Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Ja proponuję, by Smugg miał następujące staty

wygląd - przerobiony chłop (ujęcie na buty z których wystaje.. no wiadomo co 8) )

Głos - z krypty

HP - invulnerable

Atak - głosowy (soniczny) 1111HP/s

Specjalna umiejętność - słowne mieszanie z błotem: przez 111 sekund wszyscy wrogowie w zasięgu leżą na ziemi i nie mogą się ruszyć ze wstydu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się premiera pogromcy W3 - War of the Ring nadchodzi! :wink: Graficznie są bardzo do siebie zbliżone (i tak WoR ma lepszą :P ) Mam nadzieję, że wymagania nie będą za wysokie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogromca W3? Brzmi ciekawie...

Małe pytanko: Ostatnio zagrałem sobie z braciszkiem w mapę pt. Warchasers... no i teraz chcę jeszcze :) Czy znacie jakieś mapy właśnie w tym stylu (znaczy że się steruje tylko bohaterem) albo jakieś źródło tych map? Byłbym bardzo wdzięczny...

Odpowiedzi mile widziane również na GG (1093301) albo na maila <jet_boy@tlen.pl> :) Wielkie dzięki z góry i pozdrawiam

PS. I mały pomysł na postać - a może tak np. Pam Anderson z możliwościami: tit attack (wprasowuje wszystkie pobliskie jednostki w ziemie), summon bodyguard (chyba nie trzeba tłumaczyć) i oczywiście spell immunity... a najlepiej to jeszcze constant burrow bez możliwości odkopania się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

map to są miliooony poszukaj na www.blizzard.com aa jak nie to wpisz w wyszukiwarce Warcraft 3 to ci jakies sronki poznajduje a na niektorych są nawet mapki:] aaaa moze jeszcze www.battle.net - tez chyba cos jest ale czy mapki - nie patrzyłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmwiecie edytor ma ograniczoną :D możliwości .....

Niech ktoś przyśle jakąś mapkę :D na maila Pan_Feanor@poczta.onet.pl :D

Powie jaką jednostkę zabawną kce i ja zrobie (tylko w miarę możliwości ... własnych grafik wstawiał nie bedę .... (niema takiej możliwosci))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

map to są miliooony poszukaj na www.blizzard.com aa jak nie to wpisz w wyszukiwarce Warcraft 3 to ci jakies sronki poznajduje a na niektorych są nawet mapki:] aaaa moze jeszcze www.battle.net - tez chyba cos jest ale czy mapki - nie patrzyłem :)

Ehm, szczerze mówiąc liczyłem na jakąś konkretniejszą odpowiedź typu: "poszukaj mapki [i tu nazwa]" bo w wyszukiwarce to zawsze można wklepać, ale to nie o to chodzi... Z resztą z niektórych stron które wyszukiwarka znalazła to i tak już pościągałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, przepraszam, czy Wy nie słyszeliście o takich jednostkach jak czołg parowy, kanonierzy, wóz mięsa, balista czy katapulta? :roll:

Nooby?? :)

wsparcie machin oblężniczych, tu loobie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaczalem kampanie orkow w TFT. I powiem wam ze to jest naprawde swietny pomysl !!!!!!!!!! Super :D

aaaa, ja już musze mieć tego Frołzena!

Arnie: po raz kolejny cie lapie na 2 postach pod rzad. Jeszcze jedna taka sztuczka i dostaniesz bana na kilka dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hulka nima spry.......

ale ze spidim mogłby byś problem :D może kiedyś zrobie Smugglera :D

Wiekliego potężniego strasznego WIEŚNIAKA :D (bez obrazy Smg :>)

A ludziki z bractwa stali można zrobić bardzo łątwo :D bierzemy golema modyfikujemy kolory, rodzaj ataku i wielkość oraz oddzywki :D i mamy coś AP podobnego co gada jak powiedzmy kawależysta i strzela z czegoś co robi Bum....

albo zrób Wiśniewskiego, byleby był słaby :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta oa potem leppera i caly rząd i wszystko rozwal..... na male kawalki a potem przejada po ich resztkach katapulty a zanimi Grunty z okrzykiem "za horde" nno chyba ze ich lepper zablokuje im drogi sianem.. :) a giertych nie wypusci ich z portu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ! Hip Hop Jest taki wypasiony ^_^ wyobraź sobie ze wszystkie jednostki w War 3 mają takie cool spodnie że o kostki krok zawadza !

