :D Ale szlabany mialem wtedy na commodorka a potem Amige :P Dobre 16 lat temu. Czyli pewnie w czasch gdy Ty jeszcze jamnikom patrzyles prosto w oczy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) Gears of War to nie FPS! wiec w ogole po kiego grzyba ta rozmowa??? Bo jakies dzieciaki wyskauja z tekstami:

Tyś zaczął tę dyskusję Pecetowymi szowinistami.

Strowanie myszką jest właśnie dobre, tam gdzie mysz wędruje twoja kulka, Wy na konsolach macie AIMBOTY (u nas to cheat) albo wasze gry jak halo macie takie bronie z których poprostu nie trzeba celować wystarczy pacnąć serie w podłogę a fala uderzeniowa zrobi reszcze, ale celowanie np ze snajperki to już tylko przy pomocy aimbota i co ty tu nazywasz skillem to że komputer za Ciebie celuje?

Kiedyś konsola to była konsola płyta cd, karta pamięci i pad, gry powstawały prawdziwe arcade jak w salonach gier w które się młóciło za żetony, teraz tak naprawdę to grasz na pcecie o nazwie xbox tylko że trochę mniejszym (myszka, klawiatura,dysk, linux na ps3?) z tym ze przepłacasz sromotnie za gry bo za cod4 które ja kupiłem na pc za 79zł Ty musiałeś zapłacić 230. A od kiedy gry zaczęły powstawać równocześnie na konsole i pc mają one zazwyczaj drewniany multiplayer jak choćby MOHA i są żałośnie krótkie a to przez to że u was na konsoli więcej na płyte nie wlezie i z tego powodu i my mamy przechlapane. Zobacz jak jest z GOW, pc dostaje więcej bo na Xsie musiała by być druga płyta i musiałbyś je zmieniać. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BrokenToy, Tak autoaiming jest taki straszny i atk psuje rozgrywke ze wlasnie dlatego na Xie ukazuja sie kolejno Bioshock, Orange Box, halo 3, CoD4, sprzedajac sie w gigantycznych nakladach i zarabiajac grube miliony dolarow :roll:

bo za cod4 które ja kupiłem na pc za 79zł Ty musiałeś zapłacić 230

Nie musialem, chcialem. Swiadoma decyzja wynikajaca z wielu czynnikow.

A od kiedy gry zaczęły powstawać równocześnie na konsole i pc mają one zazwyczaj drewniany multiplayer

Bład. Zacoafane podejscie do rozgrywki sieciowej na PC nijak sie ma do swietnie zunifikowanego, zgranego i dopracowanego Live'a z masa opcji. Problemy z multi wynikaja z zupelnie innych zeczy. Nie wciagaj tego tematu w wojne PC vs konsola bo polegniesz, naprawde.

i są żałośnie krótkie a to przez to że u was na konsoli więcej na płyte nie wlezie i z tego powodu i my mamy przechlapane

Tak, powrzechnie wiadomo przeciez ze najmniej danych upchnac mozna na 50Gb plycie Br w PS3 :lol:

Po za tym dlugosc gier to wymog rynku. Pogodz sie z tym ze tredy ksztaltuja casuale a oni wola gry krotkie. Mainstream

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład. Zacoafane podejscie do rozgrywki sieciowej na PC nijak sie ma do swietnie zunifikowanego, zgranego i dopracowanego Live'a z masa opcji. Problemy z multi wynikaja z zupelnie innych zeczy. Nie wciagaj tego tematu w wojne PC vs konsola bo polegniesz, naprawde.

w 100% sie zgadzam. NA 360 nie uświadczyś gówien typu "Mam neostradę i mi sie zaciną łącze" - wszystkie xboxy sa tak stworzony na tych samychz asadach wiec problemy z multi praktycznie nie istnieją.

Ty dziadu kalwaryjski. Takie byki sadzić? Jaki Ty przykład młodzieży dajesz?

A 16 lat temu to prędzej patrzyłem w oczy wilczurom.

Polecam panie wszechwiedzący, nowy a lepszy od innych Martinie troche przystopować. NA tym forum jest (dziesiątki) tysięcy graczy z większym doświadczeniem w grach a niekiedy życiowym wieć nie zgrywaj pan tutaj weterana.

