Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

Ok, no trudno. A opłaca się walczyć z Gwyndolin? Czytałem, że wtedy też nie będę mógł dołączyć do covenantu i zaatakuje mnie strażnik ognia w Anor Londo. Coś jeszcze? tongue_prosty.gif

Aha - w Darkroot powinien być jeszcze NPC Shiva of the East. Czemu go nigdzie nie widziałem? A chyba zwiedziłem niemal każdy zakątek.

Edytowano przez Dirian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiva pojawia się tylko jeśli należysz do Forest Hunters, a od tego jest własnie kot. Ja najbardziej lubię siedzieć właśnie w tym covenant.

Co do Gwyndolin, to zdaje się będzie większa szansa, że ci którzy należą do Darkmoon Blades cię zaatakują (mnie jeszcze nigdy nie zaatakowali, nawet po zabiciu Gwyndolin).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram okazyjnie już od jakiegoś czasu a do tej pory sie tu nie wypowiedziałem. Więc zaczne pytaniem, z duszy Strażnika Sanktuarium

da się coś zrobić, czy dalej nie odkryto zastosowania (oprócz dusz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oficjalnie powiedzieć, że nienawidzę magii w PvP. Siedzę w Forest Covenant i co chwila trafiam na gości z magią. Oczywiście znaleźli się i tacy, którzy mają te czary z DLC. Stąd Pursuers lecą tak wolno, że na bliski dystans jest zabójcze, bo jedyne, co można zrobić to uciekać(chyba, że masz poniżej 25% i pierścionek na przewroty).

BTW. nie wiem dlaczego, ale zawsze kończę na tym, że kryję się za tarczą i dostaję pełno ciosów zamiast samemu atakować. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z ciekawości kupiłem sobie Księgę Grzeszników, i trochę mnie zatkało. Pierwsze kilka pozycji na tej liście to cheaterzy, wszyscy na SL1, ze statami na 99 i jakimiś dziwnymi przedmiotami. Wszyscy mają maksymalną ilość grzechów, więc widocznie to ludzie którzy przykoksili postacie na lewo i siedzą w burgu, zabijając nowych graczy. Ciekawe jak zniszczone i smutne życie mają tacy ludzie, skoro dowartościowują się w ten sposób :P

Druga rzecz, to widziałem dzisiaj filmik w którym koleś biegał w jakimś normalnym secie, z dwuręcznym mieczem (chyba Artorias w wersji uncursed), i potworom w Blighttown zadawał obrażenia rzędu 1500-2000. Czy można w normalny sposób osiągnąć takie obrażenia, czy też oszust?

I jeszcze jedno. Chciałem sobie zdobyć pierścień do ninja flipów, więc wszedłem do forest covenant, zrzuciłem ninje ze skały, zgarnąłem pierścień i odkupiłem swoje grzechy u kapłana. Będę mógł teraz z powrotem wejść do tego przymierza? Shiva będzie mnie dalej atakował? Czy odpuszczenie jest równoważne z wyczyszczeniem statusu w przymierzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem da się wyrobić taki Damage, tylko wymaga to jakiegoś buffa, chyba że robi to na Game +.

Według mnie możesz wrócić do tego convenantu, bo widziałem na filmikach postaci, które robiły ninja flipy, a atakowały nawiedzających las.

BTW. jak ktoś chce zobaczyć kilka fajnych setów do Pvp to polecam tego gościa( nieźle wymiatają razem z Rosie :P):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker: Na jakim lvl jesteś u kotka? Często Ci się udaje kogoś najechać? Bo ja tam siedzę na sl1 i kicha, a powinienem mieć najwiecej najazdów... Czasem mi się wydaje, że pvp na PC umarło.

