Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz

Nagi! Są rewelacyjnę! Moje ulubione jednostki :)

Niestety ucierpiała polonizacja. Kilka postaci w kampanii mówi innym głosem niż w W3:RoC. Za grę dałbym 9+, a za polonizację 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagi! Są rewelacyjnę! Moje ulubione jednostki :)

Niestety ucierpiała polonizacja. Kilka postaci w kampanii mówi innym głosem niż w W3:RoC. Za grę dałbym 9+, a za polonizację 6.

Arthas ma ten sam głos?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ! Hip Hop Jest taki wypasiony ^_^ wyobraź sobie ze wszystkie jednostki w War 3 mają takie cool spodnie że o kostki krok zawadza !

I że każda jednostka <jak na nią klikać> ma taką zajef 8) ajną nawijke !

spoko pomysł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip hop? Nie, jejku, to już dajcie nawet britney a nie hip hop... nie no jakby to wyglądało i brzmiało... w czasach gdy ma miejsce akcja w W3 nie było jeszcze hip hopu :)

No ale co ja tam mam do gadania nie ja tworze te jednostki więc zamilknę już... a jakby mi przyszło nimi zagrac najwyżej dźwięk wyłączę :)

Inna (obok Pameli :)) moja propozycja na postać to np. yokozuna :) umiejętności:

- Enhanced War Stomp :)

- Breakthru (taki mały taran... nie, nie mały :))

- Giant Fart (na dzień dobry 300 HP, potem jeszcze 30 HP/sek i do tego jeszcze efekt dizziness)

- SuperRoar (jak sie taki dryblas wydrze to niech ktoś spróbuje z pola walki uciec - efekt: przyspieszenie, zwiększenie damage'a i HP u pobliskich jednostek :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak w angielskiej wersji jak najbardziej ten sam głos :) jakie to szczęście że wspaniały dystrybutor jakim jest (i tu nie wiem czy moge podać nazwę firmy - nie znam się na prawie ni w ząB) umożliwił mi zakupienie tej cudownej gry w tym cudownym języku jakim jest angielski :) Nie wyobrażam sobie tej gry po polsku i nie chcę wyobrażać - z całym szacunkiem do tłumaczy - to nie ich wina że gra na polonizacji traci swój urok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie fantazje :D a teraz sobie ją przełużcie na azmiary a zamiary na prace....... (i kto to mówi?) (leń!) (jaki leń?) ( a nie jeleń?) (co z tym jeleniem?) (no chodzi sobie....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR

Jak Wy sobie wyobrażacie Hip-Hop w tej grze ?!?!

Załóżmy klikamy na PEON-a, a on na to: What's up Madafaka albo YO! .. :) Nie będę tłumaczył jak by powiedział w wersji spolszczonej.. :lol:

W/g mnie rodzajów muzyki [każdych] nie powinno się mieszać z grami (ŻADNYMI), chyba, że gra jest z tym powiązana.. Jak np. Britney Dance cośtam, cośtam.. [kiedyś nawet chyba była recenzja w CDA] :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
(...) szkoda ze niemozna kierowć rasą nagą(no tylko jak se ustawisz w edytorze) :)

Jak to nie? Pod koniec kampanii nocnych elfów w misji w której zawiązał się (braterski z resztą) sojusz Ilidana i Malfuriona 0 właśnie rasą Naga i Ilidanem rzucasz się swojej ukochanej Tyrande Whisperwind na ratunek... ach... Albo misje: przedostatnia i ostatnia w kampanii ludzkiej. Da się nimi grać, tylko trzeba przejść kilka mis(j)i :)

Jeszcze jedno... wie ktoś może jak zostało przetłumaczone "Naga sea witch" na polski? Bo "naga wiedźma morska" jakoś średnio mi pasuje... że o "naga siren" nie wspomnę.

Albo: Nagi Illidan cię atakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek jest miodny! Bohaterowie nowi sa swietni, szczegolnie ten, co go mozna najac w tawernie - pijak. Najlepszy jest jego glos - jeszcze jedna kolejka? :D

Świetny jest jeszcze nowy mag u Ludzi, jego ogien jest ekstra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o ostatnich dwoch animacjach w TFT. Wg. mnie walka Ilidana z Arthasem jest swietna, ale troszke za krotka. Co do obrazu - Arthas siedzacy na tronie - CUDO, jeden z najlepszych momentow gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem dodatek i muszę przyznać, że jest rewelacyjny! Myślałem, że starczy mi na kilka nieprzespanych nocy w weekendzie, ale grałem w niego nawet nieco dłużej niż w RoC! Co do polonizacji, to jest bardziej poprawna niż niepoprawna. "Nie smuć się, bądź szczęśliwy" (Don't worry, be happy =)). Mi się jedynie baaardzo nie spodobał facet, który podkładał głos Thrallowi...

No i troche się rozczarowałem zakończeniem, kiedy umiera mój ulubiony gostek - Illidan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareDevil13
aa ja jeszcze nie mam :((((( noo ale moze sie kiedys dorobie :P
wiem jak to jest ja terz nie pale , nie pije i nie przeklinam

O ku*** matka zabrała moją wudke i fajki :(:)

Uwazaj, moderator jest blisko! Nie nabijaj sobie liczby postujac kilka razy to samo. Ja to i tak usune. I nie pisz takich glupich rzeczy jak to powyzej, to mnie denerwuje, a nie jest dobrze jak jestem zdenerwowana (to byla prosba)- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu dużo ludzi lubi Ilidana ale wiem czemu ja lubię :) Otóż dlatego że lubię bohaterów z agility jako primary attribute, a zwłaszcza Ilidana i Groma Hellscreama... a teraz obaj zginęli :( napiszę zażalenie do Blizzarda... no a poza tym Ilidan jest fajny bo taki tajemniczy - nie do końca wiadomo po czyjej stronie stoi (w sumie Grom pod tym względem troszkę podobny), a ten sojusz Ilidan - Malfurion, kiedy to Stormrage złapał strażniczkę korzeniami... takie sceny czynią z Warcrafta grę p prostu jedyną w swoim rodzaju, nizapomnianą, z niepowtarzalnym wręcz klimatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno... wie ktoś może jak zostało przetłumaczone "Naga sea witch" na polski? Bo "naga wiedźma morska" jakoś średnio mi pasuje... że o "naga siren" nie wspomnę.
"Naga sea witch" to "Morska Wiedźma a "naga siren" to po prostu "Syrena".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...