Ci ktozy tu wypisuja jakie to myszki i klawy sa lepsze w FPSach bredza tak ze glowa boli. Oba systemy sterowania maja swoje wady i swoje zalety. pecetowcy nabiajaja sie z autoaimingu ze niby psuje zabawe...

Martin reprezentuje tu typ osoby która pada od nowej konsoli miała przez góra 10 minut :) ... W moim przypadku także - wolę leżec w pozycji półleżącej na kanapie niz siedziec zgrabiony przy biurku. A headshooty to kwestia wprawy.

E: Liczba moich postów ogłasza ulubioną platformę (choć nie uważam ze najlepszą) :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:Nie musialem, chcialem. Swiadoma decyzja wynikajaca z wielu czynnikow.

Ja bym powiedział ze raczej nie miałeś wyjścia jeżeli chciałeś zagrać w cod4 na xie lub mogłeś nie kupić, lub wziąść na pc ale przecież na pc taki konsolowiec jak ty super nowoczesny i wogóle wyczesany w kosmos nie tknie.

Zacoafane podejscie do rozgrywki sieciowej na PC nijak sie ma do swietnie zunifikowanego, zgranego i dopracowanego Live'a z masa opcji. Problemy z multi wynikają z zupelnie innych zeczy. Nie wciagaj tego tematu w wojne PC vs konsola bo polegniesz, naprawde.

Zacofane podejście? rozumiem że przeglądarka serwerów to dla takiego nowoczesnego konsolowca jak ty to jest zacofanie, żałosny Live za który jeszcze trzeba bulić żeby w pełni cieszyć się multi kiedy ja odpalam grę i przeglądarkę serwerów i się łączę gdzie chce bez opłat. Chodzi o szybkość i wygodę człowiecze a nie o 20000 opcji.

Tak autoaiming jest taki straszny i atk psuje rozgrywke ze wlasnie dlatego na Xie ukazuja sie kolejno Bioshock, Orange Box, halo 3, CoD4, sprzedajac sie w gigantycznych nakladach i zarabiajac grube miliony dolarow

Dla graczy którzy grają w multi aimbot jest poprostu oszustwem, idz pograj w css czy nie wiem choć by dowolną strzelanke multi na PC i powiedz że używasz aimbota bo to nie jest takie straszne przecież, zobaczymy jak długo pograsz. A to że te gry ukazują się na konsole no cóż jestem poczwórnie szczęśliwy że będziesz mógł w nie grać na padzie i nie dotykać tego wstrętnego pc :lol:

ak, powrzechnie wiadomo przeciez ze najmniej danych upchnac mozna na 50Gb plycie Br w PS3

Może na ps3 by i wyszło ale na xa wtedy nie można by było zrobić konwersji, więc wybiera się najsłabszą konsolę i z niej konwertuje się na inne platformy to chyba logiczne :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin reprezentuje tu typ osoby która pada od nowej konsoli miała przez góra 10 minut Smile ... W moim przypadku także - wolę leżec w pozycji półleżącej na kanapie niz siedziec zgrabiony przy biurku. A headshooty to kwestia wprawy.

Co Wy z tymi kanapami? Ja mogę sobie nawet rozłożyć sie na łóżku i mieć dostęp do mojego PiCi.

Martin nie uświadczy starej serii Blitzkriega na waszych zapyziałych skrzynkach i jeszcze miałbym tyle kasy wydawać na prawie same strzelaniny to bym się pochlastał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:Nie musialem, chcialem. Swiadoma decyzja wynikajaca z wielu czynnikow.

Ja bym powiedział ze raczej nie miałeś wyjścia jeżeli chciałeś zagrać w cod4 na xie lub mogłeś nie kupić, lub wziąść na pc ale przecież na pc taki konsolowiec jak ty super nowoczesny i wogóle wyczesany w kosmos nie tknie.

Wybralem wersje na X0 z kilku powodow. Ogolnie lacza sie one w jedna calosc czyli- preferowanie grania na konsoli. Moglem wybrac wersje na PC ale z wlasnych subiektywnych powodow nie wybralem. Podobnie jak z wlasnych powodow wybieram Volvo a nie Mercedesa. Mozemy skonczyc ten temat?:/

Zacofane podejście? rozumiem że przeglądarka serwerów to dla takiego nowoczesnego konsolowca jak ty to jest zacofanie, żałosny Live za który jeszcze trzeba bulić żeby w pełni cieszyć się multi kiedy ja odpalam grę i przeglądarkę serwerów i się łączę gdzie chce bez opłat. Chodzi o szybkość i wygodę człowiecze a nie o 20000 opcji.

