Skocz do zawartości

Dark Souls (seria)


Gość Razomak

Polecane posty

Dla mnie ważne, że powstaje i nie mam zamiaru się sugerować zawartością trailera CG, bo te na samym początku zwykle mają bardzo mało wspólnego z grą. tongue_prosty.gif

@RIP1988 Może gra nie mówi ci "zrób co zostało ci do zrobienia, bo nie ma odwrotu", ale żeby się nie domyśleć, że idziesz na ostatniego bossa to trzeba być dość ograniczonym umysłowo. Tym bardziej, że możesz się cofnąć tak długo jak nie przejdziesz przez mgłę na jego arenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sif i Ceaseless Discharge za pierwszym podejściem bez żadnej pomocy. Nie byli zbyt wymagający, podobnie jeśli chodzi o Undead Asylum, gdzie za pierwszym razem zginąłem z 9 razy, a jak wróciłem po upgrade to za drugim razem go ubiłem. Z tego, co się orientuję niedługo będę zmierzał w kieurnku Four Kings ;/ Cały czas mi grudek brakuje na ulepszenie armora.

Jeśli zaś chodzi o newsa, o części drugiej DS to jestem pozytywnie nastawiony ;] Jeśli wyjdzie na PC dosyć szybko po wersji konsolowej to może sobie sprawię.

BTW. Czy opłaca się ulepszać na obecnym etapie bronie duszami bossów? Z tego, co widzę to nie są one zbyt dobre ;/ Chociaż przez nieuwagę chyba ulepszyłem Łuk Phriasa(tak mi się zdaje).

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się ulepszać na obecnym etapie bronie duszami bossów? Z tego, co widzę to nie są one zbyt dobre ;/ Chociaż przez nieuwagę chyba ulepszyłem Łuk Phriasa(tak mi się zdaje).

Wszystko zależy czym grasz. Najlepsza możliwa broń dla niektórych buildów jest dostępna właśnie z nich i należy je zrobić gdy tylko możesz. Np. Quelaag Furysword jest dość przydatny dla postaci inwestujących w Dexterity, a widuję też Chaos Blade i Lifehunt Scythe dość często na PvP. Ja używałem Moonlight Butterfly Horn aż do zdobycia Moonlight Great Sword.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker

jeśli chcesz mieć fajną zbroję i stosunkowo łatwo ja ulepszyć, to polecałbym popatrzeć na czarny żelazny zestaw. Nie jest aż tak ciężki (zwłaszcza, gdy zrezygnuje się z jego tarczy), a ulepsza się go migoczącym tytanitem. Na +5 jest lepszy od Elity rycerstwa +10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988

Heh. Po prostu chciałem donosić zbroję strażnika ognia z Firelink, bo ma dobrą rezystancję na trucizny/krawienie etc. Dodatkowo mam też jakąś lekką czerwoną sukienkę, ale ta potrzebuje migoczący tytanit, jednak na +5 muszę już dać 4, co na mój budżet dusz przekłada się na farmienie Sentinel-ów w Londo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem Sifa wręcz mieczykiem przy pierwszym podejściu, bez czytania taktyk i zuzywając jedną buteleczkę estusa +1... Już chyba na bossie z katakumb więcej mi ich zeszło smile_prosty.gif Mam więc mniej więcej takie doświadczenia z tego "irytującego" bossa, jak Kawalorn z pary Orstein+Smough smile_prosty.gif

A pytanko mam...nie wziąłem z Lost Izalith hełmu Solitaire'a, bo poszedłem dróżką od razu do bossa i po jego pokonaniu przeteleportowałem się do firelink nie zwiedziając reszty Lost Izalith. Póżniej okazało się, że jeśli zechcę wrócić, najbliższe ognisko, do którego można się przenieść to Córa Chaosu zaraz za Queelag...musiałbym więc przebijać się jeszcze raz przez całe demon's ruins i Lost Izalith. Pytanie więc brzmi: czy latarnia z czaszki jest do znalezienia gdzieś niezbyt głeboko w Tomb of Giants i mogę zacząć w ciemno, czy lepiej jednak się po ten świecący hełm przejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem teraz Centipede Demon (łatwizna... wszyscy po Ornsteinie i Smoughu to łatwizna :P) i nurtuje mnie pewna myśl. Kawałek dalej spotykamy bowiem Solitaire'a, który

z tego co wyczytałem ginie trochę później, przy Bed of Chaos.

I taka myśl mnie naszła, czy by go czasem nie ubić. Później

i tak ginie

, a tak to dostanę loot z niego. Jak myślicie, warto?

A druga rzecz, to w Sen's Fortress nie miałem Logana. To jakiś bug jest? To jest istotna postać czy tylko handlarz czarami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś jutro z Demonem w otchłani z DLC? Niby przyzywam Sifa, ale mimo tego że gość nie raz prawie pada - ja robię to pierwszy... Trochę mnie to już zmęczyło. Chciałem isć już na koniec gry, ale najpierw chce zaliczyć DLC...

Za tą bramą co się dusze składało jest już koniec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...