Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Przed chwilą postanowiłem zagrać rankeda. Udało mi się dostać Shenem na top, na którym niszczyłem Garena. W ciągu kilku minut od zaczęcia rozgrywki zabiłem go 3 razy w tym FB i widząc, że mój team również dobrze sobie radzi pomyślałem, że może wkońcu to wygram i wyjdę ponad moje 1100 elo, a tu nagle komputer postanowił wyłączyć się na kilka minut...

Następnie gdy udało mi się go odpalić, w kliencie LoL status serwera przedstawia się jako: undefined i nie mogłem ponownie wejść do gry. Wiecie co to oznacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z dwoma kuzynami uczestniczyłem w IEMie w Katowicach. Jechaliśmy z okolic Legnicy, przyjechaliśmy w sobotę i zostaliśmy już do końca. Wrażenia niezapomniane, tłumy ludzi i pro gamerzy, których wcześniej oglądałem jedynie na streamach, a tym razem miałem okazję przyjżeć im się z bliska. Nie mieliśmy większych problemów z dostaniem się do środka, w kolejce przed Spodkiem staliśmy w sumie może ze 40 minut. Jedyne, czego żałuję, to to, że nie udało mi się nagrać epickiego zagrania xPeke, ponieważ reakcja publiczności i to, co się wtedy działo w całej hali jest nie do opisania. Zostawiam Wam kilka fotek oraz filmik z ostatniej akcji finału. :)

Zdjęcia:https://picasaweb.google.com/117268355100241657318/IEMKatowice2013

Film:http://youtu.be/TRrLIF5Xddw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to odpowiedzi temat ale no cóż jak by co można przenieść :). Wiec do rzeczy. Nie jestem żadnym prosem gram od dośc niedawna ale całkiem nieźle się bawie. No więć tak. Postanowiłem zwrócić Riven. Sporo się nad tym zastanawieł ale uważam że to całkiem dobra decyzja. Chyba po prostu mi się znudzila do tego doszedł nerf i koniec końców wole odzyskać te 6300 PZ (dla osby która zdobywa ich może 300-400 dziennie to skarb :)). I oczywiście przydało by się na coś te punkty wydać :). Ogólnie mam ok 9000 PZ więc mogą być 2 postacie najwyżej trochę dozbieram. Poszukuje trzech "rodzajów" czempionów. A "zabójce" dobrego do gankowania i do siciągniecia przeciwnika na combo B maga który może zadać dużę DMG w krótkim czasie i do tego bedzię miał jako taką przeżywalności C Postać walczącą na dystans ale opierająca się raczej na skillach niż auto-ataku. Moją uwage zwrócii: pantheon swain ezrael katarina rengar draven darius kassadin kha'zix talon vladimir olaf anivia. Choć jestem calkiem otwarty na propozycje. Mam nadzie żę pomożecie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze moim zdaniem zwracanie postaci to idiotyzm. Nie po to je kupujemy, żeby pograć i je zwrócić gdy się nam znudzą, tylko po to, aby mieć ich jak najwięcej na każdą okazję. Poza tym Riven to świetna postać i raczej bym się jej nie pozbywał.

Co do postaci, które chcesz kupić:

A- takim zabójcą jest np. Jax. Świetny jungler. Ma Bardzo dobre ganki i zadaję masę obrażeń w jednego przeciwnika.

B- wszystkim twoje wymagania spełnia Mordekaiser. Świetny burst i AoE DMG i całkiem sporo survi z min. dzięki pasywowi.

C- nie wiem do końca o jaką postać ci chodzi, ale myślę, że Kayle się nada. Budując ją pod AP/AD/AS można rozwalić każdego bez większego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z rengarem i patnheonem? Prawie na pewno kupie katerine lub akali większe sZanse ma akali bo ma którejś rotacji mi się bardzo spodobała. Kayle już mam i fakt bardzo fajna postać. Oprócz tego myślę o dravenie vladimirze ezraelu i kha'zix-sie. No i oczywiście jak są inne ciekawe postaci to pisać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Pantheon jest bardzo silny na lini, może ją z łatwością zdominować ale sporo traci w late game. Vladimir to dość fajna postać nadająca się zarówno na solo top jak i mid, przy odpowiednim graniu trzyma się na lini niemal w nieskończoność, Ezreal ma mocny harras i niezły burst do tego świetny escape, ale 0 CC i same skillshoty, Draven podobnie jak Pantheon jest mocny na lini ale za to ma nieco słabszy late game, Kha'zix dobrze wyfarmiony to straszliwy morderca ale jest raczej squishy dlatego wymaga nieco umiejętności inaczej szybko ginie. Co do "A" to osobiscie bardzo lubię Xina, nawet z bulidem offtank/full tank zadaje dużo dmg no i dobrze sobie radzi zarówno na topie jak i w jungli, "B" Ryze, Gragas może Swain, "C" Pierwsze co mi przyszło do głowy to Ezreal do tego Urgot opcjonalnie Graves i Corki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - Talon,dostał teraz nerfa, ale nadal kosi wszystkich 1 na 1. Ewentualnie Zed, także kosi pięknie, ale jest mniejszym asasynem niż Talon.

