Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

454 AP przy buildzie: hextech gunblade+rabbadon+tome+różdżka za 40 przy 14 levelu

Założę się, że runy + wszystkie masterki na bonusowe AP ;D

Tak samo, jak niedawno grałem z Gravesem, który bez żadnego itemu na armor i bez nastackowanego pasywa wyciągał 95 armora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym garenie? Mi on się strasznie spodobał. Wczoraj pokonałem nim kolegę który grał akali, 7/0 i to bez wracania do bazy (oczywiście na aramowej mapce). Potem udało mi się wykręcić 27/6 na dominionie. Gdyby tylko potworki z lasu nie przerywały pasywa to byłby świetny junglerem, no ale nie można mieć wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thaarael:

Rabadon - 140

Tome - 20

Blasting Wand - 40

Gunblade - 70

Z itemów - 270

Mastery:

Ignite na cooldownie +5

+4 flat

+1 per level

To nam daje + 23 - razem 293 AP

Runy - zakładając, że chodzi Ci o ten mecz, w którym grałeś Kata vs Kata i przegrałeś.

+2,9 AP per level

To daje 40,6 AP. Zaokrąglę do 41.

Łącznie - 334AP

Pasyw Rabadona +30%

Masteries +5%

Łącznie - 451AP.

Zostaje 3AP. Nie wiem teraz gdzie się kryją - może w runach, może w itemach, może u jej sojuszników, może gdzieś się rąbłem w obliczeniach, ale jest to już wg mnie wartość pomijalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayce to jeden z najlepszych zakupów w tej grze. Champ genialny biggrin_prosty.gif

Łatwo utrzymać się na lini dzięki range i dzięki regeneracji many. Dobry espace mechanizm, slow i knockback, aoe, przyspieszenie, po prostu cud, miód orzeszki smile_prosty.gif

Zjechałem nim Dariusa i sam sobie odpowiedziałem czy dobrze zrobiłem wybierając Jayce.

Co do Rengara. Nie podoba mi się. Grałem już przeciwko niemu sporo, na topie nie miał szans z Jaycem, w jungli tak sobie, a w tf za wiele nie robił. Średni champ, nie wiem jak jest z przelicznikami, ale wygląda po prostu na zbalansowanego, bo przecież jesteśmy przyzwyczajeni, że ostatnio dostajemy na starcie op champy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek7: Nie. Jeżeli przy danym efekcie(czy to pasyw czy to aktyw) widnieje napis "Unique" to dany efekt się nie stackuje. Pasywy działają tylko raz, a aktywy mają współdzielony cooldown. Dlatego właśnie takich itemów się nie stackuje.

A że niektórzy uważają, że posiadanie 5 Rabadonów to dobry wybór(omfg, tyle AP! zdejmuje wszystkich na pół spella!) to już ich problem. biggrin_prosty.gif

@Cookie Monster - Miło mi, że dobrze doradziłem i Jayce się spodobał. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A wy ją ściągaliście stawiając koło niej warda tongue_prosty.gif

Słyszeliście o nadchodzącej możliwośći oddania 3 postaci/skinów? Pewnie Riot chce odciążyć support i umieszcza tą opcję w grze.Dla mnie pomysł super.Wreszcie będę mógł oddać moje nieudane zakupy.

http://i.imgur.com/R0qY2.png

Edit:Jedyny problem jest taki, że historia zakupów się czyści, więc nie wiem czy będzie można oddać postać kupioną kilka miesięcy wcześniej :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Echelon - mam nadzieje, ze bede mogl jednak oddac champy/skiny, ktore kupilem juz jakis czas temu. W chwili obecnej nie gram np. Wukongiem, Ahri, Lee Sinem, czy Xerathem. A kupilem calkiem sporo champow za RP (podczas sale'ow), bo wczesniej gralem w LoL bardzo sporadycznie i nie bylo szans, zeby nazbierac na jakiegos champa za 6.3k IP.

BTW: Moge sie mylic, ale z tego co wiem, Riot ma historie zakupow z calego sezonu nawet, jesli sam gracz moze przegladac historie znacznie krotszego okresu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale system nagradzania ELO jest zryty! To jest zwiazane tez z dobieraniem przeciwnikow... Przed chwila wygralem bardzo trudny mecz. Przeciwnicy byli silni, ja brandem mialem na midzie walczyc z LB, do tego support Alli AP ksujący Tristane, ktora na marginesie ciagle sie o cos fochowala. Plus feedujaca irelia. Wygralismy, patrze ile zwyciestw ma druzna przeciwna. W sumie ponad 1000, patrze na moja - 300... Ile dostalem elo? 11...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za udany zakup uważam Dariusa w dniu premiery, mimo znerfienia jest wciąż OP.