Nie masz pojecia o Live lub PSN wiec nie ma sensu nawet wyprowadzac cie z bledu :roll:

Dla graczy którzy grają w multi aimbot jest poprostu oszustwem, idz pograj w css czy nie wiem choć by dowolną strzelanke multi na PC i powiedz że używasz aimbota bo to nie jest takie straszne przecież, zobaczymy jak długo pograsz.

Gralem wystarczajaco dlugo. Przy UT spedzilem pare ladnych lat. Przezucilem sie na konsole i co z tego? Zrobilo to miliony ludzi na swiecie i jakos wszyscy dobrze sie bawia. H3 ma miliony uzytkownikow i graczy w sieci. X360 ogolnie kroluje na dzien dzisiejszy w temacie online. Ale co z tego??? Po co robic z tego problem? Nie wiem co Ty w ogole chcesz udowodnic.

A to że te gry ukazują się na konsole no cóż jestem poczwórnie szczęśliwy że będziesz mógł w nie grać na padzie i nie dotykać tego wstrętnego pc :lol:

PC nie jest wstretny. PC to genialny wynalazek dzieki ktoremu pracuje, place rachunki nie wychodzac z domu , mam kontakt ze znajomymi na calym swiecie itd.

Może na ps3 by i wyszło ale na xa wtedy nie można by było zrobić konwersji, więc wybiera się najsłabszą konsolę i z niej konwertuje się na inne platformy to chyba logiczne

Nie, niestety nie :D

Konwersje zaleza od polityki wydawniczej danego wydawcy i od szczegolowych umow jakie ma on z Sony, Microsoftem czy Nintendo. Ilosc miejsca na plycie nie ma tu nic do zeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że grasz na konsoli i dlatego że twój komputer nie jest wstanie pociągnąć nowych gier ok ale po co zaraz wyjeżdżać z takimi gadkami jak pecetowi szowiniści itp? Twoje argumenty mijają się z celem i nie zamierzam dłużej już ich komentować, bo kto wybiera ten sam produkt który różni się praktycznie tylko ceną ok 140PLN!!! Twoja wypowiedź na temat graczy pecetowych to czysta zazdrość.

Uważam że gry takie jak fps czy tkatyczne skradanki jak splinter cell powinny wychodzić na pc a nie konsole - ostatni medal of honor czy double agent - konsolowe crapy, a taki allied assault czy poprzednie odsłony splinter cell świetne gry, nie były konwertowane z konsol. Tak samo jak na konsoli są świetne bijatyki czy chocby seria final fantasy, wcale nie uważam że powinny wychodzić na pc. Ale nie mówie że jesteście konsolowymi szowinistami czy innymi jakimiś tam tylko dlatego że macie bijatyki i final fantasy. Sam mam konsolkę i chetnie się nią bawię, ale jak chce grać ze swoją drużyną w multi czy fps używam pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że grasz na konsoli i dlatego że twój komputer nie jest wstanie pociągnąć nowych gier ok

Pudlo. Z Crysisem dzis w nocy bedzie radzil sobie calkiem dobrze.

bo kto wybiera ten sam produkt który różni się praktycznie tylko ceną ok 140PLN!!!

Miliony ludzi. I co z tego? A roznic po za cena jest wiele. Ale to kwestia gustu wiec skonczmy ten temat.

Twoja wypowiedź na temat graczy pecetowych to czysta zazdrość.

Po pierwsze nie wypowiadam sie o "graczach pecetowych" a o pewnych konkretnych postawach niektorych osobnikow.

Po za tym czego mam zazdroscic?

Ok zazdroszcze. Przyznaje. Piszac tego posta zazdroszce troche klientowi ktoremu skladam dzis kompa na serwerowej plycie glownej z 8 GB ramu i dwoma prockami Xenon. Przyznaje, gul skacze mi za kazdym razem gdy zajmuje sie designem i sprzedaza TAKICH maszyn ale na plaszczyzne dyskusyjnej po jakiej poruszamy sie tu na forum... wierz mi, nie mam komu czego zazdroscic :roll:

Uważam że gry takie jak fps czy tkatyczne skradanki jak splinter cell powinny wychodzić na pc a nie konsole

Tak, a inni niech nie graja. Nie wolno. Tylko my!

