Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie III

Czego raczej bym nie posłuchał?  

357 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Szumu lasu
      10
    • M?ota pneumatycznego
      40
    • Szczypa nawijaj?cego o kozakach i bia?ych skarpetkach
      20
    • Cardiego graj?cego na tamburynie
      21
    • Mitha robi?cego p?ukanie gard?a wod? fluwioglacjaln?
      12
    • Wojtusia odprawiaj?cego satanistyczne mantry
      31
    • Radia Maryja
      223


Polecane posty

Iron Maiden - Dance of Death

Utwór doskonale obrazujący mój nastrój dzisiejszego ponurego poranka. Jest nieco smutny, melancholijny, tajemniczy... Muzyka doskonale ilustruje świetny tekst, a Bruce skradający się miezy drzewami tworzy gęsty klimat. A że do szkoły idę przez ciemny, straszny park, pobrzmiewać będzie:

IM - Fear of the Dark

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrol > Mówisz, że grupy których słucham, są...'tanie'. (mnie to słowo kojarzy się z pewną damą w pończochach wykonująca taniec brzucha za pieniądze) Bardzo możliwe, chociaż z moim aktualnym stanem wiedzy nie jestem w stanie tego zweryfikować ;)

Dla mnie metal to gra emocji. Idealna harmonia dźwięku i wokalu, składająca się na ten jedyny swoim rodzaju skowyt. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że jak na razie moje horyzonty ograniczone są- tak naprawdę- jedynie do SoaD'u, ale swoje wiem...

Mógłby ktoś polecić mi jakieś dobre metalowe trupy?? Chodzi mi bardziej o metal alternatywny, klimatycznie zbliżony do SoaD'u. Ewentualnie bardzo dobry 'łomot'. Wiecie, jestem początkujący i, prawdę powiedziawszy, letko odbijam się od ścian.

PS- lubię Kelly Clarkson, Elvisa Presley'a, sex i dobre anime ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amellas

Celldweller , Static-X , Deftones , Finntroll (xD) , Manowar , Fear Factory , In Flames

No :) na razie tyle :) bo chyba nie musze pisać że np. Iron Maideni albo Metallica są warci uwagi??:)

Helloween - If I Could Fly

Wróciłem wkurzony ze szkoły - znowu śmiali się ze mnie muzyczni eksperci spod znaku techno remixów disco polowych przebojów.."Jak możesz tych ryków słuchaaać"!!xD..Jakoś mogę ;)

Metale Świata! łączcie się!!xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amellas

Celldweller , Static-X , Deftones , Finntroll (xD) , Manowar , Fear Factory , In Flames

Co jest śmiesznego w Finntrollu? Zaje**** zespół 8)

Finntroll - Nattfodd

Bardzo fajna Folk metalowa płyta. Wiecie, że wokalista jest tak brzydki, że chodzą plotki, że jest Trollem? XD ( za dużo ''że'' w zdaniu, ale co tam :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając sobie wasze typy piosenek, postanowiłem sobie przesłuchać kilka piosenek jednego wykonawcy. Mój wybór padł na Paradise Lost. Odsłuchałem sobie klika kawałków i muszę przyznać, że to jest super. Ze znalezionych wytypowałem sobie Close Your Eyes jako piosenkę pasującą do walki w klimatach fantasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja to mówiłam, to oczywiście nikt mnie słuchać nie chciał... <foch> xP

Teraz też, coś ludzie cicho siedzą... Poza tym jak to mówiłaś to ja pewnie jeszcze Moonspella nie znałem :).

Moonspell - Alma Mater

Nie mogę wyjść z podziwu. Po prostu genialne, w dużej mierze za sprawą doskonałego wokalu.

A, i wreszcie dowiedziałem się co to takiego to Alma Mater:

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/E6...5930043E4AB.php

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost - Symbol of Life to chyba mój ulubiony album Paradise Lost, tak wogóle to długo nie słuchałem PL tak wieć po ciezkim dniu eduacji postanowiłem się zrelaksować.

Na dobranoc taki wybryk natury...

widze, że bardzo elitarny stuff dla fanów Mety : [

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summoning- Let Mortal Heroes Sing Your Fame

Zna ktoś zepsół? Połączenie Black i Epic Metalu, o treści w klimatach Śródziemia. Piękna sprawa, szczególnie dla takiego fana fantasy jakim jestem. Ten album mi się szczególnie spodobał, duże natężenie naprawdę dobrych, wpadających w ucho utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - The Clansman (Rock In Rio LIVE)

To jest coś, co Szkoci u Maidenów lubią najbardziej. ;] Ładniutkie akustyczne intro i outro, dynamiczny środek, wielkie przesłanie, a całość wykonana wyśmienicie. No i Nicko tańczący za perkusją oraz Bruce & Janick tanczący coś w rodzaju tańca znanego góralom, ten drugi jednocześnie grając. Rispect, panowie!

