Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie III

Czego raczej bym nie posłuchał?  

357 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Szumu lasu
      10
    • M?ota pneumatycznego
      40
    • Szczypa nawijaj?cego o kozakach i bia?ych skarpetkach
      20
    • Cardiego graj?cego na tamburynie
      21
    • Mitha robi?cego p?ukanie gard?a wod? fluwioglacjaln?
      12
    • Wojtusia odprawiaj?cego satanistyczne mantry
      31
    • Radia Maryja
      223


Polecane posty

Oczywiście - Do płytki Mutter Rosenrot nie umywa się , do reise reise tak troszkę , do Sensuchta tak samo jak do Mutter ;).Ale mimo to jest to całkiem dobry kawałek muzyki ;).

U mnie sytuacja wygląda zupełnie na odwrót :).

Wstęp jakoś mi sie z "Lost"-ami kojarzy Wink ciekawe czemu..XD. Sam kawałek świetny , zwłaszcza wokal Wink

Jakby ten wstęp wstawić w momencie, kiedy wyłania się z ciemności napis LOST, wyszedłby niezły numer XD. A potem Jack i społka odziani w liście z palmy kokosowej i umalowani krwią dzika, tańczący przy płonącym wraku samolotu :).

Heh, a wokal faktycznie coolowy, miejscami przypomina dźwięk morderczej serii z kałacha :).

Katatonia - Soil's Song

Lajtowo teraz u mnie. Mimo to utwór mocny, szczególnie świetny riff w refrenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam Johann Gambolputty de von Ausfern-schplenden-schlitter-crasscrenbon-fried-digger-dangle-dungle-burstein- von-knacker-thrasher-apple-banger-horowitz-ticolensic-grander-knotty-spelltinkle-grandlich-grumblemeyer- spelterwasser-kürstlich-himbleeisen-bahnwagen-gutenabend-bitte-eine-nürnburger-bratwustle-gerspurten-mit- zweimache-luber-hundsfut-gumberaber-shönendanker-kalbsfleisch-mittler-raucher von Hautkopft z Ulm był lepszy ;]
Dokładnie tak xD IMO jeden z lepszych skeczy w całym serialowym Pythonie...

Akurat - Nuta O Ptakach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak xD IMO jeden z lepszych skeczy w całym serialowym Pythonie...

Ejj wszystkie skecze są świetne/chore/tak głupie, że aż śmieszne ;]. Ja najbardziej lubię ten o obronie przed owocami...

CoF- Absinthe With Faust

EEeee :?: Paulie mi podrzucił i mi nie przypadło do gusty ;/ a wokal jest jakiś taki hmmm dziwny ^^

A teraz coś z zupełnie innej beczki xD :

IM- The Pilgrim

Im- Different World

Jedyne utwory, które się bronią na AMoLAD ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell - Wolfshade (A Werewolf Masquera)

Mimo, że trwa prawie 8 min, słucha się go przyjemnie od początku do końca... mnie osobiście kojarzy się ze scenerią, którą przywodzi mi na myśl również Freezing Moon Mayhema, ale nie będę was raczyć utopijnymi wizjami tego podgatunku ludzi, którego miejsce wg niektórych osób jest na cmentarzu, w postrzępionej sukni, szarpanej przez podmuchy zimnego wiatru, z czarną niczym krucze pióra różą w zbielałych dłoniach, pod srebrnymi chmurami, gnanymi przed lodowatym obliczem opasłego księżyca o złowrogiej, nasyconej krwią barwie... znaczy, ekhem, niewątpliwie, także ten kawałek Moonspella ma swój niepowtarzalny klimat ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoF- Absinthe With Faust

EEeee :?: Paulie mi podrzucił i mi nie przypadło do gusty ;/ a wokal jest jakiś taki hmmm dziwny ^^

Nie tyle dziwny, co beznadziejny ;] CoF ssie ;]

Soulfly - Wings

Hmmm... dość ciekawy kawałek... softowy jak na Soulfly, a potem te trąby xD dla mnie wypas...

i tak BTW: czy przypadkiem ten temat nie zaczyna zmieniać się w "Co teraz słuchacie i co lubicie z Monthy Pythona"? :P Ja też z chęcią pogadam o MP ale nie tutaj... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak xD IMO jeden z lepszych skeczy w całym serialowym Pythonie...

