Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

przygodówek(no może tu się jeszcze nie zmienia).

No też jużnie bardzo. Takiego Dreamfall mnożna przejść całego praktycznie bez użycia myszy, sterowanie typowo konsolowe (co jest na początku gry na maxa wkurzające).

Także przygodówki też na konsole wchodzą. I chyba nawet sensowniej w nie będzie grać niż w strategie, które sąnaprawdę dziwne w grze (np. Władca Pierścieni, śmiesznie się gra bardzo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości! To nie jest miejsce na zastanawianie się nad wymieraniem rynków!

Gry na PCty będą powstawały tak długo, jak będą istnieli ludzie z nich (PCtów) korzystający.

A całą ta dyskusja czy konsole są lepsze od PCtów ma tyle sensu co tzw. "wojna płci".

Słownie: ZERO!

Fajnie będzie zagrać w GoW na PCcie. Nawet, jeśli nie będzie już taki oryginalny i przełomowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuły, dzięki którym konsolowiec przerzuciłby się ze swojego PS3 na PC...Policzmy: Crysis

nie ma i nie będzie takiej gry na PC dla, której rzuciłbym moje PS3, ba! nawet PS2 w kąt

Gears of War, ale na to czekam, ciekawe czy mój komputer to pociągnie

ja bym chciał konwersję na PS3 (no co ? pomarzyć nie mogę ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek ->

Za to są gry na Xboxa 360, których konwersja na PC to tylko marzenie (Tony Hawk's Project 8, Gears of War, DoA 2 Extreme [symulacja siatkówki plażowej z bardzo skąpo ubranymi paniami w roli głównej. Nie mylić z serią bijatyk]) itp. PS3 nie może się raczej pochwalić niczym. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzanm sie rynek komputerowy nie wymiera zyski z gier i sprzetu komputerowego nadal majo wartosc ok 1 milarda dol. :D:D i jeszce jedna sprawa -- gry na konsole sa robione na PC wiec nie sadze zebysmy wymarli koledzy PC towcy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry na konsole sa robione na PC wiec nie sadze zebysmy wymarli koledzy PC towcy :D

chodzi ci o to, że gry na konsole, powstają też na PC (konwersje) ? czy o to, że gry na konsole są ROBIONE (tworzone) na PieCach) ??

A ja mówię: 2 x NIE, bo jeśli już to konwersje są naprawdę marne, co nie przekłada się na wielkie zyski, a poza tym, jeśli jeszcze są osoby, które nie wiedzą to: gry na konsole powstają na DEVKITach

http://static.flickr.com/44/152060891_bbd6ffa988.jpg

http://www.gamekapocs.hu/jatekok/PS3/plays...iles/devkit.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czesci masz racje

ale wytlumacz mi swoimi slowami czemu ludzie w pewnnej chwili byli pewni ze GOW powstanie na PC ???? Ponieważ w silniku graficznym bylywzmianki o nvidii i nie daltego ze GOW ma byc robiony na PC tylko dlatego ze byl robiony na PCcie podobnie jak wiekszosc gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszzzz, przeciez GoW to reklama Unreal Engine 3, który jest tak wykombinowany że śmiga bez problemu na 360 i PS3 oraz na PC (jak się ma te kuźwa karty, ramy i miejsce na dysku) więc konwersja nie będzie czymś uber trudnym.

To raz a dwa- ludzie byli pewni bo taka była zapowiedź że GoW wejdzie na pc XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłeh, hłeh. Poszperałżem troche na GOLu i znalazłem coś ciekawego.

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=5008

Czyżby jednak GoW powstawał na PC, czy to tylko GOL jest leko zamotany w czasie? Swoją drogą to Gears of War jest naprawde świetny. Grałem chwile u kuzyna (na więcej mi nie pozwolił koks jeden :x ), ale zrozumiałem skąd te oceny. Gra wymiata, powoduje szczękopad i migotanie przedsionków. Do tego jeszcze inny news.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=31497

Panie i Panowie: radujmy się :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint ->

A wiesz, że twoje IQ było w trakcie twojej odpowiedzi bardzo niskie?

Pewnie, że to FPS!

4K^^FoV ->

Życzę powodzenia. Sam będę uparcie upgrade'ował mojego kompa, a ty graj w te swoje konsole.

Wcześniej offtopic, a teraz niekompetencja i chamstwo. Jednym słowem - droga do ostrzeżenia zakończona sukcesem - Qbuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint ->

A wiesz, że twoje IQ było w trakcie twojej odpowiedzi bardzo niskie?

Pewnie, że to FPS!

No i wyszła dyletantowi słoma z butów :) Rozumiesz skrót "FPS"? First Person Shooter, strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, jak Doom czy Quake. Gears of War to strzelanina z perspektywy trzeciej osoby, nawet filmik zapodałem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint ->

A wiesz, że twoje IQ było w trakcie twojej odpowiedzi bardzo niskie?

Pewnie, że to FPS!

Aż zadrżałem.

Dla pewności zerknę do CDA. A nuż znajdzie sie jakiś babol...

A jak mawia przysłowie: "możliwość 'przycelowania' FPSa nie czyni".

BTW ciekaw jestem jak można mierzyć IQ przez internet...

I to w "trakcie odpowiedzi"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może FPS = Fourth Person Shooter?

Czwarta osoba? Pięknie. Przy okazji GoW jest grą 4D, bo przecież rozgrywa się, między innymi, w czasie ;)

Zamiast snuć niepotrzebne dysputy o nazwę gatunku, napisalibyście co Was tak urzekło w tej gierce.

Urzekła mnie cudna kampania reklamowa (na zachodzie, rzecz jasna) i ilość kasy wpompowana w coś, co godnie dzierży miano system-sellera ^^ Z samej gry nic mnie nie urzekło, bo w ogóle w nią nie grałem, nawet nie widziałem w akcji inaczej, niż na filmikach, bo na empikowym X360 nikt prezentacji nie zrobił. Choć gdyby zrobili, to lokalna żulerka by się już w ogóle nie odkleiła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of War to TPP - Third Person Perspective. ;)

Może kiedyś, jak będę miał xBoxa 360, kupię Gears of War. Tylko ciekawe, kiedy będę miał konsolkę... Bardzo mocno spodobała mi się grafika. Jest po prostu cudna.

Mam nadzieję, że już niedługo zagram w GoWa. Nie wiem gdzie, kiedy, jak, al muszę. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...