Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

@UP

Q Pantheona ma na tyle mały cooldown że przy jakimś CDR można mówić o spamowaniu. Przy szybkim combo Q-W-E-Q nieco many schodzi. Ale to i tak nie jest powód do kupowania manamune. Swoją drogą- lubię junglować Panteonem. Fajnie się nim gankuje, zarówno przed 6 jak i po 6. Większe survi też jest, bo pasyw. Nie jest to oczywiście najlepszy jungler, ale to całkiem dobry pick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim elo (marnym bardzo raptem 1000 w porywach 1100, teraz mniej :P) Diana jest super pickiem do jungli, na 3 gry tylko 1 przegrałem. Tarcza pozwala z prawie nienaruszonym hp i 2-3 potami wyjść na ganka. Po 6 lvl ganki są bardzo łatwe.

BTW junglowania. Lubię tę funkcję, sprawia mi przyjemność, ale na wszystkie ogniwa w łańcuchach Thresha, jest najbardziej flameowaną pozycją ze wszystkich. Czasem naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać jak widzę żale "omg no gank report noob jungler" podczas gdy bot stoi pod wieżą przeciwnika bity nawet bez pomocy przeciwnego junglera. Co mam w takiej sytuacji robić stać tam z nimi cały czas czy jak ? Nie wierzę w elohell ale to naprawdę jest dobijające. Dobra to tyle żali ode mnie :P

I pytanie kto kontruje Teemo na topie? Planuje zakup Yoricka jak stanieje. Czy to będzie dobry wybór ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker

Owszem, Q ma niski cd, ale to tylko jeden skill, trochę mało. Poza tym jak sam wspomniałeś manamune na nim się zbytnio nie opłaca. Tak więc stackowanie many sensu nie ma. Passyw Pantheona jest jednym z tych, które doprowadzają mnie do szału. :D

@Michael121

Mnie najbardziej frustruje, gdy wszystkie trzy(!) linie są pchnięte aż pod wieże przeciwnika. A potem cztery osoby płaczą, że jungler nie gankuje...Choć na szczęście ostatnio się z tym nie spotkałem. Z drugiej strony wczoraj wróciłem na EUNE, kto wie co mnie tu spotka? :D

Tak, Yorick to dobra kontra na Teemo, wyżej wymieniony Pantheon też się w sumie nada.

PS. Chyba mamy atak trolla. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak propo teemo. Nie cierpię go. Gdy jest na twojej linii a nie masz do niego np. Jak doskoczyc to jest ciężko. A gdy jest z tobą na lini to o killach można zapomnieć. Najgorzej jest jak kupi ten latawiec który dodaje dodatkoe 2 strzały które też zatruwaja.

Od razu mówie że to opinia człowieka który o kontrach i pickach nie ma pojecia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi powiedzieć, jak junglować Dianą? Jak dotąd jedynym champem pod ap, którym hasałem po jungli był Fiddle i Cho. Normalnie zacząłbym z butami/armorem i potkami, ale nie orientuję się zbytni w tych nowych itemkach. No i w jakiej kolejności maksować skille? Nawet na lolpro nie mogłęm sobie znaleźć poradnika pod s3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie was to zdziwi, ale ja najbardziej nie cierpię... Ashe.

Wiem, niby to nie jest jakaś wypasiona postać, ale mnie szlag trafia, jak co chwila obrywam lodowymi strzałami, których zwykle nie ma jak uniknąć.

Z drugiej strony, jak już się dorwie Ashe, to jest właściwie bezbronna, chyba, że ogłuszy nas ultem, ale rzadko mi się to zdarza.

Przy okazji: Widzę, że jest jakaś nowa postać. Ktoś już nią grał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt: Kupiłem sobie bonus do IP. Czy w ten weekend kiedy dają podwójne IP to będę dostawał

A)normalnie, czyli podwójnie

B)Poczwórnie(w końcu jeden bonus kupiony drugi weekendowy) :D

C)podwójnie, ale bonus przedłuży się o dwa dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego? Yorick nie ma nic przeciwko Cho'Gathowi, jako tako harassować go może do 4-5 lvla. Cho ma dużo większy sustain, jeśli tylko potrafi last hitować. A duszek Yoricka nie leczy już wystarczająco, żeby wytrzymać harass Cho z silence'a. Do tego można spokojnie last hitować ghoule, które Yorick na ciebie wysyła. Co Yorick może temu przeciwstawić? Praktycznie nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo jest uniknąć AoE silence skierowane prosto w twoją twarz, bo nie pamiętam, żeby Yorick miał jakieś blinki czy inne gap closery? Podrzucenia żaden sensowny Cho nie rozwija (a, racja, AP Cho może), daje się w nie 1 punkt i używa do łapania przeciwnika/ratowania własnego tyłka. 1v1 też żaden Yorick nie wygra z Cho, kiedy ten już będzie miał ulta. Przepchnąć go nie przepchniesz, bo kto jak kto, ale Cho ma zbyt dobre czyszczenie linii. Ja po prostu nie widzę sytuacji, w której obecny Yorick, po tych wszystkich nerfach wygrywa z Cho'Gathem topa. Moment, widzę jedną - Cho jest warzywem, które o last hitach coś tam kiedyś słyszało, ale do końca to już nie wie z czym to się je.

A co do championselect - sam czasem sprawdzam tam kontry, kiedy nie jestem do końca pewien. I zdecydowana większość z nich jest prawidłowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie -.- yorick wygrywa z cho ostatnio Mialem cho na rankedzie (1405 Elo)I wystarczy ze zamrozilem lane I cho Nic nie robil a wymiany tez wygrywalem ani z Q ani z W nie trafial wystarczy wiedziec kiedy on tego uzyje a to jest proste potem pare gankow junglera I koniec cho usless oczywiscie gralem yorickiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię, najpierw po prostu o zwykłe stosowanie interpunkcji. Nie gryzie a lepiej się czyta.

Nieraz już grałem Cho na Yoricka i odwrotnie. Uważam, że wiem co mówię, a jeden przegrywający z tobą Cho, który do tego nie potrafił nawet trafić prostym silencem wiosny nie czyni. Ganki junglera natomiast potrafią przeważyć szalę na topie nie tylko w przypadku lane Yorick-Cho, więc nie wiem, po co je tu wtrącasz. Równie dobrze mógłbym napisać, że wygrałem na topie linię Jaxem na Malpha, bo Malph nie trafiał mnie z E a potem parę razy wpadł jungler. Poza tym nie uważam, żeby gracze siedzący na 1400 ELO byli na tyle wyróżniający się skillem, żeby akurat to było warte wzmianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...