Ejj wszystkie skecze są świetne/chore/tak głupie, że aż śmieszne ;]. Ja najbardziej lubię ten o obronie przed owocami...

Tak tak, ale niektóre są po prostu wymiatające, np. te 2 które wymieniliśmy :wink:

Ale i tak najlepsze skecze były IMO w filmach (Rycerze, Którzy Mówią "NI!", Bigus Dickus itd. xD )

Slayer - Hardening Of The Arteries

Van Halen - Humans Being

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoF- Absinthe With Faust

EEeee :?: Paulie mi podrzucił i mi nie przypadło do gusty ;/ a wokal jest jakiś taki hmmm dziwny ^^

Nie tyle dziwny, co beznadziejny ;] CoF ssie ;]

Teraz to szkocie przegiąłeś

Nie odzywam się do ciebie :ass:

Black Sabbath - The Best Of CD1

Od tego albumu rozpoczęła sie moja przygoda z poważniejszą muzyką 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell - Memorial - żeby zespół był zawsze w tak dobrej formie.

Mercyful Fate - Melissa - tego tłumaczyć nie trzeba.

Children Of Bodom - Follow The Reaper - najleprzy ich album

Dream Theater - Images And Words - j/w

Epica - The Score - zespół gra normalnie symfoniczny dość łagodny gotycki metal, ta płyta to jednak czysta muzyka symfoniczna - wokale pojawiają się właściwie tylko w kilku utworach - połowa z nich to dwa bonusy w wersji rozszeżonej. Ot tak dla odmiany.

Time Reqiuem - Time Requiem - power metal, zespół bardzo mało znany (podobnie jak Tarot) a gra naprawdę ciekawie.

Arch Enemy - Doomsday Machine - tu nawet nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, dlaczego lubię ten zespół.

Starczy na dzisiaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode - Black Celebration

Depeche Mode - Playig the Angel

Ostatnio za dużo miałem metalu, hardcore, czy innych takich. Zdecydowanie za dużo. Patrolski powraca do DM.

Zapewne za chwilę polecą następne albumy...

Do do CoF - dla mnie też ssą. Nic specjalnego ich muzyka nie pokazuje ;]

A swoją drogą niezłą gafę walnąłem xD Wczoraj byłęm przekonany, że w ankiecie jest" Czego raczej bym posłuchał" xD Ale jestem głupi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Johann CośTamCośTam był Lepszy!!"

Przyjdzie po ciebie hiszpańska inkwizyncja!!

A potem Jack i społka odziani w liście z palmy kokosowej i umalowani krwią dzika, tańczący przy płonącym wraku samolotu .

I pojawia się napis "Bohaterowie po 30 latach życia na wyspie przyjęli zwyczaje "Tamtych" (Others..OTHERS!!!!!") xD

A u mnie..

Herr Ivo Szafarczyk jako poczciwy człowiek i kolega napisał mi listę piosenek znanych i lubianych - wartych zapoznania. No i jest...

Led Zeppelin - Since I've Been Loving You

Hehe , fajne ;) jak cały CPN ;) moja matka przywykła do różnorakich "ŁAAA!!" i "UOO!!!" nie mogła wyjśc z podziwu jak to usłyszała ;)

A z czegoś mocniejszego

Sepultura - Propaganda

Static-X - Get To The Gone

OŁ JEAAA!!! xD Propaganda wymiata - goście chyba zamęczyli perkusję ;)

A i ten piękny gardłowy wokal..mm..miód i orzeszki ;) a co do Staticów - ..

"It's Meant to be Trve" ;).A , na pewno słyszeliście piękną balladkę sepultury (lol xD) "Roots Bloody Roots" nagraną z Pavarottim.Według mnie sepultura niemal dorównała mistrzowi w śpiewie ;) Zwłaszcza w "lalalalalalal" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ankieta dobra 8) "Mithu robiący płukanie gardła" hihi, czyli inaczej Down Tuned and Guttural Toilet Style :faja:

Ja zazaczyłem wojtusiowe mantry ;] Mantra + foczka = halibut

:arrow: Guttural Secret - Artistic Creation With Cranial Stumps, miażdżąca brutal deathowa Epka 8) A ponoć długograj jest jeszcze bardziej dewastujący!

:arrow: The Italian Job OST - - świetny soundtrack z dobrego filmu akurat jako deserek do kawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floyd - Comfortably Numb

Najwspanialsza piosenka jaka kiedykolwiek powstała.