I juz kij z tym ze taki gatunek jak skradanki np narodzil sie na konsolach akurat ehh zawisc :roll:

- ostatni medal of honor czy double agent - konsolowe crapy

Multiplatformowe. I nie crapy

, a taki allied assault czy poprzednie odsłony splinter cell świetne gry, nie były konwertowane z konsol

Ale cieszyly sie tam tez duza popularnoscia.

. Tak samo jak na konsoli są świetne bijatyki czy chocby seria final fantasy, wcale nie uważam że powinny wychodzić na pc.

Powinny. Bo po za toba sa jeszcze inni gracze ktozy, wyobraz sobie moga CHCIEC w nie grac :roll:

Ale nie mówie że jesteście konsolowymi szowinistami czy innymi jakimiś tam tylko dlatego że macie bijatyki i final fantasy.

Nie kazdy konsolowiec jest totalnym fanbojem i nie kazdy pecetowiec jest totalnym fanbojem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział ze raczej nie miałeś wyjścia jeżeli chciałeś zagrać w cod4 na xie lub mogłeś nie kupić, lub wziąść na pc ale przecież na pc taki konsolowiec jak ty super nowoczesny i wogóle wyczesany w kosmos nie tknie.

A ja powiem to za borxxa: jeszcze nie tak dawno (no dobra, 4 miechy temu ^^) borxx zabierał się za granie na PC i gdyby nie to, ze jego X360 wrócił pod jego strzechę, to by sobie dużo pograł :P

A twoje jak i Martina argumenty są żałosne. Że "Live ssie"? Od kiedy? Tam masz wszysto ładnie połączone - szukanie serwerów, statystyki, znajomych itd. Wszystko w JEDNYM miejscu...

I nie w kazdym FPSie na konsolach jest auto-aim, poza tym - to nie jest tak, jak wy to pokazujecie. Tam gra za was nie celuje, tylko poprawia strzał jeśli na przykład strzelisz pół centymetra od wroga... ROFLMAO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem to za borxxa: jeszcze nie tak dawno (no dobra, 4 miechy temu ) borxx zabierał się za granie na PC i gdyby nie to, ze jego X360 wrócił pod jego strzechę, to by sobie dużo pograł

Ale upgrade sie przydal :P Crysisa nie odpuszcze. Wlasnie pomykam do MM bo u siebie w sklepie jeszcze nie mam :cry: Obiecalem sobie tez kupic GoW na PC zeby porownac dokladnie obie wersje bo NIE WIERZE w te opowiesci o strasznych problemach w wersji PC. Podejrzewam ze podepne pada od X0 i bedzie wypasik :D

Po za tym Net slusznie zauwazyl ze nie kazdy FPS na konsole ma autoaiming. taki np Perfect Dark Zero jest go pozbawiony a swego czasu krolowal online

Dziekuje Necik :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% sie zgadzam. NA 360 nie uświadczyś gówien typu "Mam neostradę i mi sie zaciną łącze" - wszystkie xboxy sa tak stworzony na tych samychz asadach wiec problemy z multi praktycznie nie istnieją.

Hm, posiadam i pc i x360 i neostradę :) I zacytowana przeze mnie wypowiedź jest hm...niezgodna z prawdą. Na x360 jak masz "wolną" neo, czy ogólnie, wolny internet to masz takie same problemy jak pcetowcy- lagi, zły ping. Więc nie można powiedzieć, że budowa xboxa rozwiązuje problemy nie wynikające ze sprzętu czy właśnie konsoli.

Co do grania, nikt mnie nie przekona, że w fpsy lepiej się gra na padzie.

Po prostu lubię "klikać myszkę" :P Dłuzej grając w shootery na konsoli, rzecz jasna można się przyzwyczaić, ale nie da się (imo) mieć takiego skilla jak osobnik grający na myszce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% sie zgadzam. NA 360 nie uświadczyś gówien typu "Mam neostradę i mi sie zaciną łącze" - wszystkie xboxy sa tak stworzony na tych samychz asadach wiec problemy z multi praktycznie nie istnieją.