A wielotysięcznej publiczności, która ryczy wraz z Dickinsonem "FREEDOM!" nic nie przebije!

FREEDOM!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - Dance Of Death

Nie powiem, fajniutka płytka, szczególnie (IMO) Rainmaker i Gates Of Tomorrow 8)

EDIT:

New Frontier oraz Paschendale też spoko :faja:

EDIT2:

A ja na koncercie w WFF nie byłem, bo dowiedziałem się w środę.... :thumbdown: :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobranoc taki wybryk natury...

widze, że bardzo elitarny stuff dla fanów Mety : [

Skoro to nie 1 kwietnia, to jednak nie może być żart, aczkolwiek nadal mam na to nadzieję... "Produkt na miarę kapeli", jak zapewne podsumowałby Cormac. Firma, która ten kicz wypuściła na rynek, chyba źle oceniła dziewczynki, słuchające Mety... ew. miała na myśli chłopców kochających inaczej, ale w to nie wnikam :>

Pashendale

Ja Ci dam "Pashendale", smarku jeden... a w d... chcesz?

Godsmack - I Stand Alone

...przy próbie napisania sensownej recenzji Creep. Idzie równie gładko, jak oglądanie nieudolnych wymachów łomem by pani Potente... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - The Clansman (Rock In Rio LIVE)

To jest coś, co Szkoci u Maidenów lubią najbardziej. ;]

A to ci się skąd wzięło? ;) Nie przypominam sobie, bym cokolwiek o tym wspominał :P Ja tam najbardziej lubię z Maidenów Phantom of the Opera z pierwszej płytki 8)

Machine Head - Through The Ashes Of Empires

Dawka pozytywnej energi... bardzo dobry materiał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pashendale

Ja Ci dam "Pashendale", smarku jeden... a w d... chcesz?

A Ty chcesz, na gołe klaty, a? XD

Literówkę zrobiłem, a Ty odrazu aferę robisz, wracaj do odrabiania lekcji 8)

Children Of Bodom - Bed Of Razors

Piosenka, tfu!....utwór ( piosenki to się w przedszkolu śpiewa) w sam raz żeby oderwać się od świata, głowa sama ''się macha'' XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell - Wolfheart

Ta płytka wymiata. A już szczególnie końcówka, czyli wspaniały utworek Alma Mater. Nie wspominając (a jednak) o legendarnej Vampirii tudzież o intrygującej An Erotic Alchemy :). Ach, zapomniałbym o Trebarunie, oraz o Wolfshade (A Warewolf Masquera). Czy muszę wymieniać równie doskonałe Love Crimes i ...Of Dream And Drama? :)

Luę D'inverno można sobie darować, ale jak słucha się płytki od deski do deski, to ten, bądź co bądź, przerywnik świetnie komponuje się z całością.

Od tego zaczęła się moja przygoda z metalem.

Nightwish - Planet Hell - chyba najleprzy utwór z Once - jakby wyciąć z albumu utwory numer 2 i 5 to była by to genialna płyta.

Kamelot - Karma, Angra - Fireworks - bo dobrego melody metalu nigdy za wiele :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coma - System

Tak po przeanalizowaniu sprawy to jest to jedyny, obok "Dalekiej drogi do domu", utwor Comy, ktory na prawde mi sie podoba :wink: reszta jakos juz mnie nie rusza :twisted:

A ze to tylko jeden utwor, to zaraz bedzie:

Gamma Ray - No World Order!

Ach... gdzie ja mialem glowe jak postanawialem ze jednak nie pojade na tegoroczny Masters of Rock, gdzie grala wlasnie Gamma Ray (ze o takim EdGuyu czy Kreatorze nie wspomne) :? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer - Christ Illusion

"Morowa" płytka :) tylko szkoda że mój dziadek jakoś dziwnie ją oglądał jak na stole zostawiłem :) ale cóż - wyjasniłem że to taki artysta i jest juz w porządku :)

A oto kilka perełek z płyty..

"

Cult

Eyes Of The Insane

Jihad

I jechane ;) a z czegoś lżejszego (przeciez za***ie sie od całego dnia słuchania slayera xD)

Czerwone Gitary - Płoną góry płoną lasy

Śmiejcie sie ale mi się podoba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...