Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

(w ogóle co to znaczy,żadna postań nie jest OP!)

Yhm Powiedz to Dariusowi tuż po wyjścu, Rengarowi po fixach ale przed nerfami czy Evelince którą nerfią już bodaj 3 raz pod rząd.

Ee jedyna zmiana Dariusa:

v1.0.0.140 - 2012-06-23

  • Hemorrhage (Passive) bonus Attack Damage ratio reduced to 0.3 from 0.4
  • Noxian Guillotine will now only refresh its cooldown when it deals the killing blow
  • Apprehend pre-pull animation modified to be more readable for enemy Champion
  • Fixed a bug with Hemorrhage applying Rylai's Crystal Scepter slow and Spell Vamp effects

Czyli co, dalej jest OP ? Żarty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Noxian Guillotine will now only refresh its cooldown when it deals the killing blow"

Tutaj masz odpowiedź. Tuż po wyjściu nie trzeba było nawet patrzeć w co się uderza ultem, bo był tak skonstruowany, że i tak niemal zawsze się odnawiał. Niezależnie od tego kto wroga zabił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisał, że to był nerf, a tylko tyle, że Darius tuż po wyjściu był op (pisał to Glorfindel3), a ta naprawa buga jednak wpłynęła na użyteczność Dariusa. Teraz trzeba jednak tego ulti używać z rozmysłem. Zresztą moim zdaniem Darius NIE jest op, tak dla ścisłości. A Olaf? On zadając 340 true dmg przeciwnikowi zadaje sobie bodajże 126 true dmg, więc jakąś tam cenę za to płaci. Spamowanie tego na chybił trafił może pokarać takiego Olafa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lubię tak grać, a spisuje się to też zazwyczaj bardzo dobrze. Grunt to mieć supporta, który Twojemu AD odpowiada.

Większość supportów właściwie przyda sie niezależnie od AD Carry. Oczywiście- na linii gdzie AD Carry nie ma żadnego CC (Ezreal) wolabym kogos innego niż Sorakę, nawet z punktu widzenia junglera którego przy ganku przyda się choćby slow taki jak u MF. Jak ja gram supportem to muszę wybrać coś ofensywnego jesli ma mi to sprawiać przyjemność. Maokai(ten to na AD carry tylko się nie nadaje) i Lulu to moje ulubione, ciężko mi sobie wyobrazić AD carry który z ich skillsetu by nie skorzystał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi chodzi o sytuację, kiedy ktoś ogarnia niesamowicie jakieś picki, a taką wpisującą się świetnie w team Ahri gra, jak ostatnia ciamajda.

To raczej oczywiste, że jeśli ktoś kompletnie nie potrafi grać jakąś postacią to nią nie zagra, ja miałem na mysli uparte pickowanie swojego uluboinego champa w sutuacji gdy inna mniej lubiana postać pasowałaby lepiej, oczywiście przy założeniu że ową lepiej pasującą postacią umie sie przyzwoicie grać.

