Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

TAK! PRZYSZEDŁ! Świeżutki Frozen Throne w wersji angielskiej został dostarczony o mego mieszkanka :) Oczywiście nie żałuję żadnej z 99 złotówek wydanych na tę płytkę :) Nie podoba mi się co prawda ten "nowy świat", ale to taki mały mankament, bo ten klimat, to słownictwo, ta muzyka itd. po prostu wszystkie niedoróbki z nawiązką rekompensują. Krótko mówiąc - polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

FT (i patch 1.10) wprowadza wiele usprawnień, jak zaznaczenie ma mapie miejsc z creepami lub automatycznie używane księgi.

Podoba mi się możliwość kupowania bohaterów w tawernie i zwiększenie limitu żarcia do 100.

Wszyscy, którzy nie zamówili FT przed premierą niech żałują. Kupując w Wirtualnym dostałem Robina Hooda: Legendę Sherwood w pudełku i Alien Nations 2 OEM gratis. Teraz dają tylko Devil Inside OEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczenie miejsc z creep'ami? Przecież to już było, w zwykłym Warcrafcie3! Takie pomarańczowe, bodajże, obszary... Znaczy było w multiplayer, ale czy było w single to zaczynam się zastanawiać... Co do nowych jednostek itd. - za dużo by pisać, chyba będziesz musiał poczekać na recenzję... Jeśli chodzi o grywalność to IMHO nie zubożała ani trochę względem W3:RoC. Najlepsze jest to, że fabuła jest kontynuacją tej z Reign of Chaos... Nowy bohater (a raczej bohaterka) Night Elfów - Warden -ma fajne czary, natomiast Blood Mage to takie tam... no mi jakoś się nie podoba... reszty nie zbadałem bo jeszcze nie doszedłem, a granie w Multiplayer to pójście na łatwiznę... :P

PS. Mountain Giant faktycznie jest potężny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Zaznaczenie miejsc z creep'ami? Przecież to już było, w zwykłym Warcrafcie3! Takie pomarańczowe, bodajże, obszary...
Dawno? Tzn. kiedy? Chyba od patcha 1.10, który upodnania War3 do FT.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczenie miejsc z creep'ami? Przecież to już było, w zwykłym Warcrafcie3! Takie pomarańczowe, bodajże, obszary...
Dawno? Tzn. kiedy? Chyba od patcha 1.10, który upodnania War3 do FT.

Nie no od wersji podstawowej Warcrafta. Od wersji 1.0 znaczista ;) Ale mówię, nie pamiętam czy w single playerze tak też było... w multi były zaznaczone na pomarańczowo chyba... w każdym razie w jakimś kolorze było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Zaznaczenie miejsc z creep'ami? Przecież to już było, w zwykłym Warcrafcie3! Takie pomarańczowe, bodajże, obszary...
Dawno? Tzn. kiedy? Chyba od patcha 1.10, który upodnania War3 do FT.

Nie no od wersji podstawowej Warcrafta. Od wersji 1.0 znaczista ;) Ale mówię, nie pamiętam czy w single playerze tak też było... w multi były zaznaczone na pomarańczowo chyba... w każdym razie w jakimś kolorze było.

No to teraz słabe creepy są zaznaczone na zielono, średnie na pomarańczowo, a mocne na czerwono. :)
ja poczekam na wersje PL bo dubbing w War3 mi sie podobał
Przecież od razu dostępna była polska wersja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech widzisz Dziadku Żniwiarzu bo ja taki yntelygętny jestem że nie zrozumiałem o co Ci chodzi :) Masz 100 % racji, sorry... Co nie zmienia faktu że obie gry (i Reign of Chaos i Frozen Throne) uważam za genialne i to wcale nie po Polsku...

PS. Jak to "była"? Sam dziś w Empiku byłem i widziałem na półce Frozen Throne z koszmarnym dla mnie podpisem "profesjonalna polska wersja językowa"... i na domiar złego nie było wcale tej angielskiej.. tak samo z resztą jak jest z Reign of Chaos :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak to "była"? Sam dziś w Empiku byłem i widziałem na półce Frozen Throne z koszmarnym dla mnie podpisem "profesjonalna polska wersja językowa"... i na domiar złego nie było wcale tej angielskiej.. tak samo z resztą jak jest z Reign of Chaos :x

sorki, nie oto grę mi chodziło, pomyliłem wątki, ach ta vodka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Empiku a tam pólki uginają się od zamarzniętych tronoof... pl z 79.......:( ale la kase wydałem na kości.... (świetny komplet nabyłem :D)

a u mnie Empik zlikwidowali :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III to najbardziej grywalna strategia w jaką grałem. Takie RTS-owe Diablo ,dużo sieczki mniej rozbudowy i myślenia. Ale jak wejdziemy na battle.net to jest już coś innego po prostu trzeba myśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i ja w Battle necie jeszcze niebyłem... ba, nawet w drugą cześć (też mam BattleNet Edition) grałem tylko w single player :) Ja mam wrażenie, że z moimi umiejętnościami to nie ma się co pchać na głęboką wodę :) W końcu gra z żywym przeciwnikiem to nie to samo co gra z komputerem, na którego zawsze istnieje jakiś sposób... Ale kto wie, może kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Na BN jest od groma różnych map robionych przez userów, na których zasady są zupełnie inne (zazwyczaj prostsze) niż w zwykłej grze i są one świetną zabawą dla każdego. Nie wchodząc na BN tracicie połowę frajdy, jaką oferuje gra :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, BN jest przecież głównie DLA ZABAWY !! :D

Zresztą, zawsze można spróbować swoich sił, nie trzeba odrazu koniecznie być najlepszym i zawsze wygrywać, żeby zagrać. A poza tym porażki winny zwykle działać motywująco, nieprawdaż? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...