Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

[Nominacje 2011] Sygnaturka najlepsza pod słońcem

Polecane posty

Nominuję Qubusia, który w sygnaturce poza linkiem do jednej z nieliczny forumowych zabaw, która wybiła się wysoko ponad żenujący poziom ZiZu, posaida również, takie drzewko na obrazku, która za każdym razem jak na nie spojrzę motywuje mnie do walki o lepszą Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Alaknar i jego "Ponadto, uważam, że powinieneś zainstalować sobie Operę...". Sam Opery nie używam, ale fajnie to sobie wykombinował. :wink:

2. Syskol - za tą swoją "Forumową oryginalną Trixie". Sam kucyków nie trawię, ale widać, że ma chłopak pasję. :tongue:

3. Sevard - Przydatne informacje przy problemach z komputerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza sygnaturka - na pewno najbardziej oryginalna to ta Alaknara. Nie lubię Opery, ale pomysł jest nie do pobicia.

Następnie kolejną dobrą sygnaturkę widziałem u Alexieja i wreszcie HammerHead i jego jazda na 'rybkę' :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. HammerHead, od najstarszych górali jego rekinowaty model samolotu... albo samolowaty model rekina... w każdym razie był tutaj od niemalże zawsze ;]

2. Artius, "Olej studia, zostań ninja!" :D

3. Alaknar, Operę zainstalowałem i korzystam to mogę się z tym zgodzić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyłączone pokazywanie sygnatur, bo tapety przy niektórych postach zjadłyby mi cały transfer, a musi wystarczyć na inne przyjemności :ok:.

Ale Alaknar miał jakiś obrazek z Operą, czyli że jest fajny (i nie działa mu Battlelog). Głosuję na tego pana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...