Hm, posiadam i pc i x360 i neostradę :) I zacytowana przeze mnie wypowiedź jest hm...niezgodna z prawdą. Na x360 jak masz "wolną" neo, czy ogólnie, wolny internet to masz takie same problemy jak pcetowcy- lagi, zły ping. Więc nie można powiedzieć, że budowa xboxa rozwiązuje problemy nie wynikające ze sprzętu czy właśnie konsoli.

Netowi raczej chodzilo o to jaka jednolita strukturalnie, pelna opcji a przedewszystkim dopracowana pod wzgledem komunikacji jest platforma LIVE

Co do grania, nikt mnie nie przekona, że w fpsy lepiej się gra na padzie.

Po prostu lubię "klikać myszkę" :P

Spoko. Grasz jak lubisz, masz oba sprzety i codzienne porownanie wiec nie klucilbym sie tu z Toba bo nie o co. Grasz jak lubisz i jest ok :D

Chociaz i tak uwazam ze granie na myszce i klawie ssie :D

( niech nikt tego nie komentuje juz prosze :wink: )

Dłuzej grając w shootery na konsoli, rzecz jasna można się przyzwyczaić
wchodzi w krew :D
, ale nie da się (imo) mieć takiego skilla jak osobnik grający na myszce.

To co innego. Skill pecetowcow grajacych online w FPSy jest zupenie inny od tych grajacych na padach. Nie znaczy to wcale ze wiekszy. Poprostu inny.

W przypadku PC to glownie wyrobienie sobie super szybkiego refleksu z bardzo fotograficzna wrecz pamiecia przestrzenna.

W przypadku padów to raczej super szybki refleks manualny ( malpia zrecznosc :D ) i oczywiscie tak samo pamiec przestrzenna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie da się (imo) mieć takiego skilla jak osobnik grający na myszce.

To zależy jak na to spojrzeć. Prawda - gdyby wziąć pr0 konsolowego i PCtowego, dać im UT3 i sprawić, żeby mogli przeciwko sobie zagrać - gracz PC będzie miał troszkę większe szanse, ale nie będzie to jakaś kolosalna różnica.

Chciałem też uświadomić ludziom, któzy się z nami spierają, że borxxowi chodziło o FEELING: łapiesz pada. Zaczynasz biec - on się trzęsie. Zaczynasz strzelać z CKMu - trzęsie się mocno. Pojedynczy strzał ze snajperki - szybki, mocny dryg. I to uczucie, ze nie naciskasz jakiegoś przycisku, tylko prawdziwy spust - bezcenne ^^

borxx - spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie porównywałbym guzika pada do prawdziwego spustu raczej

tak jak myszki do rękojeści miecza

a jeśli chodzi o feeling to również nie bardzo mi sie to uśmiecha

force fetback to tylko zajawka taka, ze jak coś robisz to ci sie trzesie

pad w ręku jej

wole te wielkie konsole z rezidentem tam przynajmniej jak strzelasz to ci symulują nawet odrzut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem wystarczajaco dlugo. Przy UT spedzilem pare ladnych lat. Przezucilem sie na konsole i co z tego? Zrobilo to miliony ludzi na swiecie i jakos wszyscy dobrze sie bawia. H3 ma miliony uzytkownikow i graczy w sieci. X360 ogolnie kroluje na dzien dzisiejszy w temacie online. Ale co z tego??? Po co robic z tego problem? Nie wiem co Ty w ogole chcesz udowodnic.

Tak, króluje wśród konsol. Wiesz, tak jak Ty piszesz, że skill grajacych na padzie jest inny jak tych z myszką i klawiaturą to tak samo mogę powiedzieć, że sieciowanie na PC jest inne. Nie jest zacofane - jakby takie było, to zostałoby zmienione. A nie zostało - jakoś grający zawodowo po sieci nie narzekają. Na WCG więcej jest dyscyplin korzystajacych z tego "zacofanego" multi na PC niż tego postępowego i wypaśnego Live. A to o czymś świadczy.

