Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

Dostawa do domu za wPLN + gra tańsza o 2 dychy przynajmniej jakbyś kupował ją w MediaMarkt czy innym. Zresztą po co Ci te wPLN? Będziesz miał 100wPLN i nie będziesz miał pojęcia jak je wydać, a jak je wydasz to znów otrzymasz tą samą kwotę lub więcej.

Wiem. Ja już mam 135 wPLN i nie mam co z tym zrobić. CDP powinno wprowadzić jak cenega- wymiana punktów na sprzęt i gadżety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam np 60 wirualnuch pieniedzy a gra kosztuje 50 zl to moge ja dostac za darmo ??

Nie, nie mozesz. Przy kazdym zakupie mozesz uzyc ograniczonej ilosci wirtualnej kasy. Wiedzialbys to, gdybys tylko zadal sobie odrobine trudu i sam przyjrzal sie stronie Gram.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wPLNY to bardzo pożyteczna rzecz:

Właśnie zamówiłem sobie Edycje Kolekcjonerską NWN2...

Koszt bez wykorzystania wirtualnej kasy: 199 zł.

Ilość wplnów jakie można użyć: 40 zł.

____________________________________

Więc płacimy: 159 zł. bez kosztów przesyłki(już pokryta, kurierska).

Zaoszczędzamy ok. 50 zł... :!:

Więc się bardzo opłaca, biorąc pod uwagę zawartość EK, jak również dostarczenie...Tyle, ze po jakimś czasie robi si pętla-> kupując grę za 150 zł. otrzymamy np 60 wplnów, na kolejne gry, i tak dalej :wink: Wirtualne Pieniądze właśnie tak miały działać => miały nakręcać sprzedaż i nakręcają :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś co zrobić jak zapomniałem hasła na moje konto, a i co do mejla nie jestem pewien. Mogę te gry jeszcze raz zerejestrować na nowym koncie.(na nowym mam 4 gry na starym coś koło 20:/)

Mialem ten sam problem, ale przy probie zalogowania, jesli podasz zlego maila, wyskoczy ci, ze ten adres nie znajduje sie w ich bazie danych (czy jakos tak). I tym sposobem dojdziesz do tego jakiego maila tam podales. A jak to bedziesz juz wiedzial to mozesz skorzystac juz spokojnie z opcji przypomnienia hasla :wink:

Bo nie sadze, zebys mogl dwa razy ta sama gre tam rejestrowac. Mase przekretow wowczas mogloby byc (np. ze jedna gre rejestruje sobie kilku znajomych i maja z tego te wPLN).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Z tego co wiem, to w gram.pl można zarejestrować gry starsze, a te zarejestrowane jeszcze w 'normalnym' serwisie CDP, także przechodzą na konto. Sam już jakiś czas po założeniu konta na Gram.pl "dorejestrowywałem" moje starsze gry i nie było problemu, co więcej - dostawałem za to wirtualne pieniążki. Od 5-10.

Ps. fajnie, że temat został przeniesiony od OT ;)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem Worms World Party ze starej edycji extra klasyki i dostałem 5PLN.

Ale najlepsze było to, że po rejestracji Gothica II z eXtra Gry można było kupić tanio jak barszcz Noc Kruka.

Powinni robić więcej takich akcji. Na przykład z Warhammerem 40k. Ech, rozmarzyłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jest ogólnie genialne. Ceny, promocje, okazje, edycje kolekcjonerskie. To pudło po amunicji w którym wydali Company of Heroes miażdży. Teraz tylko czekam na to jak Medievala II Total War wręczy mi rycerz na koniu w lśniącej zbroi półpłytowej :D Ew. piękna księżniczka też bym się nie obraził :) A poza tym, kiedy zarejestrowałem NWN2 Biała Edycję dostałem aż 45 wPLN. Dziwne, bo teoretycznie powinienem otrzymać 35. Ale nic to ich strata, mój zysk :D Teraz będę miał Assasin's Creed w przyszłym roku (jak wyjdzie, bo jestem sceptykiem co do proponowanych dat premiery) za 45 złotych taniej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja bo jak sama nazwa wspazuje te pieniądze są WIRTUALNE :wink: to w końcu element promocji CDP: widzisz że na normalnej edycji zaoszczędzisz 20 zł, no to kupujesz kolekcjonerską bo do niej tylko te dwie dych więcej dołożysz, a wPLN które za nią dostaniesz trzeba przecież jakoś wykorzystać bo szkoda :lol: .

Co do samego gram.pl to co tu dużo mówić najlepszy serwis dystrybutora, ale w końcu CDP jest największy w Polsce.

Pinkiman>> dożywotnią gwarancję dostaniesz na gry (o ile pamiętam) od 2002 roku, ale można to gdzieś sprawdzić w menu swojego konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm powiem tak - te WPLN są bardzo przydatne ale co jeśli kurier zawiedzie?