Darius jest OP to fakt, jednak jest z nim problem na rankedach... Jego jedyne miejsce to solotop, a on nie ma zadnego sustaina! Gralem kilka rankedow nim, jednego wyccarowalem, ale generalnie jest wiele lepszych pickow na mida. Jak minal mi szal na niego to zaczalem wybierac Cho na topa. Do tego mam tez calkiem dobrze opanowanego Jaxa. Inna sprawa t to, ze gdybym mial yoricka to bym jego wybieral:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co za Patchyk się pobrał mi właśnie ? Bodajże 28 mega. Nie ma żadnych notatek ani nic.

Ja bym obstawiał jakiś hotfix: rano było info o pracy nad problemem wywalania graczy z gier, więc pewnie to było to.

http://www.reignofgaming.net/news/21391-unoffical-pbe-patch-notes-for-8-23-2012-syndra Nie wiem jak jest w grze ( nie mam Corki'ego), ale w zakładce "champions" opis jego pasywu jest poprawny... niemniej Patch IMO nadchodzi ciekawy... Poza tym dowiedziałem się ( wbiłem pierwszy raz do dłuższego czasu na polski fansite LoL'a i nawet figuruję tam w prześmiewczych sygnaturkach, za jeden błąd, który mi sprawiła ówczesna Opera next) że prawdopodobnie tej nocy polała się masa banów za "niewłaściwe korzystanie z opcji raportów " :S Mnie kara ominęła, ale też maile od Trybunału z IPkami mnie omijają od jakichś 2 tygodni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale system nagradzania ELO jest zryty! To jest zwiazane tez z dobieraniem przeciwnikow...

Do tego dochodzi także to po której stronie jesteśmy rozstawieni. Grając po stronie niebieskiej za zwycięstwo otrzymujemy mniej elo, a przegrywając tracimy więcej. Odwrotna sytuacja jest dla fioletowej strony. A ty czy zyskamy +9 czy +11 wygrywając po stronie niebieskiej zależy już od zróżnicowania ELO twoich współtowarzyszy jak i przeciwników.

. Poza tym dowiedziałem się ( wbiłem pierwszy raz do dłuższego czasu na polski fansite LoL'a i nawet figuruję tam w prześmiewczych sygnaturkach

KMyL sam jak to czytał to myślałem, że ze śmiechu nie wytrzymam. Ale wiem nie każdy musi znać angielski perfecto biggrin_prosty.gif Pamiętaj "lidż" na siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Blue Team dostaje mniej elo? Chodzi o coś z junglą pewnie.

Swoją drogą, wymyśliłem sobie skina do Gragasa i postanowiłem napisać o nim na forum Riot. Nerd Gragas

Nie bijcie za rysunek, nie jestem niestety mistrzem ołówka (no, w każdym razie nie wychodzi mi rysowanie ludzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL sam jak to czytał to myślałem, że ze śmiechu nie wytrzymam. Ale wiem nie każdy musi znać angielski perfecto biggrin_prosty.gif Pamiętaj "lidż" na siebie wink_prosty.gif

Problem w tym, że wtedy testowa wersja opery robiła psikusy ( do dziś mam tam, jak i tu problemy, czy to z Operą, czy to z FF'em) i dopiero teraz zauważyłem, że mi wtedy pokićkało edycję... No ale- skoro mogę tam mieć usuwane posty za wymianę argumentami, albo czytać masowe wojny fanboyów poszczególnych zespołów, czy choćby nazywanie Shushei'a (?) idotą za to, co zrobił na Gamesconie... nie mam zamiaru tego tam tłumaczyć...wolę aby się ze mnie śmiali... Może jak poprawią tam stronę, regulamin i moderację, to tam wrócę. (A moje oceny jak i matura z angielskiego też ze mnie się śmieją...).#39;a (?) idotą za to, co zrobił na Gamesconie...
Grając po stronie niebieskiej za zwycięstwo otrzymujemy mniej elo, a przegrywając tracimy więcej. Odwrotna sytuacja jest dla fioletowej strony.
Interesująca informacja :O A możesz wyjaśnić dlaczego tak jest? O różnicy ELo to słyszałem, ale o stronach...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Blue Team dostaje mniej elo? Chodzi o coś z junglą pewnie.

Z przyczyn takich jak:

1. Łatwiejszy dostęp do barona

2. Możliwość zrobienia golemów przez bot lane

3. OP gank na topie przy pomocy Alistara/Nautilusa/Maokaia/Skarnera

4. Taka błacha sprawa jak perspektywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem normala Morganą na midzie, cały ich team na low hop, flash w środek przeciwników, ulti + hourglass, az tu nagle wchodzi nasza Janna i swoim ultem odpycha przeciwników poza zasięg mojego skilla. ,,It's hard to not rage, at you babe, but i'm your carry, so help me maybe?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...