Zawsze mnie zastanawia, skąd konsolowcy biorą swoje info "miliony ludzi na świecie przeniosło się z PC na konsole"? Macie jakiś tajną sieć informatyczną i przez webcamy widzicie co się dzieje w każdym domu? Niestety, czy się nam to podoba czy nie, obecnie jest Świat Zachodu oraz Polska (Kazachstanów, Pakistanów itp. nie liczę). Na zachodzie nie ma PC albo konsola - jest i to i to. Tam po obiedzie ktoś sobie postrzela w Halo 3, a wieczorem już jest na GvG w GW czy intancji w WoWie. Karty graficzne, które dla nas idą po 2 000 w takim USA są za połowę tego lub jeszcze mniej, bo odpada w cholerę podatków. Wojna PC vs konsola jest bez sensu, bo sytuacja w Polsce jest daleka od tego, co mamy w bardziej rozwiniętych krajach, więc to, co jest prawdąu nas, jest bzdurą tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem wystarczajaco dlugo. Przy UT spedzilem pare ladnych lat. Przezucilem sie na konsole i co z tego? Zrobilo to miliony ludzi na swiecie i jakos wszyscy dobrze sie bawia. H3 ma miliony uzytkownikow i graczy w sieci. X360 ogolnie kroluje na dzien dzisiejszy w temacie online. Ale co z tego??? Po co robic z tego problem? Nie wiem co Ty w ogole chcesz udowodnic.

Tak, króluje wśród konsol. Wiesz, tak jak Ty piszesz, że skill grajacych na padzie jest inny jak tych z myszką i klawiaturą to tak samo mogę powiedzieć, że sieciowanie na PC jest inne

Wow. Zbuzyles moja wizje swiata :lol: Naprawde jest inne??? Jeszcze mi powiedz ze Sw.Mikolaja nie ma :shock:

. Nie jest zacofane - jakby takie było, to zostałoby zmienione. A nie zostało - jakoś grający zawodowo po sieci nie narzekają. Na WCG więcej jest dyscyplin korzystajacych z tego "zacofanego" multi na PC niż tego postępowego i wypaśnego Live. A to o czymś świadczy.

Pod wieloma wzgledami jest bardzo zacofany. Na dzien dzisiejszy PSN i Live sa wyznacznikami jakosci jesli chodzi o online i wszystko co z nim zwiazane w sferze gier bo tworza pewna zamknieta, wykreowana dla graczy strukture zapewniajaca idealna komunikacje z uwzglednieniem genialnej friend listy zapewniajacej rankingi, porownania wynikow, wymiany danych a przedewszystkim pelna, wygodna komunikacje miedzy znajomymi oczywiscie z opcjami zaproszenia do gier itp itd.

Najwazniejsze jest to ze taka platforma jak Live! obejmuje swoimi zasadami wszystkie gry i podlaczonych do sieci graczy tworzac wielka spolecznosc a wszystko szybko, wygodnie, przejzyscie i dodatkow z masa dodatkow.

Tak, online w PC ( w obrebie grania) uwazam w pewnym sensie za zacofanie.

Na zachodzie nie ma PC albo konsola - jest i to i to

Jasne. Ale w sferze gier na zachodzie rzadza konsole a wojny sa i tak wszedzie. Debili sieja rowno. Nie zaleznie od zamoznosci spoleczenstwa. Wszedzie ci niepoprawni fanboje :roll: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły takie wypisujesz ze aż się słabo robi. Człowieku jak chce z kimś pogadac to nie potrzebuje do tego gry tylko właczam xfire i gadam, prawdziwy team ma swoją strone serwer itp i w ten sposób tworzy społecznośc i nie potrzebuje to tego liva i dodatków, W grze multiplayer chyba nie o to chodzi zeby siedziec na czacie i grzebać się w opcjach i w masie dodatków bo na grzyb to komu, mi zalezy na tym żeby połączyć się do serwera i grać, wystarczy jedno kliknięcie i już gram a na kij mi jakieś dodatki.P ozatym nie musze za to płacic tak jak Ty za tego idealnego x live,a ty zachowujesz się jak szpanerek z aparatem fotograficznym za 10000, którym nie robisz zdjęć tylko biegasz i pokazujesz wszystkim jaki masz aparat :lol: bo tak naprawdę twoje zdjęcia są takie same jak z aparatu za 1000.

Właśnie Ty jesteś niepoprawnym fanbojem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypisuje [beeep] tylko pisze moje zdanie na temat porownywania grania online. Jak widac po popularnosci Live'a ludzie sa z niego mega zadowoleni i na dzien dzisiejszy Live nie ma konkurencji jesli chodzi o jakosc.

Właśnie Ty jesteś niepoprawnym fanbojem
.

Wiem. Straszny ze mnie fanboj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...