Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Warcraft3 to moim zdaniem niezła gra, ale ograniczenie poziomu bohaterów do 10 to moim zdaniem niezłe przegięcie. Wydaje mnie się, że edytor jest jakby gorszy od tego ze Starcrafta. Tam można było edytować

jednostki i bohaterów jednej strony, że wpłynie to na wszystkie jednostki danego typu. A tak przy okazji: ściągnąłem sobie ostatniego patcha do SC

BW i po zainstalowaniu go gra zaczęła się wieszać. Ponowna instalacja nic nie dała gdyż gra nie chce się uruchamiać. Czy ktoś wie jak z tym sobie poradzić? A patch to był ze strony CDP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytor do WIII jest narazie nejlepszym edytorem w ogóle !!!

a co do paczasz odinstaluj stara, wyczyść rejestr (usun wpisy stara) zainstaluj od nowa .... (to raczej nie była wina pacza...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w UT2k3 tez jest mocno kolorowo (gralem u qmpla) ale w W3 bardziej mnie to wkurza. jak gralismy po LANie to podczas bitwy patrzylem tylko na paski zdrowia bo z tej rewii kolorow sie nie dalo nic wykumac :):) za to w StarCrafcie co innego. tam wszystko jasne i widoczne (przynajmniej dla mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Hmmm... masz rację. Bitwy są szybkie i pełne fajerwerków, przez co uwaga gracza koncentruje się na pilnowaniu stanu zdrowia własnych oddziałów zamiast na podziwnianiu animacji wojowników (swoją drogą bardzo średniej animacji).

No ale nie przesadzajmy. Nie jest tak źle. W końcu grają w to tysiące ludzi, którzy czują się całkowicie usatysfakcjonowani. Mnie też War3 się bardzo podoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W war 3 można robić włąsne jednostki !

:D ja zrobiłem dla Orkoof 2 głowego ogra :D

i troll axethrowera :D etgo z 2

Elfom dałem NOldorskich Wojów ^_^ oraz elfki z łukami powtarzalnymi :D

Ludzie dostali olbrzymoof i ciężką kawalerię

A nad niumarłymi pracuje,....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W war 3 można robić włąsne jednostki !

:D ja zrobiłem dla Orkoof 2 głowego ogra :D

i troll axethrowera :D etgo z 2

Elfom dałem NOldorskich Wojów ^_^ oraz elfki z łukami powtarzalnymi :D

Ludzie dostali olbrzymoof i ciężką kawalerię

A nad niumarłymi pracuje,....

z twojego opowiadania wynika ze warto zajac sie edytorem w3 chyba trza bedzie go znow zainstalowac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilzzard zawsze wiedzial co robie wydajac porzadne edytory do swych dziel. dzieki temu w gre mozna grac bez konca bo w necie zawsze znajdzie sie mnostwo plansz a i samemu tez mozna pokombinowac. podobnie w starcrafcie, w edytorze moglem siedziec na jedna mapka godzinami. a co do W3 to mapki typu RPG (tam gdzie sertujemy herosami) po prostu wymiataja!!! apel do wszystkich tworcow gier: dawac porzadne edytory!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar

Nie wiem, czego chcecie od muzy w W3. "Ciche pobrzękiwania" to są tylko u nieumarłych. U pozostałych ras muzyka jest bardzo fajna. U orków słychać bębny, u elfów jakieś tam mieszane :), a u ludzi po prostu łatwo wpada w ucho.

Dalej - kwestia fabuły. Czego Wy chcecie? Myślicie, że tak łatwo wymyśleć coś rewolucyjnego? To może sami wymyślcie fabułę dla RTS'a, taką, na którą nikt jeszcze nie wpadł :lol: Wtedy zobaczycie jak łatwo jest wymyśleć coś innowacyjnego.

Mnie tam W3 bardzo się podoba i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...