Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

ostatnio gram tyle co nic, więc nie jestem w stanie wymienić Ci tutaj 3497856 tytułów, co nie zmienia faktu że dla mnie GoW i tak nie jest niczym specjalnym, ot kolejna dobra (i tylko dobra) gierka do pogrania. W miarę prosta żeby się co poniektórzy za szybko nie zrazili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tą grę trzeba poczuć, trzeba w nią zagrać na 22", z dźwiękiem z X-Fi crystalizer, z paczką gości z polskiej sceny. Wtedy dopiero daje po d**ie :rolleyes: Wiem co mówię, bo robię tak od kilku miesięcy i nie mogę przestać. A jak gra wydaje Ci się łatwa, to zagraj na insane w coop'ie.

BTW: Apocalipse, jaki masz GT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadłeś, grałem na średnim poziomie trudności, na wysokich detalach i po wymianie uszkodzonego zasilacza nie wywaliło mnie do windy w ogóle. Na średnim poziomie było tylko kilka naprawdę trudnych momentów, po godzinie grania wgryzłem się na tyle żeby większość starć przejść za pierwszym czy drugim razem. Z wyłączonym dźwiękiem - prawda, ale ja w 99% gier wyłączam dźwięk, po prostu wolę sobie posłuchać muzyki z wieży. Grać grałem sam, znajomi albo grali na X360, albo olali wersje PC więc o multi się nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Z wyłączonym dźwiękiem - prawda, ale ja w 99% gier wyłączam dźwięk, po prostu wolę sobie posłuchać muzyki z wieży.(...)

Imo - fail. Nie tylko, jeśli chodzi o GoW, ale także każdą inną grę, wykluczając mmo, bo tam na prawdę można mieć dość słuchania tych samych brzdęknięć, kliknięć i padających mobów przez kilka tys. godzin. We wszystkich innych produkcjach dźwięk stanowi dla mnie nieodłączny element gry. Buduje klimat w równym, jeśli nie większym stopniu, co styl graficzny, projekty poziomów, etc. Nie potrafię sobie wyobrazić grania w jakąkolwiek grę bez dźwięku, z shooterami na czele, bo w tych, obok budowania nastroju stanowi on istotny czynnik wspomagający nas w walce, łatwiej przecie kierować się dwoma zmysłami, niż zaledwie jednym.

Co do już samego GoWa. Przy pierwszym podejściu osobiście byłem wprost zachwycony, mimo tego, że grałem sam. Kolejne solowe wizyty na planecie Sera już tak emocjonujące nie były. Prawdziwa miodność i zarazem żywotność tej gry tkwi w świetnym co-opie. Dopiero wydzierając się na kolesia przez TSa można poczuć się jak na polu bitwy. B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio CD Projekt wydał kolekcjonerkę Gears. Wcześniej już grałem w tą grę, ale tylko pożyczoną.

Zobaczyłem, że cena EK to marne 99PLN i od wczoraj ponownie gram w GoW.

Gra kapitalna, dalej wgniata w fotel grafiką, muzyką i klimatem ogólnym, a moja kochana rodzicielka zaczęła się zastanawiać, czy jestem normalny, jak zobaczyła akcję z piłą;]

Koszulka, kubek i czapka cieszą, ale najbardziej mnie rozwalił numer seryjny: 001 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyłączonym dźwiękiem - prawda, ale ja w 99% gier wyłączam dźwięk, po prostu wolę sobie posłuchać muzyki z wieży.

:huh: Po przeczytaniu tego - odpadłem.

Taką czynność można nazwać jakkolwiek, ale na pewno nie graniem.

Bez dźwięku człowieku nigdy tak naprawdę nie "wejdziesz" w świat kreowany przez grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te powiadomienia forum są srogie.

@losio3 - powinno pójść elegancko, pomijając przycinki w kampanii, które zdarzają się wszystkim.

@anger31 - Nie wiem, czy to nie spoiler, ale napiszę - Heada dostał Anthony Carmine, jeden z trójki braci, w dwójce spotykasz Benjamina, jest jeszcze bardziej zielony od brata (jeśli to w ogóle możliwe) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś szczęściarzem, bo znam przynajmniej dziesięć osób, którym się przycinało. Sam przeszedłem GoWa dziewięć razy, i za każdym razem się przycinało. To nie ma związku z ilością szarańczy na ekranie, po prostu w niektórych momentach tak się działo. Nie grałeś na moim kompie ani u tych dziesięciu osób, więc nie nazywaj mnie kłamcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, iż tematu i tej grze jeszcze tu nie ma, w każdym bądź razie ja ten błąd naprawiam. Piszcie tu o najbardziej oczekiwanej grze tego roku na Xboxa 360 - Gears fo War 2. Ja już grałem i muszę przyznać, że to najlepszy tytuł na konsolę MS. Czekam na Wasze opinie.

PS. UWAGA !!! LINK DO PORADNIKA DO GEARS OF WAR 2, TYLKO U NAS :

http://www.xbox-zone...p?article_id=20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator- tez myślę, że gra się pojawi na pieca, niemniej ja jakoś nie miałbym cierpliwości czekać pond roku dla edycji blaszanej (kampania nie jest za krótka, dodatkowych poziomów mi nie potrzeba, w multi mamy juz wystarczająco dużo trybów - pewnie dowalą dodatek w stylu obsługi - a może obowiązkowo - DirectX 10 i lepsze tekstury. Suuper).

GoW 2 to prawdziwy killer, mój osobisty faworyt na grę roku. Roku 2008, nie 09. I nie, to nie jest GoW 1,5. To jest pełnoprawna kontynuacja, lepsza moim zdaniem od jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy dodać, że za rok/więcej ta gra nie będzie juz robiła takiego wrażenia jak dziś z przyczyny m.in starzejącej się ciągle technologii. Jeśli chodzo o jedynkę to wiadomo jak było na piecu. Na konsolach szał, u blaszaków przeszło bez większego echa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale to było delikatnie mówiąc trochę czasu temu już, nieprawdaż? ;)

PS: Właśnie zajrzałem na Gtasite i zobaczyłem w komentarzach hordę pecetowców śliniących sie na 'nadchodzące' GTA IV ;P Zaczynaja się już komentarze: "tu możecie ściągnąć fulla"! (oczywiście fake) GoW 2 an PC czeka taki sam los. Piraci ściągną, mało kto kupi i nici z dużego zysku dla Epic .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówca. Ostatnio przeglałem piracką stronę aby zajrzeć (zajrzeć, nie ściągnąć! ) jakie gry tam mają. I wiecie co się okazało? Okazało się, że wyszedł już Assassnins Creed 2 i CoD 6! Cuda!

A co do tematu, gra musi mieć naprawdę duże szczęście, aby nie być rozszarpaną przez piratów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...