B - Ryze, 3 skille atakujące, a dzięki pasywowi można go budować pod AP offtanka

C - Do głowy przechodzi mi Jayce, ma 6 skilli zamiast 4 (można powiedzieć, że nie ma ulta), oraz Kog, bo z Q, E i R atakuje (Ult odnawia się 2 sekundy) do tego szybkość ataku jako bierna umiejętność z Q i buff na DMG i zasięg z W.

Też się zapytam o postać, mam 3150 i zależy mi na championie, którym można grac na więcej niż jednej pozycji (np. Lux nad którą się zastanawiam) oraz na takim, którym nie gra zbyt wiele osób (wszystkie champy za 1350 i 450 mam kupione)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja będe miał pytanie odnośnie budowania Galio. Gram nim jakiś czas, i niedawno nawet skończyłem budować mu mocne runy : penetracja znaki, esencje AP, reszta mr. Problem mam właśnie z itemami drobny: bo kieliszku (gorszym) składam RoA (hp, ap, mana dobry item) pozniej butki maga, następnie berło otchłani, kończę kielich, rabadon i.. i tu mam problem. Dobra wydaje mi się zhonya, ale myślę też nad kosturem pustki czy nawen całunem Banshe. Co poradzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantheon lub Akali. Kassadina sobie odpuść bo jest dziadowy do 6 poziomu. Zasięg uciszenia mały, spowolnienia też i na dodatek musi się ładować rzucanymi w pobliżu niego czarami i jeszcze kolec - nadający się tylko do ładowania many. Kup najlepiej Pantheona. Zbuduj mu frozen malleta albo warmoga tylko. Nie rób z niego glass cannona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kolec - nadający się tylko do ładowania many

Xpeke się śmieje.

Kassadin jest mocny, ale tylko na parę czampów. Jest beznadziejnym 1st pickiem, ale jako counterpick działa naprawdę dobrze.

glass cannon to postać, która zada ogromny dmg, ale nie jest wytrzymała, musi mieć dobrą pozycje podczas teamfightów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picki to z angielskiego wybory, np. "pick Kassadin" oznacza "wybierz Kassadina" (przy wybieraniu championów).

Pantheon lub Akali. Kassadina sobie odpuść bo jest dziadowy do 6 poziomu. Zasięg uciszenia mały, spowolnienia też i na dodatek musi się ładować rzucanymi w pobliżu niego czarami i jeszcze kolec - nadający się tylko do ładowania many. Kup najlepiej Pantheona. Zbuduj mu frozen malleta albo warmoga tylko. Nie rób z niego glass cannona.

No aż się zalogowałem żeby odpowiedzieć. Wysnuwanie końcowej oceny na temat championa na podstawie tylko jednego etapu gry, który z resztą trwa jakieś pierwsze 10 minut nie jest dobrym pomysłem. Tak naprawdę jedyny minus Kassadina w early to trudne farmienie, chociaż też zależy kto gra przeciwko komu. Jest strasznie manażerny, a z w nie pobijesz miniona za długo i tej many nie naładujesz za bardzo. Ale poza tym jest super. Silence wcale nie ma takiego małego zasięgu, a dmg też w porząsiu. E jest głownie spellem na late game, poza tym na 6. poziomie też ładuje się szybko. A co do tego, że "kolec" służy tylko do odnawiania many - kolega chyba nigdy nie próbował zmierzyć się z Kassadinem na autoattacki kiedy ten ma włączony bonus do "kolca". Spory dmg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pantheona i mogę podzielic się pierwszymi wrażeniami. Pierwsza rozgrywka nie poszła za dobrzee. To przez zły dobór itemków zaczynałem od frozem maleta (czy jak się zwie ten item dający 700 hp i 30 ad) a lepiej zacząć od czegoś z dużym bonusem do ad bo za wiele inaczej nie zidziałam. Potem dopiero kupuje coś do hp po drodze łzę bogini albo coś innego z mana bo dość szybko ja zużywa. Do tego świetne skille (nie licząc w bo dmg prawie zerowy jedyną korzyść (choć i tak spora) to dosko i stun) i oczywiście ulti które zmiania losy tf :). Ogólnie jedyną wadą jaką zauwalzulem to brak jakiegoś mechanizmu ucieczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO łza bogini na Pantheonie jest zbędna. On nie ma spamowalnych skilli jak np. Yorick czy Ryze, żeby musieć wydawać kasę na ten item. Glacial Shroud (ta tarcza z głową lwa na środku) da tobie manę, redukcję cd i armor. Chyba bardziej ci się przyda. ;)

Czy Diana dalej jest jednym z lepszych apeków? Jak sprawdza się w jungli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...