I że każda jednostka <jak na nią klikać> ma taką zajef 8) ajną nawijke !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest warty swojej ceny, nie stracił na grywalności ani na klimacie (względem W3:RoC) i kampania jest IMHO "odważniejsza", znaczy trudniejsza nieco... nie ma już tak wesoło że (w misjach gdzie nie ma chłopów) bierzemy to co mamy i idziemy "na chama" do przodu waląc po drodze we wszystko co się rusza... Nareszcie takie rzeczy jak potion of greater mana czy healing stały się przydatne żeby nie powiedzieć niezbędne. Ot przykład - taki sobie arcanite golem (albo jakoś podobnie, nie pamiętam dokładnie) którym ma całkiem "konkretnego" damage'a i 5000 HP... chyba tylko odpowiednie operowanie jednostkami (mocny, wyposażony w potion(s) of haling bohater na pierwszy ogień, z tyłu strzelające jednostki i we wszystko wpleciony ksiądz albo dwóch którzy leczą towarzystwo; bo niestety zbyt wielu jednostek to akurat w tej misji nie ma) - to się właśnie nazywa STRATEGIA :)

Nowi bohaterowie i jednostki - np. obsidian statue (undead) stał się nieodzownym elementem obrony mojej bazy, a i "na front" zawsze zabieram dwa.

Kampania Orców - rewolucyjna i rewelacyjna! (tylko przydałaby się jeszcze możlwiość noszenia większej liczby przedmiotów :))

Do czego się mogę przyczepić? Do niektórych dźwięków raczej średnio pasujących do gry (vide: jeden z czarów nowej bohaterki elfów - brzmi jak śmiech pijanej wiewiórki :)) Ale to jest takie czepianie się "na siłę". Gdybym ja miał ten dodatek ocenić - 10/10 bez zastanowienia :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) szkoda ze niemozna kierowć rasą nagą(no tylko jak se ustawisz w edytorze) :)

Jak to nie? Pod koniec kampanii nocnych elfów w misji w której zawiązał się (braterski z resztą) sojusz Ilidana i Malfuriona 0 właśnie rasą Naga i Ilidanem rzucasz się swojej ukochanej Tyrande Whisperwind na ratunek... ach... Albo misje: przedostatnia i ostatnia w kampanii ludzkiej. Da się nimi grać, tylko trzeba przejść kilka mis(j)i :)

Jeszcze jedno... wie ktoś może jak zostało przetłumaczone "Naga sea witch" na polski? Bo "naga wiedźma morska" jakoś średnio mi pasuje... że o "naga siren" nie wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareDevil13

Jak to nie? Pod koniec kampanii nocnych elfów w misji w której zawiązał się (braterski z resztą) sojusz Ilidana i Malfuriona 0 właśnie rasą Naga i Ilidanem rzucasz się swojej ukochanej Tyrande Whisperwind na ratunek... ach... Albo misje: przedostatnia i ostatnia w kampanii ludzkiej. Da się nimi grać, tylko trzeba przejść kilka mis(j)i :)

Jeszcze jedno... wie ktoś może jak zostało przetłumaczone "Naga sea witch" na polski? Bo "naga wiedźma morska" jakoś średnio mi pasuje... że o "naga siren" nie wspomnę.

mi chodziło otozeb grać nimi ale nie w kampani tak normanlie!!! :evil: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło otozeb grać nimi ale nie w kampani tak normanlie!!! :evil: :!: :!:

aha, no to pardon, ale wiesz, wszystko zależy od punktu widzenia, bo dla mnie w kampanii to właśnie jest "normalnie" :) Ale jak dla mnie ta rasa nie jest na tyle świetna żebym chciał nią grać, zwłaszcza że nie da się tworzyć Naga Royal Guard :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
Stary ! Hip Hop Jest taki wypasiony ^_^ wyobraź sobie ze wszystkie jednostki w War 3 mają takie cool spodnie że o kostki krok zawadza !

I że każda jednostka <jak na nią klikać> ma taką zajef 8) ajną nawijke !

Dotarlbym do autora takiej mapy i powiesilbym za cojones (to po Hiszpansku ;)) na tych "cool spodenkach, ze o kostki krok zawadza" i wtedy bym na niego kliknal. "Nawijke" mialby nieziemska :D

Hip-Hop ? Ludzie... litosci ! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...