Za każdym razem jak ją słyszę: płaczę- jak małe dziecko :] sam nie wiem czemu :]

A i idealnie do nauki chemii jest to :D

Herr Ivo Szafarczyk jako poczciwy człowiek i kolega napisał mi listę piosenek znanych i lubianych - wartych zapoznania. No i jest...

Heh a ja od siebie dodam, że na tej liście było chyba TYLKO z 300 utworów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to szkocie przegiąłeś

Nie odzywam się do ciebie :ass:

Ułaa... idę się pociąć, z tego powodu ;] Ale tak szczerze: to czego innego się po mnie spodziewałeś? Przecież wiesz, że ich nie cierpię... ;]

Sepultura - Arise

Czyli z serii "dawno, dawno temu, kiedy Sepa jeszcze fajnie grała" :):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to zostanie przyjęte w metalowym światku- wszak dopiero od niedawna obracam się w tym towarzystwie- ale jak na razie tynk w moim pokoju obsypuje się w rytm utworów grupy System of a Dwon.

Zwłaszcza:

1.Byob

2.Hypnotise

3.Aerials

4.Toxycity

5.Reszta ;)

Lubię też Red Hotsów, Raimmstein, Bullet for my Valentine i parę innych zespołów, ale raczej na wyrywki niż z płyt, więc nie liczę.

Pozdro dla hardkorowców! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla hardkorowców! Very Happy

A z Ciebie to taki hardkórowiec, że normalnie nawet Szczypu płuczącu gardło przy rytmach pianina z radia Maryja wymięka xD A tak serio - tanie te kapele co ich słuchasz...

Amanda Woodward - Ultramort

W przerwie między Speak&Spell Depechów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... też lubie SoaD, a z tej czwórki średnio podoba mi się tylko Aerials (no i byob nie jest żadna rewelacją). Ale toxicity, hypnotize (ciut mniej) rządzą. Z repertuaru systemu rewelacyjne też są kawałki z pierwszej płyty (ddevil, know, soil itp).

Bullet for my valentine - słyszałem pare ich kawałków i cóż... nie chciałbym ponownie tego przeżywać :D

Rammstein i red hot - też fajne.

I jeszcze od siebie cos dodam :

Sepultura

- City of dis

- fighting on

- buried words (czemuż takie krótkie...)

- desperate cry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Ciebie to taki hardkórowiec, że normalnie nawet Szczypu płuczącu gardło przy rytmach pianina z radia Maryja wymięka XD

Interdaad, po kozockych opowieściach o białych "stopkach" Szczypcio musi porządnie przepłukać gardzioło (chociaż niekoniecznie wodą ;])... zróbmy kiedyś zawody, kto dłużej wytrzyma, słuchając Most Hardcore Metal Station xD

Nightwish - Ghost Love Score

Czy to nie Yossi powiadał, że ten kawałek nieźle nadaje się jako tło do sesji? Ktokolwiek to był, jestem skłonna się zgodzić... fajne, zwłaszcza początek ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianka- Latający pies

...smutny utwór, spokojny. Ostatnio ciągle słucham tego kawałka, bo przypomina mi o moim kochany psie, który 2 dni temu zmarł : (.....................................................................

Jak ktoś jest cieakwy teledysku (IMO genialnego) to niech zaglądnie pod ten adres: http://clips.interia.pl/index.html?id=6729

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z garści malin chcesz ew. z banana??

Jak ci zaraz opowiem najśmieszniejszy dowcip na świecie to wymiękniesz!!

A tak serio - tanie te kapele co ich słuchasz...

Wiesz , może nie jest to najostrzejszy Death metal na świecie ale przyznaj że miło sie tych kapel słucha ;) Zwlaszcza Rammsteina (powtarzam się..).Ale z tym Hardcorem to nam Miś jeden wyjechał..;)

Rolling Stones - You Can't Always Get What You Want

Hey Ivo , a to znasz ??(pewnie znasz ale co mi tam xD)

Musze sie przyznać że to mój pierwszy kontakt z Stonesami (Dinozaury Rocka - Barana który to wymyślił powinni wziąść na polowanie z narąbanymi krótkowidzami jako poganiacza).Całkiem sympatyczna kapela - musze sie porozglądać za jakimiś płytkami.Poleci kto jaką??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...