Co do cheaterów, to spotkałem się kilka razy niestety. Pół biedy, kiedy jesteś w lokacji typu Anor londo. Tam przynajmniej moża niemilca zrzucić w przepaść,

Edytowano przez arorias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVP na konsolach też jest dla przeciętnego europejczyka właściwie martwe. Nie dość, że wszędzie pełno przeszkolonych Azjatów mających precyzję kobry i zwinność jaszczurki, dodajmy do tego jeszcze lagstaby i właściwie nie masz tam czego szukać. Inną sprawą jest PVE, ostatnio bawię się trochę w sunbrosa i pomagam przy różnych bossach. Czasem jestem zaskoczony jak ludzie nie potrafią poradzić sobie z Seathem (nie zwracają uwagi na kryształ) albo jak strasznie boją się gargulców czy Quelaag. No, ale to jeszcze nowicjusze ;)

W końcu też zabrałem się za zawartość z dodatku. Mam nadzieje dzisiaj skopać tyłek Artoriasowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arorias

Lvl około 70-90 i będziesz miał już dosyć tych najazdów. Obecnie wbiłem 100 to już nikogo nie mogę najechać pratycznie w lasku (choć ktoś mnie złapał przy archiwach, jednak wystarczyło użycie warth of god trzy razy i padł).

@up

Seath mnie ogonem sprzątnął, jak chciałem mu go uciąć ostatnim razem xD

BTW. Trafiłem raz będąc przy Górze Chaosu na gościa z NG+ (ja na normalnym-jakimś cudem nas połączyło), który miał arachnofobię(naprawdę :3) i jak my walczyliśmy z Qealaag to jego postać stała gdzieś ukryta w rogu. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tutaj ma demon soul ? I chciałby zostać moim doradcą w sprwach ulepszania broni oraz poznawania gry? Bo forum dotyczacej tej gry jest martwe i nikt tam nie odpowiada :P Dark soul ukonczyłem 2 razy ale znam prawei wszstkie sekrety dzieki xcd2 ;p Szukam kolejnego guru :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Demon Souls to inny dział. Sprawdź w konsolach, bo ten jest od gier na PC.

@arorias

Jakoś dla mnie najbardziej aktywnym miejscem na Pvp jest lasek, gdzie jest Forest covenat. Na drugim miejscu Grobowiec Olbrzymów i w końcu Anor Londo(tam, gdzie jest dużo srebrnych rycerzy).

Następną postać zrobie pewnie do czystego pvp, jak zakończę sesję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę... zbugowało mi Seath the Scaleless i cały czas mu się życie odnawia -_- Ehhh... Chyba, że to jakiś new feature, że trzeba mieć specjalny intem(nie nie walczę z nim w archiwach).

@edit

Zapomniałem o tym krysztale... ehhh. Już ok.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Multiplayer Jestem beznadziejny w PvP, ciągle przegrywam. Mi osobiście najbardziej podoba się Undead Burg, na większości postaci nie zabijam Taurusa, żeby ludzie mogli mnie tam nawiedzać (zabijam havela i idę przez las). Jakby co to zapraszam do oklepania mi facjaty na 120 lvl'u. Dopiero niedawno się dowiedziałem, że na PC umownym poziomem jest setny -_-'

@Lordgraver Nie lepiej było by pierwszy raz zrobić bez żadnej pomocy? Pogubić się trochę i ominąć od groma sekretów. Mi ogromną satysfakcje daje odkrywanie wszystkiego samemu. Dopiero po przejściu Dark Souls zaglądałem na wiki. Rozumiem, że większości graczy taka eksploracja nie jara, ale polecam spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Dark Souls dało mi znowu w kość. Kalameet to straszny drań. Gdy walczyłem z nim drugi raz straciłem wszystkie estusy i zabrakło mi słownie JEDNEGO uderzenia do zabicia go, no i trup. Później zabił mnie jeszcze dobre 5-6 razy, aż w końcu się udało. Artorias, Manus i Sanctuary Guardian to przy nim małe piwo. O zdobyciu ogona nawet nie marze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss Bardzo lubię walkę z Kalameet'em, aż szkoda było go zabić. To bez wątpienia najtrudniejszy ogon do odcięcia w grze. Który poziom? Może akurat będę miał postać w zasięgu, to chętnie pomogę z ogonem. Miecz jest bardzo fajny, wymaga tylko 20 siły i 16 zręczności, mimo że nie ma skalowania z żadną statystyką, to na +5 ma 480 ataku i jako jedyna smocza broń da się buffować magią, wiarą albo żywicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...