Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

Co sądzicie o grze Rainbow Six Vegas 2? Czy jest bardzo taktyczna? Trzeba korzystać z kompanów? Gra jest wymagająca?

Jeśli chodzi o mnie to gorąco polecam w tą grę zagrać. Jest taktyczna, ale zależy to tylko od ciebie jak to zrobisz. Na pewno jest wymagająca według mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym configu jest przetrzymywana informacja o rozdzielczosci w grze? Mam taki problem, że po zainstalowaniu gra się odpala w jakiejś niskiej rozdzielczości. Niestety ta rozdzielczość uniemożliwia mi wybranie w opcjach rozdzielczości 1680x1050 bo... lista wychodzi za ekran i jej nie widzę... jakaś porażka. Jak wybieram jakąś inną rozdzielczość to gra nie chce się już uruchomić (kominikat o tym, że nie udało się uruchomić direct3d). To gdzie można zmienić rozdzielczość nie wchodząc do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander jest dobry ale muszę go odłożyć na wielką liste tytułów "od CDA" ktora czeka na mój czas. Za to narazie gram w RainbowSixVegas gra mimo swojej niskiej oceny w CDA okazała się zaskakująco wciągająca. Fakt, że nie posiada realizmu ale gdyby go do niej wcisnąć to stałaby się nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6: Vegas 2 - Odniosłem wrażenie, że dwójka jest gorsza od jedynki.. Ale jeszcze jej nie ukończyłem także wszystko przede mną

Supreme Commander - ja sie skusiłem na zagranie, by wiedziec, jak to sie będzie dowodzić wielkimi armiami w przyszłości :wink: Gra prezentuje sie ciekawie, genialnie mapy. Duża swoboda ruchu, tylko czasem mnie coś mnie zdenerwuje. Tak jest wszystko jak powinno byc (zawsze moze byc lepiej, ale tu nie narzekam). Walki toczy się szybko, łatwo i przyjemnie. Ogarnięcie pola walki też nie sprawia problemu. A te epickie bitwy.. mmm.. i j*b w jakąś dużą jednostkę :icon_biggrin:

Still Life - Jako jedna z nielicznych gier oparła się mojej błednej karcie dzwiękowej. Chwała jej za to! Gra po za tym bardzo ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suprem komander świetny ale co do reszty nie mogę się wypowiedzieć (nie działają, i od razu powiem nie wchodzi za 6 komputerach)

nie jestem pewny czy czasem nie na tym numerze skończy się moja przygoda z CD-Action (a i takie problemy to nie nowość już z któryś raz mi i innym płytki nie chodzą lub mają wiele błędów instalacyjnych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na wysokim poziomie, w zasadzie nie jestem fanem gier przygodowych to Still Life jest pozycją nie do odrzucenia naprawdę polecam wszystkim.

Supreme Commander i R6: Vegas 2 jakoś nie elektryzują mej świadomości jednakże doceniam ich klasę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...