@UP tak zmieniło. Ten bug sprawiał że można było trzepnąć ulti 5 razy w team fightcie nikogo tym ultem nie zabijając. Nawet asysty je odnawiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up.Właśnie o to mi chodziło, czego kolega Haxiit chyba nie zrozumiał. Na dodatek te asysty nieraz mogliśmy dostawać i po 2-3 sekundach (grałem w tym okresie Darkiem, więc wiem z własnego doświadczenia, że tak było) i nikt mi nie powie, że to ulti nie było wtedy broken. Razem z pełnymi stackami pasywa zadawało się wtedy wręcz chore ilości obrażeń. Nawet do 5 razu na TF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ulti Dariusa: he? To teraz nie można go użyć 5 razy w ciągu teamfightu? a te 0.1 AD zabrane z pasywa to chyba najgenialniejszy i najistotniejszy nerf w historii nerfów, prawda? Obecnie przy graniu Darkiem trzeba liczyć hapce, a nie walić na ślepo ulty, przez co stał się bardziej skillowy (hehe) i jeśli nie zawsze uda się pięć, to te 3 spokojnie, zwłaszcza że mamy jeszcze przyciągnięcie i zapasy swego własnego zdrowia, żeby dobiegać do wymęczonych przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo ta zmiana w jego ulti wcale nie eliminuje sytuacji, kiedy ludzie nadużywali tego skilla, wiedząc, że cokolwiek by się nie działo, to raczej na pewno im się cd zresetuje... Owszem - dalej można użyć ulti 5 razy na tf, ale przynajmniej mechanika jego działania nie jest już zepsuta. Mimo wszystko - trudniej jest wbić 5 killi z tego ulti, niż 5 asyst, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dla Dariusa nie jest problemem wbicie 5 stacków. Zwłaszcza, że ma do tego swoją tankowość w postaci HP. Powiedzmy, że zaczynamy auto atakiem -> W -> Q -> E -> auto atak -> Q = 5 stacków. Mówię o sytuacji 1v1 na topie np. Wiadomo są flashe, ghosty i inne ulta Shena na ten przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że był to nerf. Gdyby to byłą naprawa buga, w treści patcha podanej przez HaxiiTa znajdowałby się przy tym dopisek "Fixed a bug". Po prostu na początku Darius nie musiał zabić z ulta, żeby móc go użyć ponownie od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko tak się składa, że też grałem Darkiem odarazu po wyjściu i jak raz w teamifighcie bug zadziałał to się cieszyłem... Zresztą jak ktoś daje Dariusowi walnąć ulta 5 razy to nic dziwnego, że jest OP... Na rankedzie nie widziałem, żeby ktoś użył ulta więcej niż 2 razy w teamfighcie, bo poprostu nie miał na to szans. Zarówno przed jak i po owym fixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Lee jest w rotacji, to sobie go przetestowałem, bo przymierzałem się do jego zakupu. I już wiem, ze go sobie kupie. Mocny pick na topa i na jungle. Naprawdę fajny. ;] Ganki dzięki Q są naprawdę efektowne i efektywne. ^^ A ult to naprawdę fajny jest, tylko trzeba wiedzieć kiedy użyć. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rankedzie nie widziałem, żeby ktoś użył ulta więcej niż 2 razy w teamfighcie, bo poprostu nie miał na to szans. Zarówno przed jak i po owym fixie.

Ja zakupiłem go 3 dni temu, i w pierwszej grze nim zaliczyłem pente, na normalu 5 vs 5. wszystkich pociągnąłem z gilotyny :P Ludzie twierdzą że to OP, bo strasznie łatwo się nim nafeedować. Do tego ja sobie go buduje Full AD jeżeli w teamie jest już inny tank. Lee także pykałem w rotacji, rzeczywiście bardzo fajne ganki, ale juz wyczuwam te Olaf'owe faile, czyli ide gankować, nie trafiam z Q, wracam do jungi jakby nigdy nic się nie stało. Zreszta nadal twierdzę, że najlepszy jungler to i tak Maokai.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę teraz można uciec z ulta flashem,ale nie jestem pewien.Według mnie jest to sprawiedliwe,bo człowiek po tym jak skar skarn na nas go użył nie mógł uciec nie ważne czy to dash czy flash.

Poza tym dzięki uprzejmości supportu który cofną mi zakup Vayne dokonany przez intruza ( nie miałem refundacji) i dzięki zarobionym IP kupiłem sobie dziś Zeda i Nunu(uwielbiałem nim grać w rotacjach jako support). Myślałem też nad Vi ale postanowiłem trochę poczekać bo słyszałem że jest z nią coś nie tak i będzie naprawiana.

A co wy myślicie o zedzie?

Ps.Support nadal mnie zadziwia.Raz daje oklepane teksty a raz troszczy się o gracza jako o małe dziecko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nocturne nadaje się na jakąkolwiek inną pozycje niż jungla? I jak go teraz budwać? full ad czy jakieś on-hit itemki? No i pytanie: czy ma sens ewolucja maczety w SotEL? O ile widziałem często używaną ewolucję w tankowy SotAG to pozostałe już niebardzo - a stały czerwony buff wydaje się zachęcający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...