Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2011

Polecane posty

Czy to ma jakies znaczenie? Nr 1 powinna byc gra, ktora naszym zdaniem trafi do najszerszego grona odbiorcow i u wiekszosci wywola pozytywna rekacje. SC jest trosze zbyt niszowy jak na "lokomotywe", a w FPSy kazdy zagra (no chyba, ze nie chce :P).

Nie ma. Tylko z ciekawości zapytałem, bo nie wiedziałem czym się kierujecie w "chronologii" powiedzmy ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze pełniaki na dość średnim poziomie.W Rainbow Six Vegas 2 spróbuję zagrać, jeśli sprzęt pozwoli, jedynka była cudowna.W Still Life zagram na pewno, i myślę że zchrupię równie szybko co i Syberie (obie) a SupCom zaś w ogóle mnie nie interesuje.Poczekamy zobaczymy, ciekawe tylko czy gry będą działać a nie walić błędami na lewo i prawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smuggler czemu ganisz forumowicza za to, że kupuje CDA tylko dla pełniaków?

Nie ganie, powiedzialem tylko, ze jesli motywem kupowania CDA sa WYLACZNIE pelniaki, to niech sobie kupi za te 15 zl to, co chce.

Sam kiedyś pisałeś w AR, że jest taka grupa kupujących CDA i jest to ok bo każdy ma swój własny powód dla którego to CDA kupuje (nie pamiętam które to AR, był tam taki świetny komiks Lenca :)). Może niektórym nie podoba się obecna forma większości tekstów w piśmie (tak jak np. mnie) w takim stopniu jak kiedyś? Ich prawo.

Exzactly. Nie mam pretensji jesli ktos kupuje pismo tylko dla pelniakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno (już ostatni mój post tutaj :) Konkurencja w tym miesiącu wyjątkowo stanęła na wysokości zadania, dając starter i konto premium do World of Tanks. Nie mówię by od razu kupować - jeśli ma ktoś już konto. Ale jeśli jesteś świeżakiem - to naprawdę dobra gra.

Tu bym polemizowal, no ale gusta i gusciaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja też byłem sceptyczny - nie gram w strzelanki. Ale brat się wciągną i grał to i ja spojrzałem. Jak on zdobył trochę lepsze czołgi to da się wtedy grać. Ale i tak za często słyszę to hasło "Nie przebiliśmy pancerza!" Za często człowiek jest tarczą strzelniczą dla ISów 7 i innych potworów. Ja chcę być w końcu Spritem a nie pragnieniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że właśnie teraz, o godzinie 19.37 czytam posta Smugglera datowanego jako "Napisano Dzisiaj, 20:35"? Czyżby jakaś fałda czasoprzestrzeni? Prawdopodobnie mój post również będzie dobrą godzinę błąkał się po sieci, by ostatecznie spocząć na serwerze jako "napisany przed dwudziestą pierwszą" :-).

Mam to samo, aczkolwiek nie od dziś wiadomo, że CD-Action zagina czasoprzestrzeń. Musisz się z tym pogodzić :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...