Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

Allegro to nie jest do końca pewna forma, wystarczy popatrzeć na ilość ruskich kluczy do DkS2, za które można zostać zbanowanym. Nie wiadomo, czy tak właśnie nie jest z tym Season Passem (tylko tutaj nie ma nic napisane, gdzie towar został zakupiony). Na razie lepiej się mimo wszystko wstrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry są sprzedawane w postaci giftów a te nie są banowane, więc wystarczy sprawdzić czy dana gra/DLC nie ma region blocka i jazda (są od tego osobne strony). Co nie zmienia faktu że sam się wstrzymam z pre-orderem przynajmniej do premiery pierwszego epizodu. Jak opinie będą pozytywne to wtedy się zastanowię, może cdp albo muve będą miały klucze do tego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za drugie przejście, tym razem postacią nastawioną na zręczność i mam pytanie, jaka jest najlepsza tarcza dla takiej postaci? Przeglądnąłem na szybko wiki i większość tarcz jest bardziej dla postaci siłowych. Myślałem nad dual wieldem, ale jednak wolę sprawdzoną kombinację tarcza+miecz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem ta grę wczoraj (5 czerwca 2014) i kompletnie jej nie trawie.

Chce ją sprzedać. Wiecie może gdzie można się ogłosić, a może ktoś z Was planuje zakup.

Pozdrawiam

Mamy na forum dział targowisko, tam napisz. Ale jak ty chcesz sprzedać grę, którą trzeba było przypisać do konta Steam?

@b3rt Dla mnie Drangleic Shield jest jedną z lepszych, zwłaszcza w early, no i wymaga mniejwięcej tyle siły ile jest sens dać postaciom nienastawionym na siłę. Ja jej używałem magiem i dopiero pod sam koniec gry znalazłem lepszą.

Ogólnie uważam, że Drangleic Set jest zadziwiająco dobry jak na to kiedy kiedy go znajdujemy. Tak jak go znalazłem na początku gry, to używam do teraz.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KinkakuGinkaku

Eh no szkoda, jakos bede musial to przezyc... Chociaz denerwuje mnie to ze na pc trzeba miec miliony kont.. Tak samo kupuje gre na steamie a w tej grze i tez musze zakladac kolejne konto jakby nie moglo byc jedno do wszystkiego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakos niedlugo maja juz wycofac gfwl, od 1 lipca ma juz go oficjalnie nie byc

Bzdura. Wycofanie GfWL jest nadal tylko kaczką dziennikarską, gdy MS miał tak robić, to dawno byłoby oficjalne info, a tak tylko strony trzecie o tym piszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się gubię w całej tej Adaptacji. Czy tylko zwiększając ten atrybut moja postać będzie robić szybsze przewroty czy wiąże się to także z tym ile ma tatałajstwa na sobie nasza postać? Wiem, że w jedynce były 3 szybkości przewrotu zależne od tego ile procent naszego maksymalnego udźwigu mamy na sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja nie wpływa na ilość sprzętu jaki możesz na sobie nosić tylko zwiększa prędkość przewrotów i picia estusów. W DSII są w pewnym sensie dwie szybkości przewrotów. Do 70% obciążania jest ten szybszy, a po przekroczeniu 70% ten wolniejszy przewrót, oczywiście na wszystkie wpływa adaptacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik

Szybkość przewrotów zależy od wagi. Poniżej 70% udźwigu jest szybki przewrót. Idąc niżej z %(im mniej waży twój ekwipunek) turlasz się coraz dalej(różnice w prędkości są praktycznie niezauważalne). Adp daje 3-4 ,,invincibility frames" przy 96 pkt(więcej czasu, gdy nie możesz przyjąć obrażeń, jednak w pvp to rzecz względna). Ludzie, którzy ograniczają się do pvp z SL 135-150 zwykle nie pakują nic w adp, bo nie robi im to różnicy(przy okropnych lagach, których w DkS 2 jest pełno wychodzi w sumie na to samo).

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnym żółtodziobem jeżeli chodzi o DS2, stąd mam kilka pytań. Moja postać jest na 40lvlu. Punkty głównie włożone w siłę (32), vigor (15), kilka w endurance i dexterity.

1. W co (i ile) pakować teraz punkty, jeżeli chce zrobić warriora z shield/sword? Starczy tych pkt włożonych w siłę?

2. Co do broni, to latam z heide sword zdobytym na poczatku forest of the fallen giants. Czy warto to cacko ulepszać czy zaraz może się pojawić coś lepszego? Wyczyściłem już właśnie forest i jestem w heide's tower of flame. Dodam, że z mobkami z forest nie miałem za wiele problemu (padały na 2-3 hity) to teraz tower of flame mam pewne problemy i się zastanawiam czy nie robię czegoś źle, bo dmg to trochę mały robię.

3. Czy sword to dobra opcja? Może lepszy mace albo cokolwiek innego?

Proszę o rady ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KinkakuGinkaku

Hej mam problem, zapomnialem hasla do Games for windows live. Gdy wpisuje swojego meila przy przywracaniu hasła pisze mi ze jest on nieprawidlowy. Jednak przy tworzeniu konta nie moge uzyc tego emeila bo mi pisze ze to konto juz istnieje i wystarczy wpisac haslo.. Ktos doradzi co moge zrobic bo szalu idzie dostac z tym gwfl..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem tarcz w DkS2, ale jak już chcesz się robić na warriora, to tak czy siak warto dobić do 40STR, bo to jest taki uniwersalny cap. Dalej się zasadniczo nie opłaca, no chyba że będziesz chciał dzierżyć jakąś cięższą tarczę. Na razie może jeszcze nie jest to takie ważne, ale powinieneś też dążyć do 40DEX. Znowu, jest to w miarę uniwersalne dla każdego buildu opierającego się na obrażeniach fizycznych, a nie na magii. Większość broni ma skalowanie i z STR, i z DEX, więc tylko zyskasz. Resztę to powinieneś pakować w zależności od tego, jak chcesz grać. Czy chcesz być bardziej ciężkim tankiem, czy tarcz używasz głównie do parowania i blokowania od czasu do czasu.

Co do tego mieczyka to się nie wypowiem, bo nigdy go nie używałem, ale jeżeli chodzi o typ broni, to tak naprawdę zależy to tylko od ciebie i od tego, czym ci się lepiej walczy. Używaj tego, co ma wg ciebie najlepszy move set, do tego jeszcze porównuj obrażenia i wybierz swoje przeznaczenie. Ja szczerze polecam katany, bo mają fajny move set i w wielu przypadkach dobry zasięg. Ale ja gram postacią bardziej nastawioną na uniki i dual wielding.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...