Zamówilęm w platynowej kolekcji Warcrafta 3 + Frozen Throne. Zamówilbym prze co innego ale wyszlo najtaniej. (zamiast 59.90 wyszło 44.90) szkoda tylko, że na przesyłkę czekałem...2 tygodnie. Kurierem! Okazało się że Masterlink to firma do tyłka i jeszcze z hamską sekretarką (a byłem mil i grzeczny...do pewnego stopnia - jak mi zaczęła dziamać...) no ale w kocu po 2 telefonach dotarł kurier...ze złamaną ręką :D i do tego był na zastepstwie za innego kolegę który najwyraźniej skończył gorzej :P CDP dostał telefon i przyjął skargę na Masterlinka. Powiedzieli, że takie opinie są dla nich bardzo przydatne i w rekompensacie zwrócili mi moje WPLN. Innymi słowy - zaoszczędzilem jeszcze więcej XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać, to może tu :)

Orientuje się może ktoś, czy na tym serwisie gram.pl jeśli zarejestruje tam gierkę kupioną tak 2-3 lata temu (jeszcze nie rejestrowaną), kiedy nie było jeszcze wirtualnych pieniędzy, dostanę właśnie "coś" tych wpln?

Mógł bym to sprawidzć sam, ale na komputerze z którego kożystam są jakieś dziwne zabezpieczenia i nie mogę wejść na strone...

Myśle, że powinnieneś dostać wPLN :)

Ja też się nad tym zastanawiałem, gdy miałem zamiar rejestrować Rollercoaster 2, z platynowej kolekcji. I warto było, bo dostałem 20 wPLN, chociaż grę mam bez dożywotniej gwarancji. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem na gram.pl Gothic 3.

Dzięki wirtualnej kasie zapłaciłem o 30 zł mniej (99,90 zamiast 129,90) i starczyło mi jeszcze na żeton, który wyzerował koszt wysyłki.

W sumie zaoszczędziłem ok. 40 zł

czysty zysk :D

-Nie chcę cię martwić, ale:

1) Za 100 zeta można kupić Gothica w hurtowni- orginalnego i uczciwie naturalnie!

2) Właśnie w życie wchodzi promocja, dzięki której G3 będzie kosztował coś koło 70-80 złotych :| Ja sobie FM 2007 kupiłem za 80 zeta, teraz będzie kosztował ok. 50...

3) A co do żetonu, to akurat bardzo spoko wszystko jest :) No i to fajnie, że ktoś w tym kraju troszczy się o odbiorców. Idę rejestrować gry ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie promocje mnie zaskoczyły. :) Ja także kupiłem już dawno Gothica 3. Jednak się tym nie przejmuję, bo po co? Kupiłem i jestem szczęśliwy. :D Niedługo zamawiam sobie podstawkę GW, a potem dodatek do Heroes V. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie sadze, zebys mogl dwa razy ta sama gre tam rejestrowac. Mase przekretow wowczas mogloby byc (np. ze jedna gre rejestruje sobie kilku znajomych i maja z tego te wPLN).

Tą samą grę można przerejestrować chyba 3 razy. Z tym, że wPLN będą tylko na koncie tego kto zrobił to pierwszy. Czyli jak kupisz używaną grę i ją zarejestrujesz to w Kolekcji Gier na koncie gram.pl ona będzie, ale wPLN nie dostaniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245 wpl, 7 zarejestrowanych gier, 1 "niegra" (bo karta pre-paid do WoWa) kupiona... I kupiłem tego "pre" bo w empiku jeszcze nie było... Fajna rzecz z tymi wpln ale akurat u mnie w mieście, zbędna... Po co mam kupić grę u nich i zapłacić tyle samo + mój cenny czas aż wysyłka dotrze?? Wolę wsadzić się w autobana przejechać 2 przystanki do MM lb Empiku i mieć to samo odrazu tyle że nieco drożej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne:

KASA: 85wpl

GIER ZAREJESTROWANYCH: 11

Jedno Diablo 2+ LoD za 99zł gdzie 35 wpln (kupione bodaj w 2003 roku)

i reszta to gry z eXtra Gry/Klasyki

No i chyba czas to wykożystać :D Szkoda, że nie można zapłacić za grę w pełni... jestem skłonny dać nawet 2 razy tyle! Ale niestety... wpl to tylko rabaty!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle - w pudelku z gra Joint Task Force (ktora wygralem w Konkursie Ghosta) bylo az 35 wirtualnych pieniedzy! :) Pierwszy raz znalazlem taka duza sume, bo i gra kolo 100zł kosztuje. ;) A czym kupujesz drozsza gre, tym wiecej wirtualnej kasiory. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...